gPodder - en to hu translation catalogue (455 entries)

en: gPodder on %s
hu: gPodder itt: %s

en: Folder %s could not be created.
hu: A(z) %s mappa nem hozható létre.

en: Error writing playlist
hu: Hiba a lejátszólista írásakor

en: gpodder.net search
hu: gpodder.net keresés

en: OPML from web
hu: OPML a webről

en: OPML file
hu: OMPL fájlból

en: Getting started
hu: Kezdeti lépések

en: gpodder.net Top 50
hu: gpodder.net top 50

en: gpodder.net Tags
hu: gpodder.net címkék

en: Soundcloud search
hu: Soundcloud keresés

en: Imported OPML file
hu: Importált OMPL fájl

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Finished
hu: Elkészült

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Cancelled
hu: Megszakítva

en: Paused
hu: Szüneteltetve

en: Missing content from server
hu: Hiányzik a tartalom a kiszolgálón

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
hu: I/O hiba: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
hu: HTTP %(code)s hiba: %(message)s

en: Error: %s
hu: Hiba: %s

en: Desktop Integration
hu: Asztali integráció

en: Interface
hu: Felület

en: Post download
hu: Letöltés után

en: Other
hu: Egyéb

en: No description for this extension.
hu: Nincs leírás ehhez a bővítményhez.

en: Command not found: %(command)s
hu: A parancs nem található: %(command)s

en: Need at least one of the following commands: %(list_of_commands)s
hu: Legalább a következő parancsok egyike szükséges: %(list_of_commands)s

en: Python module not found: %(module)s
hu: A Python modul nem található: %(module)s

en: No description available
hu: Nem áll rendelkezésre leírás

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Only keep latest
hu: Csak a legfrissebb megtartása

en: Video
hu: Videó

en: Audio
hu: Hang

en: Add %s
hu: %s hozzáadása

en: Remove %s
hu: %s eltávolítása

en: Cancelled by user
hu: A felhasználó megszakította

en: Writing data to disk
hu: Adatok lemezre írása

en: Opening iPod database
hu: iPod adatbázis megnyitása

en: iPod opened
hu: iPod megnyitva

en: Saving iPod database
hu: iPod adatbázis mentése

en: Removing %s
hu: %s eltávolítása

en: Adding %s
hu: %s hozzáadása

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
hu: Hiba a(z) %(episode)s másolásakor: Nincs elég szabad hely itt: %(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
hu: MP3 lejátszó megnyitása

en: MP3 player opened
hu: MP3 lejátszó megnyitva

en: Not enough space in %(path)s: %(free)s available, but need at least %(need)s
hu: Nincs elég hely a(z) %(path)s útvonalon: %(free)s szabad, de legalább %(need)s szükséges

en: No device configured
hu: Nincs beállított eszköz

en: Please set up your device in the preferences dialog.
hu: Állítsa be az eszközét a beállítások párbeszédablakon.

en: Cannot open device
hu: Az eszköz nem nyitható meg

en: Not enough space left on device
hu: Nincs elég hely az eszközön

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
hu: További szabad hely szükséges: %(required_space)s
    Biztos folytatja?

en: Update successful
hu: Frissítés sikeres

en: The playlist on your MP3 player has been updated.
hu: Az MP3 lejátszó lejátszólistája frissült.

en: Episode
hu: Epizód

en: Episodes have been deleted on device
hu: Az epizódok törölve lettek az eszközön

en: Error writing playlist files
hu: Hiba a lejátszólista fájlok írásakor

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
hu[0]: %(count)d napja
hu[1]: %(count)d napja

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
hu[0]: %(count)d másodperc
hu[1]: %(count)d másodperce

en: %(count)d hour | %(count)d hours
hu[0]: %(count)d óra
hu[1]: %(count)d óra

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
hu[0]: %(count)d perc
hu[1]: %(count)d perc

en: and
hu: és

en: Cannot start gPodder
hu: A gPoddert nem lehetett elindítani

en: D-Bus error: %s
hu: D-Bus hiba: %s

en: About gPodder
hu: A gPodder névjegye

en: Integer
hu: Egész

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Boolean
hu: Logikai

en: String
hu: Karakterlánc

en: Command: %s
hu: Parancs: %s

en: Default application
hu: Alapértelmezett alkalmazás

en: Extensions
hu: Bővítmények

en: Loading incomplete downloads
hu: Befejezetlen letöltések betöltése

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
hu: Néhány epizód letöltése nem fejeződött be az előző munkamenetben.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
hu[0]: %(count)d részleges fájl
hu[1]: %(count)d részleges fájl

en: Action
hu: Művelet

en: Confirm changes from gpodder.net
hu: A gpodder.net módosításainak megerősítése

en: Select the actions you want to carry out.
hu: Válassza ki a végrehajtandó műveleteket.

en: Uploading subscriptions
hu: Feliratkozások feltöltése

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
hu: A feliratkozásai feltöltésre kerülnek a kiszolgálóra.

en: List uploaded successfully.
hu: Lista sikeresen feltöltve.

en: Error while uploading
hu: Hiba a feltöltéskor

en: Size
hu: Méret

en: Duration
hu: Időtartam

en: Released
hu: Kiadva

en: Progress
hu: Előrehaladás

en: No episodes in current view
hu: Nincs epizód a jelenlegi nézetben

en: No episodes available
hu: Nem érhető el epizód

en: No podcasts in this view
hu: Nincs podcast ebben a nézetben

en: No subscriptions
hu: Nincs feliratkozás

en: No active tasks
hu: Nincs aktív feladat

en: %(count)d active | %(count)d active
hu[0]: %(count)d aktív
hu[1]: %(count)d aktív

en: %(count)d queued | %(count)d queued
hu[0]: %(count)d sorbaállítva
hu[1]: %(count)d sorbaállítva

en: %(count)d failed | %(count)d failed
hu[0]: %(count)d meghiúsult
hu[1]: %(count)d meghiúsult

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
hu[0]: %(count)d fájl letöltése
hu[1]: %(count)d fájl letöltése

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
hu[0]: %(count)d fájl szinkronizálása
hu[1]: %(count)d fájl szinkronizálása

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
hu[0]: %(queued)d feladat sorbaállítva
hu[1]: %(queued)d feladat sorbaállítva

en: Please report this problem and restart gPodder:
hu: Jelentse a problémát, és indítsa újra a gPoddert:

en: Unhandled exception
hu: Nem kezelt kivétel

en: Feedparser error: %s
hu: Feedparser hiba: %s

en: Could not download some episodes:
hu: Néhány epizódot nem lehetett letölteni:

en: Downloads finished
hu: Elkészült letöltések

en: Downloads failed
hu: Meghiúsult letöltések

en: Could not sync some episodes:
hu: Néhány epizódot nem lehetett szinkronizálni:

en: Device synchronization finished
hu: Eszközszinkronizáció elkészült

en: Device synchronization failed
hu: Eszközszinkronizáció meghiúsult

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
hu[0]: %(count)d további epizód
hu[1]: %(count)d további epizód

en: Start download now
hu: Letöltés indítása most

en: Download
hu: Letöltés

en: Pause
hu: Szüneteltetés

en: Cancel
hu: Mégse

en: Move up
hu: Mozgás felfelé

en: Move down
hu: Mozgás lefelé

en: Remove from list
hu: Eltávolítás a listából

en: Update podcast
hu: Podcast frissítése

en: Open download folder
hu: Letöltési mappa megnyitása

en: Mark episodes as old
hu: Epizód régiként megjelölése

en: Archive
hu: Archiválás

en: Delete podcast
hu: Podcast törlése

en: Podcast settings
hu: Podcast beállításai

en: Error converting file.
hu: Hiba a fájl átalakításakor.

en: Bluetooth file transfer
hu: Bluetooth fájlátvitel

en: Open
hu: Megnyitás

en: Play
hu: Lejátszás

en: Preview
hu: Előnézet

en: Stream
hu: Folyam

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Send to
hu: Küldés

en: Local folder
hu: Helyi mappa

en: Bluetooth device
hu: Bluetooth eszköz

en: New
hu: Új

en: Episode details
hu: Epizód részletei

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
hu: Ellenőrizze a médialejátszó beállításait a beállítások párbeszédablakon.

en: Error opening player
hu: Hiba a lejátszó megnyitásakor

en: Adding podcasts
hu: Podcastok hozzáadása

en: Please wait while episode information is downloaded.
hu: Várjon amíg az epizódinformációk letöltődnek.

en: Existing subscriptions skipped
hu: Létező feliratkozások kihagyva

en: You are already subscribed to these podcasts:
hu: Már feliratkozott ezekre a podcastokra:

en: Podcast requires authentication
hu: A podcasthoz hitelesítés szükséges

en: Please login to %s:
hu: Jelentkezzen be ide: %s:

en: Authentication failed
hu: A hitelesítés meghiúsult

en: Website redirection detected
hu: Webhely átirányítás észlelve

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
hu: A(z) %(url)s URL átirányítja ide: %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
hu: Felkeresi most a webhelyet?

en: Could not add some podcasts
hu: Néhány epizódot nem lehetett hozzáadni

en: Some podcasts could not be added to your list:
hu: Néhány podcast nem adható hozzá a listájához:

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Redirection detected
hu: Átirányítás észlelve

en: Merging episode actions
hu: Epizódműveletek egyesítése

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
hu: Az epizódműveletrk egyesítésre kerülnek a gpodder.net-ről.

en: Cancelling...
hu: Megszakítás…

en: Please connect to a network, then try again.
hu: Kapcsolódjon egy hálózathoz, majd próbálja újra.

en: No network connection
hu: Nincs hálózati kapcsolat

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
hu[0]: %(count)d lista frissítése…
hu[1]: %(count)d lista frissítése…

en: Updating %(podcast)s (%(position)d/%(total)d)
hu: %(podcast)s frissítése (%(position)d / %(total)d)

en: No new episodes
hu: Nincs új epizód

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
hu[0]: %(count)d új epizód letöltése.
hu[1]: %(count)d új epizód letöltése.

en: New episodes available
hu: Új epizód érhető el

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
hu[0]: %(count)d új epizód hozzáadva a letöltési listához.
hu[1]: %(count)d új epizód hozzáadva a letöltési listához.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
hu[0]: %(count)d új epizód érhető el
hu[1]: %(count)d új epizód érhető el

en: Quit gPodder
hu: Kilépés a gPodderből

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
hu: Jelenleg epizódokat tölt le. A gPodder következő indításakor folytathatja a letöltéseket. Biztos kilép most?

en: Episodes are locked
hu: Az epizódok rögzítettek

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
hu: A kiválasztott epizódok zároltak. Oldja fel a törlendő epizódok zárolósát mielőtt törölni próbálja azokat.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
hu[0]: Töröl %(count)d epizódot?
hu[1]: Töröl %(count)d epizódot?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
hu: Az epizódok törlése eltávolítja a letöltött fájlokat.

en: Deleting episodes
hu: Epizódok törlése

en: Please wait while episodes are deleted
hu: Várjon az epizódok törlésére

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
hu[0]: %(count)d napnál régebbiek kiválasztása
hu[1]: %(count)d napnál régebbiek kiválasztása

en: Select played
hu: Lejátszott kiválasztása

en: Select finished
hu: Elkészült kiválasztása

en: Select the episodes you want to delete:
hu: Válassza ki a törlendő epizódokat:

en: Delete episodes
hu: Epizódok törlése

en: No podcast selected
hu: Nincs podcast kiválasztva

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
hu: Válassza ki a frissítendő podcastot a podcastok listájából.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
hu: Letöltési hiba a(z) %(episode)s letöltésekor: %(message)s

en: Download error
hu: Letöltési hiba

en: Select the episodes you want to download:
hu: Válassza ki a letöltendő epizódokat:

en: Please check for new episodes later.
hu: Ellenőrizze később az új epizódokat.

en: No new episodes available
hu: Nem érhető el új epizód

en: Subscriptions on %(server)s
hu: Feliratkozások itt: %(server)s

en: Login to gpodder.net
hu: Bejelentkezés ide: gpodder.net

en: Please login to download your subscriptions.
hu: Jelentkezzen be a feliratkozásai letöltéséhez.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
hu: Válassza ki a szerkesztendő podcastot a podcastok listájából.

en: Delete podcasts
hu: Podcast törlése

en: Select the podcast you want to delete.
hu: Válassza ki a törlendő podcastokat.

en: Deleting podcast
hu: Podcast törlése

en: Please wait while the podcast is deleted
hu: Várjon a podcast törlésére

en: This podcast and all its episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
hu: A podcast és az összes epizódja VÉGLEGESEN TÖRÖLVE LESZ.
    Biztos folytatja?

en: Deleting podcasts
hu: Podcastok törlése

en: Please wait while the podcasts are deleted
hu: Várjon a podcastok törlésére

en: These podcasts and all their episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
hu: A podcastok és az összes epizódjuk VÉGLEGESEN TÖRÖLVE LESZNEK.
    Biztos folytatja?

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
hu: Válassza ki az eltávolítandó podcastot a podcastok listájából.

en: OPML files
hu: OMPL fájlok

en: Import from OPML
hu: Importálás OPML-ből

en: _Open
hu: Me_gnyitás

en: Import podcasts from OPML file
hu: Podcastok importálása OPML fájlból

en: Nothing to export
hu: Nincs mit exportálni

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
hu: A podcast feliratkozási listája üres. Iratkozzon fel pár podcastra, mielőtt exportálná a feliratkozási listáját.

en: Export to OPML
hu: Exportálás OPML-be

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
hu[0]: %(count)d feliratkozás exportálva
hu[1]: %(count)d feliratkozás exportálva

en: Your podcast list has been successfully exported.
hu: A podcastlistája sikeresen exportálásra került.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
hu: Az OPML nem exportálható fájlba. Ellenőrizze a jogosultságokat.

en: OPML export failed
hu: Az OPML exportálás meghiúsult

en: Could not check for updates
hu: Nem lehetett frissítést keresni

en: Please try again later.
hu: Próbálja újra később.

en: No updates available
hu: Nem érhető el frissítés

en: You have the latest version of gPodder.
hu: A gPodder legfrissebb verziójával rendelkezik.

en: New version available
hu: Új verzió érhető el

en: Installed version: %s
hu: Telepített verzió: %s

en: Newest version: %s
hu: Új verzió: %s

en: Release date: %s
hu: Kiadási dátum: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
hu: Letölti a legfrissebb verziót a gpodder.org-ról?

en: released %s
hu: kiadva: %s

en: from %s
hu: innen: %s

en: played
hu: lejátszott

en: unplayed
hu: nem játszott

en: today
hu: ma

en: downloaded %s
hu: letöltve: %s

en: Deleted
hu: Törölt

en: Downloaded episode
hu: Epizód letöltve

en: Downloaded video episode
hu: Videoepizód letöltve

en: Downloaded image
hu: Kép letöltve

en: Downloaded file
hu: Fájl letöltve

en: missing file
hu: hiányzó fájl

en: never played
hu: sosem volt játszva

en: never displayed
hu: sosem volt megjelenítve

en: never opened
hu: sosem volt megnyitva

en: displayed
hu: megjelenített

en: opened
hu: megnyitott

en: deletion prevented
hu: törlés megakadályozva

en: New episode
hu: Új epizód

en: All episodes
hu: Összes epizód

en: from all podcasts
hu: az összes podcastból

en: Subscription paused
hu: Feliratkozás szüneteltetve

en: Please select an episode
hu: Válasszon epizódot

en: Open shownotes in web browser
hu: Műsorjegyzetek megnyitása böngészőben

en: Open link in web browser
hu: Hivatkozás megnyitása böngészőben

en: Nothing to paste.
hu: Nincs mit beilleszteni.

en: Clipboard is empty
hu: A vágólap üres

en: Username
hu: Felhasználónév

en: New user
hu: Új felhasználó

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Authentication required
hu: Hitelesítés szükséges

en: hostname or root URL (e.g. https://gpodder.net)
hu: kiszolgálónév vagy gyökér URL (pl. https://gpodder.net)

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Password
hu: Jelszó

en: Select destination
hu: Válasszon célt

en: Setting
hu: Beállítás

en: Set to
hu: Beállítás erre:

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
hu: A(z) %(field)s nem állítható be erre: %(value)s. Szükséges adattípus: %(datatype)s

en: Error setting option
hu: Hiba a beállítás megadásakor

en: Add section
hu: Szakasz hozzáadása

en: New section:
hu: Új szakasz:

en: Select new podcast cover artwork
hu: Válassza ki az új podcast borítóját

en: You can only drop a single image or URL here.
hu: Csak egy képet vagy URL-t húzhat ide.

en: Drag and drop
hu: Fogd és vidd

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
hu: Helyi fájlokat és http:// URL-eket húzhat ide.

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Nothing selected
hu: Semmi nincs kijelölve

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
hu[0]: %(count)d epizód
hu[1]: %(count)d epizód

en: size: %s
hu: fájl: %s

en: Loading podcasts
hu: Podcastok betöltése

en: Please wait while the podcast list is downloaded
hu: Várjon amíg a podcast lista letöltődik

en: Do nothing
hu: Ne tegyen semmit

en: Show episode list
hu: Epizódlista megjelenítése

en: Add to download list
hu: Hozzáadás a letöltési listához

en: Download immediately
hu: Azonnali letöltés

en: None
hu: Nincs

en: Filesystem-based
hu: Fájlrendszer-alapú

en: Mark as played
hu: Megjelölés lejátszottként

en: Delete from gPodder
hu: Törlés a gPodderből

en: Custom (%(format_ids)s)
hu: Egyéni (%(format_ids)s)

en: Name
hu: Név

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Extension info
hu: Bővítményinformációk

en: Support the author
hu: A szerző támogatása

en: Extension cannot be activated
hu: A bővítmény nem aktiválható

en: Configure audio player
hu: Zenelejátszó beállítása

en: Command:
hu: Parancs:

en: Configure video player
hu: Videolejátszó beállítása

en: manually
hu: saját kezűleg

en: after %(count)d day | after %(count)d days
hu[0]: %(count)d nap után
hu[1]: %(count)d nap után

en: Replace subscription list on server
hu: Feliratkozási lista cseréje a kiszolgálón

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
hu: A távoli podcastok amelyek nem lettek helyben hozzáadva, eltávolításra kerülnek a kiszolgálóról. Folytatja?

en: Select folder for mount point
hu: Válasszon mappát csatolási pontnak

en: Select folder for playlists
hu: Válasszon mappát a lejátszólistákhoz

en: Unknown track
hu: Ismeretlen sáv

en: %s on Soundcloud
hu: %s a Soundcloudon

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
hu: %s által közzétett sávok a Soundcloudon.

en: %s's favorites on Soundcloud
hu: %s kedvencei a Soundcloudon

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
hu: %s által kedvencnek jelölt sávok a Soundcloudon.

en: Convert audio files
hu: Hangfájlok átalakítása

en: Transcode audio files to mp3/ogg
hu: Hangfájlok átalakítása mp3/ogg formátumra

en: Convert to %(format)s
hu: Átalakítás erre: %(format)s

en: File converted
hu: Fájl átalakítva

en: Conversion failed
hu: Átalakítás sikertelen

en: Concatenate videos
hu: Videók összefűzése

en: Add a context menu item for concatenating multiple videos
hu: Környezeti menüelem hozzáadása több videó összefűzéséhez

en: Save video
hu: Videó mentése

en: Concatenating video files
hu: Videofájlok összefűzése

en: Writing %(filename)s
hu: %(filename)s írása

en: Videos successfully converted
hu: Videók sikeresen átalakítva

en: Error converting videos
hu: Hiba a videók átalakításakor

en: Concatenation result
hu: Összefűzés eredménye

en: Enqueue/Resume in media players
hu: Sorbaállítás/folytatás a médialejátszókban

en: Add a context menu item for enqueueing/resuming playback of episodes in installed media players
hu: Hozzáad egy környezeti menü elemet, az epizódok sorbaállításához/folytatásához a telepített médialejátszókban

en: Enqueue in
hu: Sorbaállítás itt:

en: Resume in
hu: Folytatás itt:

en: Open website
hu: Webhely megnyitása

en: Gtk Status Icon
hu: Gtk állapotikon

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
hu: Állapotikon megjelenítése a Gtk-alapú asztali környezeteknél.

en: Minimize on start
hu: Minimalizálás indításkor

en: Minimizes the gPodder window on startup.
hu: A gPodder ablak minimalizálása indításkor.

en: MPRIS Listener
hu: MPRIS figyelő

en: Convert MPRIS notifications to gPodder Media Player D-Bus API
hu: Az MPRIS értesítések átalakítása a gPodder médialejátszó D-Bus API-hoz

en: Normalize audio with re-encoding
hu: Hang normalizálása újrakódolással

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
hu: A hangfájlok hangerejének normalizálása a normalize-audio segítségével

en: File normalized
hu: Fájl normalizálva

en: Rename episodes after download
hu: Epizódok átnevezése letöltés után

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
hu: Epizód átnevezése letöltéskor erre: „<Epizódcím>.<kiterjesztés>”

en: Remove cover art from OGG files
hu: Borító eltávolítása az OGG fájlokból

en: removes coverart from all downloaded ogg files
hu: eltávolítja a borítókat az összes letöltött ogg fájlból

en: Remove cover art
hu: Borító eltávolítása

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
hu: Videofájlok MP4-é alakítása a Rockboxhoz

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
hu: Az összes videót Rockbox-kompatibilis formátumra alakítja

en: Stream to Sonos
hu: Továbbítás Sonosra

en: Stream podcasts to Sonos speakers
hu: Podcastok továbbítása Sonos hangszórókra

en: Tag downloaded files using Mutagen
hu: Letöltött fájlok címkézése Mutagen használatával

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
hu: Epizód és podcast címek hozzáadása az MP3/OGG címkékhez

en: Show download progress on the taskbar
hu: Letöltési előrehaladásának megjelenítése a tálcán

en: Displays the progress on the Windows taskbar.
hu: A letöltés előrehaladásának megjelenítése a Windows tálcán.

en: Subtitle Downloader for TED Talks
hu: Feliratletöltő TED előadásokhoz

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
hu: .srt feliratokat tölt le a TED előadásvideókhoz

en: Ubuntu App Indicator
hu: Ubuntu alkalmazásindikátor

en: Show a status indicator in the top bar.
hu: Állapotindikátor megjelenítése a felső sávban.

en: Show main window
hu: Főablak megjelenítése

en: Quit
hu: Kilépés

en: Ubuntu Unity Integration
hu: Ubuntu Unity integráció

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
hu: Letöltési folyamat megjelenítése az Ubuntu tálcaikonon.

en: Search for new episodes on startup
hu: Új epizódok keresése indításkor

en: Starts the search for new episodes on startup
hu: Elkezdi az új epizódok keresését indításkor

en: Convert video files
hu: Videofájlok átalakítása

en: Transcode video files to avi/mp4/m4v
hu: Videofájlok átalakítása avi/mp4/m4v formátumba

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Check for new episodes
hu: Új epizódok ellenőrzése

en: Filter:
hu: Szűrő:

en: Podcasts
hu: Podcastok

en: Resume all
hu: Összes folytatása

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
hu: Befejezetlen letöltések találhatóak az előző munkamenetből.

en: Limit rate to
hu: Sebesség korlátozása erre:

en: Limit downloads to
hu: Letöltések korlátozása erre:

en: Add a new podcast
hu: Új podcast hozzáadása

en: Section:
hu: Szakasz:

en: Strategy:
hu: Stratégia:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
hu: <b>HTTP/FTP hitelesítés</b>

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: gPodder Configuration Editor
hu: gPodder konfigurációszerkesztő

en: Search for:
hu: Keresés erre:

en: Select episodes
hu: Válassz epizódot

en: Find new podcasts
hu: Új podcastok keresése

en: label
hu: címke

en: ...
hu: …

en: Video player:
hu: Videolejátszó:

en: Audio player:
hu: Hanglejátszó:

en: General
hu: Általános

en: Synchronize subscriptions and episode actions
hu: Feliratkozások szinkronizálása és epizódműveletek

en: Server:
hu: Kiszolgáló:

en: Device name:
hu: Eszköznév:

en: Update interval:
hu: Frissítési időköz:

en: Maximum number of episodes per podcast:
hu: Epizódok maximális száma podcastonként:

en: When new episodes are found:
hu: Ha új epizód található:

en: Updating
hu: Frissítés

en: Delete played episodes:
hu: Lejátszott epizódok törlése:

en: Remove played episodes even if unfinished
hu: Lejátszott epizódok eltávolítása akkor is, ha még nincsenek kész

en: Also remove unplayed episodes
hu: Nem játszott epizódok eltávolítása

en: Clean-up
hu: Tisztítás

en: Device type:
hu: Eszköztípus:

en: Mountpoint:
hu: Csatolási pont:

en: Create playlists on device
hu: Lejátszólisták létrehozása az eszközön

en: Playlists Folder:
hu: Lejátszólista mappa:

en: Remove episodes deleted on device from gPodder
hu: Az eszközön törölt epizódok eltávolítása a gPodderből

en: After syncing an episode:
hu: Epizód szinkronizálása után:

en: Only sync unplayed episodes
hu: Csak a nem játszott epizódok szinkronizálása

en: Devices
hu: Eszközök

en: Preferred YouTube format:
hu: Előnyben részesített YouTube formátum:

en: Preferred Vimeo format:
hu: Előnyben részesített Vimeo formátum:

en: <big>Welcome to gPodder</big>
hu: <big>Üdvözli a gPodder</big>

en: Your podcast list is empty.
hu: A podcastlistája üres.

en: Choose from a list of example podcasts
hu: Válasszon a példa podcastok listájából

en: Add a podcast by entering its URL
hu: Podcast hozzáadása az URL megadásával

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
hu: Feliratkozások visszaállítása a gpodder.net-ről

en: Go to gpodder.net
hu: Ugrás ide: gpodder.net

en: Software updates
hu: Szoftverfrissítések

en: Help
hu: Súgó

en: About
hu: Névjegy

en: Download new episodes
hu: Új epizódok letöltése

en: Discover new podcasts
hu: Új podcastok felfedezése

en: Add podcast via URL
hu: Podcast hozzáadása URL-ből

en: Import from OPML file
hu: Importálás OPML fájlból

en: Export to OPML file
hu: Exportálás OPML fájlba

en: Delete
hu: Törlés

en: Toggle new status
hu: Új állapot átkapcsolása

en: Change delete lock
hu: Törlési zár módosítása

en: E_xtras
hu: E_xtrák

en: Sync to device
hu: Szinkronizálás eszközre

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Hide podcasts without episodes
hu: Epizódok nélküli podcastok elrejtése

en: "All episodes" in podcast list
hu: „Összes epizód” a podcastok listájában

en: Use sections for podcast list
hu: Szakaszok használata a podcastlistában

en: Hide deleted episodes
hu: Törölt epizódok elrejtése

en: Downloaded episodes
hu: Letöltött epizódok

en: Unplayed episodes
hu: Nem játszott epizódok

en: Episode descriptions
hu: Epizódleírások

en: Visible columns
hu: Látható oszlopok

en: Podcast update requested by extensions.
hu: Podcastfrissítés kérve egy bővítményből.

en: Episode download requested by extensions.
hu: Epizódletöltés kérve egy bővítményből.

en: Invalid url: %s
hu: Érvénytelen URL: %s

en: Wrong username/password
hu: Hibás felhasználónév/jelszó

en: You are not subscribed to %s.
hu: Nincs erre feliratkozva: %s.

en: Already subscribed to %s.
hu: Már feliratkozott erre: %s.

en: Cannot subscribe to %s.
hu: Nem iratkozhat fel erre: %s.

en: Successfully added %s.
hu: Sikeresen hozzáadva: %s.

en: This configuration option does not exist.
hu: Ez a konfigurációs beállítás nem létezik.

en: Can only set leaf configuration nodes.
hu: Csak a konfiguráció levél csomópontjai adhatóak meg.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
hu: %(old_title)s átnevezve erre: %(new_title)s.

en: Unsubscribed from %s.
hu: Leiratkozás innen: %s.

en: Updates disabled
hu: Frissítések letiltva

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
hu[0]: %(count)d új epizód
hu[1]: %(count)d új epizód

en: Checking for new episodes
hu: Új epizódok ellenőrzése

en: Skipping %(podcast)s
hu: %(podcast)s kihagyása

en: Disabling feed update from %s.
hu: Lista frissítésének letiltása innen: %s.

en: Enabling feed update from %s.
hu: Lista frissítésének engedélyezése innen: %s.

en: No podcasts found.
hu: Nem található podcast.

en: Enter index to subscribe, ? for list
hu: Adjon meg indexet a feliratkozáshoz, ?-t a listázásához

en: Invalid value.
hu: Érvénytelen érték.

en: Adding %s...
hu: %s hozzáadása…

en: Invalid URL: %s
hu: Érvénytelen URL: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
hu: URL módosítva erről: %(old_url)s erre: %(new_url)s.

en: Syntax error: %(error)s
hu: Szintaktikai hiba: %(error)s

en: Ambiguous command. Did you mean..
hu: Többértelmű parancs. Erre gondolt…

en: The requested function is not available.
hu: A kért függvény nem érhető el.

en: subscribe to the feed at URL
hu: feliratkozási az URL-en lévő listára

en: print logging output on the console
hu: naplózási kimenet kiírása a konzolra

en: Mac OS X application process number
hu: Mac OS X alkalmazásfolyamat száma

en: gPodder (subscribe to feed)
hu: gPodder (feliratkozás a listára)

en: gPodder Podcast Client
hu: gPodder podcast kliens

en: Podcast Client
hu: Podcast kliens

en: Subscribe to audio and video content from the web
hu: Feliratkozás hang- és videotartalmakra a weben
