gPodder - en to kk translation catalogue (352 entries)

en: gPodder on %s
kk: gPodder, %s

en: Getting started
kk: Бастау үшін

en: Queued
kk: Кезекте

en: Downloading
kk: Жүктелуде

en: Finished
kk: Аяқталған

en: Failed
kk: Сәтсіз аяқталды

en: Cancelled
kk: Бас тартылған

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Missing content from server
kk: Серверден құрама жоқ

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
kk: Е/Ш қатесі: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
kk: HTTP қатесі %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
kk: Қате: %s

en: Other
kk: Басқа

en: No description for this extension.
kk: Бұл кеңейту үшін симаттамасы жоқ.

en: Command not found: %(command)s
kk: Команда табылмады: %(command)s

en: Python module not found: %(module)s
kk: Python модулі табылмады: %(module)s

en: No description available
kk: Анықтамасы жоқ

en: unknown
kk: белгісіз

en: Video
kk: Видео

en: Audio
kk: Аудио

en: Add %s
kk: Қосу %s

en: Remove %s
kk: Өшіру %s

en: Cancelled by user
kk: Пайдаланушы болдырмаған

en: Writing data to disk
kk: Мәліметті дискіге жазу

en: Opening iPod database
kk: iPod дерекқорын ашу

en: iPod opened
kk: iPod ашылды

en: Saving iPod database
kk: iPod дерекқорын сақтау

en: Removing %s
kk: Өшіруде %s

en: Adding %s
kk: Қосуда %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
kk: %(episode)s көшіру қатесі: %(mountpoint)s ішінде бос орын жеткіліксіз

en: Opening MP3 player
kk: MP3 плеерін ашу

en: MP3 player opened
kk: MP3 плеері ашылды

en: No device configured
kk: Құрылғылар бапталмады

en: Please set up your device in the preferences dialog.
kk: Баптаулар терезесінде құрылғыңызды баптаңыз.

en: Cannot open device
kk: Құрылғыны ашу мүмкін емес

en: Not enough space left on device
kk: Құрылғыда бос орын қалмады

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
kk: Қосымша бос орын керек: %(required_space)s
    Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Episode
kk: Эпизод

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
kk[0]: %(count)d күн бұрын

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

en: (unknown)
kk: (белгісіз)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
kk[0]: %(count)d секунд

en: %(count)d hour | %(count)d hours
kk[0]: %(count)d сағат

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
kk[0]: %(count)d минут

en: and
kk: және

en: Cannot start gPodder
kk: gPodder қосу мүмкін емес

en: D-Bus error: %s
kk: D-Bus қатесі: %s

en: About gPodder
kk: gPodder туралы

en: Integer
kk: Бүтін сан

en: Float
kk: Қалқымалы сан

en: Command: %s
kk: Команда: %s

en: Default application
kk: Негізгі қолданба

en: Extensions
kk: Кеңейтулер

en: Loading incomplete downloads
kk: Толық емес жүктемелерді алу

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
kk: Алдындағы сессияда кейбір жүктемелер аяқталмаған.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
kk[0]: %(count)d толық емес файл

en: Action
kk: Әрекет

en: Confirm changes from gpodder.net
kk: gpodder.net-тен өзгерістерді растаңыз

en: Select the actions you want to carry out.
kk: Орындау үішн әрекетті таңдаңыз.

en: Uploading subscriptions
kk: Жазылуларды жүктеу

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
kk: Жазылуларыңыз серверге жүктелуде.

en: List uploaded successfully.
kk: Тізім сәтті жүктелді.

en: Error while uploading
kk: Жүктеу кезінде қате кетті

en: Size
kk: Өлшемі

en: Duration
kk: Ұзақтығы

en: Released
kk: Шыққан

en: Progress
kk: Барысы

en: No episodes in current view
kk: Ағымдағы көріністе эпизодтар жоқ

en: No episodes available
kk: Қолжетерлік эпизодтар жоқ

en: No podcasts in this view
kk: Бұл көріністе подкасттар жоқ

en: No subscriptions
kk: Жазылулар жоқ

en: No active tasks
kk: Белсенді тапсырмалар жоқ

en: %(count)d active | %(count)d active
kk[0]: %(count)d белсенді

en: %(count)d queued | %(count)d queued
kk[0]: %(count)d кезекте

en: %(count)d failed | %(count)d failed
kk[0]: %(count)d сәтсіз

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
kk[0]: %(count)d файл жүктелуде

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
kk[0]: %(count)d файлды синхрондау

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
kk[0]: %(queued)d тапсырма кезекте

en: Please report this problem and restart gPodder:
kk: Осы ақаулық жөнінде хабарлап, gPodder-ді қайта қосыңыз:

en: Unhandled exception
kk: Басқарылмайтын төтеншелік

en: Feedparser error: %s
kk: Таспа өңдеуіш қатесі: %s

en: Could not download some episodes:
kk: Кейбір эпизодтарды жүктеп алу мүмкін емес:

en: Downloads finished
kk: Жүктемелер аяқталған

en: Downloads failed
kk: Жүктемелер сәтсіз

en: Could not sync some episodes:
kk: Кейбір эпизодтарды синхрондау мүмкін емес:

en: Device synchronization finished
kk: Құрылғы синхронизациясы аяқталды

en: Device synchronization failed
kk: Құрылғы синхронизациясы сәтсіз аяқталды

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
kk[0]: тағы %(count)d эпизод

en: Start download now
kk: Жүктеп алуды қазір бастау

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Pause
kk: Аялдату

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Remove from list
kk: Тізімнен өшіру

en: Update podcast
kk: Подкастты жаңарту

en: Open download folder
kk: Жүктемелер бумасын ашу

en: Mark episodes as old
kk: Эпизодтарды ескі деп белгілеу

en: Archive
kk: Архив

en: Podcast settings
kk: Подкаст баптаулары

en: Error converting file.
kk: Файлды түрлендіру қатемен аяқталды.

en: Bluetooth file transfer
kk: Bluetooth файлдармен алмасу

en: Open
kk: Ашу

en: Play
kk: Ойнату

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Stream
kk: Ағын

en: Send to
kk: Жіберу

en: Local folder
kk: Жергілікті бума

en: Bluetooth device
kk: Bluetooth құрылғысы

en: New
kk: Жаңа

en: Episode details
kk: Эпизод ақпараты

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
kk: Баптаулар терезесіндегі медиа плеер баптауларын тексеріңіз.

en: Error opening player
kk: Плеерді ашу сәтсіз

en: Adding podcasts
kk: Подкасттар қосылуда

en: Please wait while episode information is downloaded.
kk: Эпизод ақпараты жүктелгенше күте тұрыңыз.

en: Existing subscriptions skipped
kk: Бар болып тұрған жазылу ескерілмеді

en: You are already subscribed to these podcasts:
kk: Сіз келесі подкасттарға жазулы тұрсыз:

en: Podcast requires authentication
kk: Подкаст аутентификацияны сұрап тұр

en: Please login to %s:
kk: %s сайтына кіріңіз:

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Website redirection detected
kk: Веб сайт қайта бағдарлауы анықталды

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
kk: %(url)s URL-ы %(target)s бағдарлап тұр.

en: Do you want to visit the website now?
kk: Веб сайтқа өтуді қазір қалайсыз ба?

en: Could not add some podcasts
kk: Кейбір подкасттарды қосу мүмкін емес

en: Some podcasts could not be added to your list:
kk: Кейбір подкасттарды тізіміңізге қосу мүмкін емес:

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Redirection detected
kk: Қайта бағдарлау анықталды

en: Merging episode actions
kk: Эпизод әрекеттерін біріктіру

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
kk: gpodder.net-тен эпизод әрекеттері біріктірілді.

en: Cancelling...
kk: Бас тарту...

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
kk[0]: %(count)d таспа жаңартылуда...

en: No new episodes
kk: Жаңа эпизодтар жоқ

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
kk[0]: %(count)d жаңа эпизод жүктелуде.

en: New episodes available
kk: Жаңа эпизодтар бар

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
kk[0]: %(count)d жаңа эпизод жүктемелер тізіміне қосылды.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
kk[0]: %(count)d жаңа эпизод бар

en: Quit gPodder
kk: gPodder-дан шығу

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
kk: Қазір жүктеліп жатқан эпизодтар бар. Жүктемелерді gPodder келесі қосылғанда жалғастыра аласыз. Шығуды қалайсыз ба?

en: Episodes are locked
kk: Эпизодтар блокталған

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
kk: Таңдалған эпизодтар блокталған болып тұр. Өшіру үшін оларды блоктаудан босатыңыз.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
kk[0]: %(count)d эпизодты өшіру керек пе?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
kk: Эпизодтарды өшіру жүктелінген файлдарды да өшіреді.

en: Deleting episodes
kk: Эпизодтарды өшіру

en: Please wait while episodes are deleted
kk: Эпизодтар өшірілгенше күте тұрыңыз

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
kk[0]: %(count)d күннен ескісін таңдау

en: Select played
kk: Ойналғанды таңдау

en: Select finished
kk: Аяқталғанды таңдау

en: Select the episodes you want to delete:
kk: Өшіргіңіз келетін эпизодтарды таңдаңыз:

en: Delete episodes
kk: Эпизодтарды өшіру

en: No podcast selected
kk: Подкаст таңдалмады

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
kk: Жаңарту үшін тізімнен подкастты таңдаңыз.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
kk: Жүктеу қатесі %(episode)s: %(message)s

en: Download error
kk: Жүктеп алу қатесі

en: Select the episodes you want to download:
kk: Жүктегіңіз келетін эпизодтарды таңдаңыз:

en: Please check for new episodes later.
kk: Жаңа эпизодтарды кейін тексеріңіз.

en: No new episodes available
kk: Жаңа эпизодтар жоқ

en: Login to gpodder.net
kk: Gpodder.net сайтына кіру

en: Please login to download your subscriptions.
kk: Жазылуларыңызды жүктеп алу үшін сайтқа кіріңіз.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
kk: Подкасттар тізімінен түзету үшін біреуін таңдаңыз.

en: Podcast
kk: Подкаст

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
kk: Подкасттар тізімінен өшіру үшін біреуін таңдаңыз.

en: OPML files
kk: OPML файлдары

en: Import from OPML
kk: OPML файлынан импорттау

en: Import podcasts from OPML file
kk: Подкасттарды OPML файлынан импорттау

en: Nothing to export
kk: Экспортталатын ешнәрсе жоқ

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
kk: Сіздің подкасттар тізіміңіз бос. Экспорттау алдында бірнеше подкастқа жазылуыңыз керек.

en: Export to OPML
kk: OPML файлына экспорттау

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
kk[0]: %(count)d жазылу экспортталды

en: Your podcast list has been successfully exported.
kk: Сіздің подкасттар тізіміңіз сәтті экспортталды.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
kk: OPML файлға экспорты сәтсіз. Рұқсаттарыңызды тексеріңіз.

en: OPML export failed
kk: OPML экспорты сәтсіз

en: No updates available
kk: Жаңартулар жоқ

en: You have the latest version of gPodder.
kk: Сізде gPodder-дің ең жаңа нұсқасы орнатылған.

en: New version available
kk: Жаңа нұсқасы қолжетерлік

en: Installed version: %s
kk: Орнатылған нұсқасы: %s

en: Newest version: %s
kk: Жаңалау нұсқасы : %s

en: Release date: %s
kk: Шығарылым күні: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
kk: gpodder.org сайтынан соңғы нұсқасын жүктеп алу керек пе?

en: released %s
kk: %s шыққан

en: from %s
kk: қайдан: %s

en: played
kk: ойналған

en: unplayed
kk: ойналмаған

en: today
kk: бүгін

en: downloaded %s
kk: жүктелген %s

en: Deleted
kk: Өшірілген

en: Downloaded episode
kk: Жүктеліп алынған эпизод

en: Downloaded video episode
kk: Жүктеліп алынған видео эпизод

en: Downloaded image
kk: Жүктеліп алынған сурет

en: Downloaded file
kk: Жүктеліп алынған файл

en: missing file
kk: файл жоқ

en: never played
kk: бұрын ойналмаған

en: never displayed
kk: бұрын көрсетілмеген

en: never opened
kk: бұрын ашылмаған

en: displayed
kk: көрсетілген

en: opened
kk: ашылған

en: deletion prevented
kk: өшіруге рұқсат жоқ

en: New episode
kk: Жаңа эпизод

en: All episodes
kk: Барлық эпизодтар

en: from all podcasts
kk: барлық подкасттардан

en: Subscription paused
kk: Жазылу аялдатылды

en: Nothing to paste.
kk: Кірістіру үішн ешнәрсе жоқ.

en: Clipboard is empty
kk: Алмасу буфері бос

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: New user
kk: Жаңа пайдаланушы

en: Login
kk: Кіру

en: Authentication required
kk: Аутентификация керек

en: Password
kk: Пароль

en: Select destination
kk: Орнын көрсетіңіз

en: Setting
kk: Баптама

en: Set to
kk: Мәнге орнату

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
kk: %(field)s қазір %(value)s мәніне орнату мүмкін емес. Керек ақпарат түрі: %(datatype)s

en: Error setting option
kk: Опцияны орнату сәтсіз

en: Add section
kk: Санатты қосу

en: New section:
kk: Жаңа санат:

en: Select new podcast cover artwork
kk: Подкаст үшін жаңа сыртын таңдаңыз

en: You can only drop a single image or URL here.
kk: Осында тек бір сурет не URL әкеліп тастай аласыз,

en: Drag and drop
kk: Ұстап апару мен тастау

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
kk: Осында тек жергілікті файлдарды мен http:// URL әкеліп тастай аласыз.

en: Remove
kk: Өшіру

en: Nothing selected
kk: Ешнәрсе таңдалмады

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
kk[0]: %(count)d эпизод

en: size: %s
kk: өлшемі: %s

en: URL:
kk: URL-ы:

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Show episode list
kk: Эпизод тізімін көрсету

en: Add to download list
kk: Жүктемелер тізіміне қосу

en: Download immediately
kk: Қазір жүктеп алу

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Filesystem-based
kk: Файлдық жүйеге негізделген

en: Mark as played
kk: Ойналған етіп белгілеу

en: Delete from gPodder
kk: gPodder-ден өшіру

en: Name
kk: Аты

en: Extension cannot be activated
kk: Кеңейтуді белсендіру мүмкін емес

en: Configure audio player
kk: Аудио плеерді баптау

en: Command:
kk: Команда:

en: Configure video player
kk: Видео плеерді баптау

en: manually
kk: қолмен

en: after %(count)d day | after %(count)d days
kk[0]: %(count)d күннен кейін

en: Replace subscription list on server
kk: Сервердегі тізімді алмастыру

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
kk: Жергілікті қосылмаған подкасттар серверден де өшіріледі. Жалғастырамыз ба?

en: Select folder for mount point
kk: Тіркеу нүктесі үшін буманы таңдаңыз

en: Unknown track
kk: Белгісіз трек

en: %s on Soundcloud
kk: %s Soundcloud-та

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
kk: Soundcloud-ғы %s жариялаған тректер.

en: %s's favorites on Soundcloud
kk: %s Soundcloud-тағы таңдамалылары

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
kk: %s Soundcloud-та таңдамалы етіп белгілеген тректер.

en: Convert to %(format)s
kk: %(format)s пішіміне түрлендіру

en: File converted
kk: Файл түрлендірілді

en: Conversion failed
kk: Түрлендіру сәтсіз аяқталды

en: Gtk Status Icon
kk: Gtk қалып-күй таңбашасы

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
kk: Gtk-негізіндегі жұмыс үстелдері үшін қалып-күй таңбашасын көрсету

en: Minimize on start
kk: Іске қосылған кезде, трейге жинау.

en: Minimizes the gPodder window on startup.
kk: Іске қосылған кезде, gPodder терезесін трейге жасырады.

en: Rename episodes after download
kk: Жүктеп алынғаннан кейін эпизодтар аттарын ауыстыру

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
kk: Жүктеп алу кезінде эпизодтарды "<Эпизод атауы>.<кеңейтуі>" етіп атын ауыстыру

en: Remove cover art from OGG files
kk: OGG файлдарынан альбом мұқабаларын алып тастау

en: Remove cover art
kk: Альбом мұқабаларын алып тастау

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
kk: Rockbox үшін видео файлдарды MP4-ке түрлендіру

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
kk: Барлық файлдарды Rockbox-пен үйлесімді пішімге түрлендіру

en: Ubuntu App Indicator
kk: Ubuntu App индикаторы

en: Show a status indicator in the top bar.
kk: Үстіңгі панелде қалып-күй индикаторын көрсету.

en: Show main window
kk: Басты терезені көрсету

en: Quit
kk: Шығу

en: Ubuntu Unity Integration
kk: Ubuntu Unity интеграциясы

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
kk: Unity Launcher таңбашасында жүктеп алу үрдісін көрсету.

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Check for new episodes
kk: Жаңа эпизодтарға тексеру

en: Filter:
kk: Сүзгі:

en: Podcasts
kk: Подкасттар

en: Resume all
kk: Барлығын жалғастыру

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
kk: Алдындағы сессиядан қалған аяқталмаған жүктемелер бар.

en: Limit rate to
kk: Жылдамдық шегі

en: KiB/s
kk: КБ/с

en: Limit downloads to
kk: Жүктемелер сан шегі

en: Add a new podcast
kk: Жаңа подкастты қосу

en: Section:
kk: Секция:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
kk: <b>HTTP/FTP аутентификация</b>

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Password:
kk: Пароль:

en: gPodder Configuration Editor
kk: gPodder баптаулар түзетушісі

en: Search for:
kk: Іздеу:

en: Select episodes
kk: Эпизодтарды таңдау

en: Find new podcasts
kk: Жаңа подкасттарды іздеу

en: Video player:
kk: Видео плеер:

en: Audio player:
kk: Аудио плеер:

en: General
kk: Жалпы

en: Synchronize subscriptions and episode actions
kk: Жазылулар мен эпизод әрекеттерін синхрондау

en: Device name:
kk: Құрылғы атауы:

en: Update interval:
kk: Жаңарту мерзімі:

en: Maximum number of episodes per podcast:
kk: Подкаст үшін максималды эпизодтар саны:

en: When new episodes are found:
kk: Жаңа эпизодтар табылған кезде:

en: Updating
kk: Жаңарту

en: Delete played episodes:
kk: Ойналған эпизодтарды өшіру:

en: Remove played episodes even if unfinished
kk: Аяқталмаған болса да ойналған эпизодтарын өшіру

en: Also remove unplayed episodes
kk: Осығанқоса ойналмаған эпизодтарды өшіру

en: Clean-up
kk: Тазарту

en: Device type:
kk: Құрылғы түрі:

en: Mountpoint:
kk: Тіркеу нүктесі:

en: After syncing an episode:
kk: Эпизодты синхрондағаннан кейін:

en: Only sync unplayed episodes
kk: Тек ойналмаған эпизодтарды синхрондау:

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: <big>Welcome to gPodder</big>
kk: <big>gPodder-ге қош келдіңіз</big>

en: Your podcast list is empty.
kk: Сіздің подкасттар тізіміңіз бос.

en: Choose from a list of example podcasts
kk: Үлгі подкасттар тізімінен таңдаңыз

en: Add a podcast by entering its URL
kk: Подкастты оның сілтемесін енгізу арқылы қосыңыз

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
kk: Менің жазылуларымды gpodder.net сайтынан қалпына келтіру

en: Go to gpodder.net
kk: Gpodder.net сайтына өту

en: Software updates
kk: БҚ жаңартулары

en: Download new episodes
kk: Жаңа эпизодтарды жүктеп алу

en: Discover new podcasts
kk: Жаңа подкасттарды ашу

en: Add podcast via URL
kk: Подкастты URL-дан қосу

en: Import from OPML file
kk: OPML файлынан импорттау

en: Export to OPML file
kk: OPML файлына экспорттау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Toggle new status
kk: Жаңа күйін ауыстыру

en: Change delete lock
kk: Блоктауды ауыстыру

en: Sync to device
kk: Құрылғыға синхрондау

en: Toolbar
kk: Панель

en: Hide podcasts without episodes
kk: Эпизодтары жоқ подкасттарды жасыру

en: "All episodes" in podcast list
kk: Подкасттар тізіміндегі "Барлық эпизодтар"

en: Use sections for podcast list
kk: Подкасттар тізімі үшін секцияларды қолдану

en: Hide deleted episodes
kk: Өшірілген эпизодтарды жасыру

en: Downloaded episodes
kk: Жүктелген эпизодтар

en: Unplayed episodes
kk: Ойналмаған эпизодтар

en: Episode descriptions
kk: Эпизодтар анықтамалары

en: Visible columns
kk: Көрінетін бағандар

en: Podcast update requested by extensions.
kk: Подкастты жаңарту кеңейтулермен сұралған.

en: Episode download requested by extensions.
kk: Эпизодты жүктеп алу кеңейтулермен сұралған.

en: Wrong username/password
kk: Қате тіркелгі/пароль

en: You are not subscribed to %s.
kk: Сіз %s үшін жазылған жоқсыз.

en: Cannot subscribe to %s.
kk: %s үшін жазылу мүмкін емес.

en: Successfully added %s.
kk: %s сәтті қосылды.

en: This configuration option does not exist.
kk: Баптаулар опциясы жоқ.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
kk: Ескі %(old_title)s аты жаңа %(new_title)s атына өзгертілді.

en: Unsubscribed from %s.
kk: %s үшін жазылу өшірілді.

en: Updates disabled
kk: Жаңартулар сөндірулі.

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
kk[0]: %(count)d жаңа эпизод

en: Checking for new episodes
kk: Жаңа эпизодтарға тексеру

en: Skipping %(podcast)s
kk: %(podcast)s аттап кету

en: Disabling feed update from %s.
kk: %s үшін таспа жаңартуын сөндіру.

en: Enabling feed update from %s.
kk: %s үшін таспа жаңартуын іске қосу.

en: No podcasts found.
kk: Подкасттар табылмады.

en: Enter index to subscribe, ? for list
kk: Жазылу үшін нөмірді енгізіңіз, тізім үшін ?

en: Invalid value.
kk: Мәні қате.

en: Adding %s...
kk: Қосылуда %s...

en: Invalid URL: %s
kk: Қате URL: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
kk: URL ескі %(old_url)s мәнінен жаңа %(new_url)s мәніне өзгертілді.

en: Syntax error: %(error)s
kk: Синтаксис қатесі: %(error)s

en: The requested function is not available.
kk: Сұралған функция қолжетерсіз.

en: Mac OS X application process number
kk: Mac OS X қолданбасы үрдісінің номері

en: gPodder Podcast Client
kk: gPodder подкасттар клиенті

en: Podcast Client
kk: Подкасттар клиенті

en: Subscribe to audio and video content from the web
kk: Вебтен аудио мен видео құрамасына жазылу
