gPodder - en to nl translation catalogue (592 entries)

en: gPodder on %s
nl: gPodder op %s

en: Folder %s could not be created.
nl: De map %s kan niet worden aangemaakt.

en: Error writing playlist
nl: Fout bij wegschrijven van afspeellijst

en: gpodder.net search
nl: gpodder.net - zoeken

en: OPML from web
nl: OPML van internet

en: OPML file
nl: OPML-bestand

en: Getting started
nl: Aan de slag

en: gpodder.net Top 50
nl: gpodder.net - top 50

en: gpodder.net Tags
nl: gpodder.net - labels

en: Soundcloud search
nl: Zoeken op Soundcloud

en: Imported OPML file
nl: OPML-bestand geïmporteerd

en: Queued
nl: In wachtrij

en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

en: Finished
nl: Afgerond

en: Failed
nl: Mislukt

en: Cancelling
nl: Bezig met afbreken…

en: Cancelled
nl: Afgebroken

en: Pausing
nl: Bezig met pauzeren…

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Episode has no URL to download
nl: De aflevering bevat geen url

en: Missing content from server
nl: Ontbrekende serverinhoud

en: Couldn't connect to server %(host)s:%(port)s
nl: Kan niet verbinden met server %(host)s:%(port)s

en: Request Error: %(error)s
nl: Verzoekfout: %(error)s

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
nl: In-/Uitvoerfout: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
nl: HTTP-fout %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Desktop Integration
nl: Bureaubladintegratie

en: Interface
nl: Uiterlijk

en: Post download
nl: Vóór het downloaden

en: Other
nl: Overig

en: No description for this extension.
nl: Deze uitbreiding heeft geen omschrijving.

en: Command not found: %(command)s
nl: Opdracht niet gevonden: %(command)s

en: Need at least one of the following commands: %(list_of_commands)s
nl: Minimaal één van de volgende opdrachten vereist: %(list_of_commands)s

en: Python module not found: %(module)s
nl: Python-module niet aangetroffen: %(module)s

en: No description available
nl: Geen omschrijving beschikbaar

en: unknown
nl: onbekend

en: Default
nl: Standaard

en: Only keep latest
nl: Alleen nieuwste behouden

en: Warning: path to gPodder home (%(root)s) is very long and can result in failure to download files.
nl: Waarschuwing: de opgegeven gPodder-locatie (%(root)s) is erg lang en kan leiden tot mislukte downloads.

en: You're advised to set it to a shorter path.
nl: Wij raden een kortere locatie aan.

en: Add %s
nl: %s toevoegen

en: Remove %s
nl: %s verwijderen

en: Cancelled by user
nl: Geannuleerd door gebruiker

en: Writing data to disk
nl: Bezig met wegschrijven van gegevens naar schijf

en: Opening iPod database
nl: Bezig met openen van iPod-databank

en: iPod opened
nl: iPod geopend

en: Saving iPod database
nl: Bezig met opslaan van iPod-databank

en: Removing %s
nl: Bezig met verwijderen van %s

en: Adding %s
nl: Bezig met toevoegen van %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
nl: Fout bij kopiëren van %(episode)s: onvoldoende vrije ruimte op %(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
nl: Bezig met openen van mp3-speler

en: MP3 player opened
nl: MP3-speler geopend

en: Not enough space in %(path)s: %(free)s available, but need at least %(need)s
nl: Onvoldoende vrije ruimte in %(path)s: %(free)s beschikbaar, terwijl %(need)s benodigd is

en: Error copying %(from_file)s to %(to_file)s: %(message)s
nl: Het kopiëren van %(from_file)s naar %(to_file)s is mislukt: %(message)s

en: Syncing
nl: Bezig met synchroniseren…

en: No device configured
nl: Geen apparaat ingesteld

en: Please set up your device in the preferences dialog.
nl: Stel een apparaat in via het voorkeurenvenster.

en: Cannot open device
nl: Kan apparaat niet openen

en: Please check logs and the settings in the preferences dialog.
nl: Controleer de logboeken en instellingen in het voorkeurenvenster.

en: Not enough space left on device
nl: Onvoldoende vrije ruimte op apparaat

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
nl: Extra vrije ruimte vereist: %(required_space)s
    Wil je doorgaan?

en: Update successful
nl: Bijwerken voltooid

en: The playlist on your MP3 player has been updated.
nl: De afspeellijst op je mp3-speler is bijgewerkt.

en: Episode
nl: Aflevering

en: Episodes have been deleted on device
nl: Afleveringen zijn verwijderd van apparaat

en: Error writing playlist files
nl: Fout bij wegschrijven van afspeellijstbestanden

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
nl[0]: %(count)d dag geleden
nl[1]: %(count)d dagen geleden

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
nl[0]: %(count)d seconde
nl[1]: %(count)d seconden

en: %(count)d hour | %(count)d hours
nl[0]: %(count)d uur
nl[1]: %(count)d uur

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
nl[0]: %(count)d minuut
nl[1]: %(count)d minuten

en: and
nl: en

en: System default program '%(opener)s' not found
nl: Het standaardprogramma ‘%(opener)s’ is niet aangetroffen

en: Cannot open file/folder '%(filename)s' using default program
nl: Het bestand/De map ‘%(filename)s’ kan niet worden geopend met het standaardprogramma

en: Cannot open '%(filename)s' using '%(opener)s'
nl: ‘%(filename)s’ kan niet worden geopend met ‘%(opener)s’

en: Cannot open file/folder
nl: Het bestand/De map kan niet worden geopend

en: Cannot start gPodder
nl: Kan gPodder niet starten

en: D-Bus error: %s
nl: D-Bus-fout: %s

en: About gPodder
nl: Over gPodder

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Bug Tracker
nl: Bugtracker

en: Path to gPodder home is too long
nl: Locatie van gPodder-map is te lang

en: Command: %s
nl: Opdracht: %s

en: Default application
nl: Standaardtoepassing

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

en: Loading incomplete downloads
nl: Bezig met laden van onvolledige downloads

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
nl: In de vorige sessie zijn enkele afleveringen niet volledig gedownload.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
nl[0]: %(count)d gedeeltelijk bestand
nl[1]: %(count)d gedeeltelijke bestanden

en: Cleaning up...
nl: Bezig met opruimen…

en: Action
nl: Actie

en: Confirm changes from gpodder.net
nl: Wijzigingen van gpodder.net bevestigen

en: Select the actions you want to carry out.
nl: Selecteer de uit te voeren acties.

en: A_pply
nl: Toe_passen

en: Uploading subscriptions
nl: Bezig met uploaden van abonnementen

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
nl: Je abonnementen worden geüpload naar de server.

en: List uploaded successfully.
nl: De lijst is geüpload.

en: Could not find your device.
    
    Check login is a username (not an email)
    and that the device name matches one in your account.
nl: Je apparaat is niet aangetroffen.
    
    Controleer je gebruikersnaam (mag geen e-mailadres zijn)
    en of de apparaatnaam overeenkomt met die op je account.

en: Error while uploading
nl: Fout tijdens uploaden

en: Size
nl: Grootte

en: Duration
nl: Duur

en: Released
nl: Uitgebracht

en: Size+
nl: Grootte+

en: Duration+
nl: Duur+

en: Progress
nl: Voortgang

en: No episodes in current view
nl: Geen afleveringen in huidige weergave

en: No episodes available
nl: Geen afleveringen beschikbaar

en: No podcasts in this view
nl: Geen podcasts in deze weergave

en: No subscriptions
nl: Geen abonnementen

en: No active tasks
nl: Geen actieve taken

en: %(count)d active | %(count)d active
nl[0]: %(count)d actief
nl[1]: %(count)d actief

en: %(count)d pausing | %(count)d pausing
nl[0]: bezig met pauzeren van %(count)d
nl[1]: bezig met pauzeren van %(count)d

en: %(count)d cancelling | %(count)d cancelling
nl[0]: bezig met afbreken van %(count)d
nl[1]: bezig met afbreken van %(count)d

en: %(count)d queued | %(count)d queued
nl[0]: %(count)d in de wachtrij
nl[1]: %(count)d in de wachtrij

en: %(count)d paused | %(count)d paused
nl[0]: %(count)d gepauzeerd
nl[1]: %(count)d gepauzeerd

en: %(count)d failed | %(count)d failed
nl[0]: %(count)d mislukt
nl[1]: %(count)d mislukt

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
nl[0]: bezig met downloaden van %(count)d bestand
nl[1]: bezig met downloaden van %(count)d bestanden

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
nl[0]: bezig met synchroniseren van %(count)d bestand
nl[1]: bezig met synchroniseren van %(count)d bestanden

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
nl[0]: %(queued)d taak in de wachtrij
nl[1]: %(queued)d taken in de wachtrij

en: Please report this problem and restart gPodder:
nl: Meld dit probleem en herstart gPodder:

en: Unhandled exception
nl: Onbehandelde uitzondering

en: Feedparser error: %s
nl: Feedparser-fout: %s

en: ERROR: %s
nl: FOUT: %s

en: Could not download some episodes:
nl: Sommige afleveringen kunnen niet worden gedownload:

en: Downloads finished
nl: Downloads afgerond

en: Downloads failed
nl: Downloads mislukt

en: Could not sync some episodes:
nl: Sommige afleveringen kunnen niet worden gesynchroniseerd:

en: Device synchronization finished
nl: Apparaatsynchronisatie voltooid

en: Device synchronization failed
nl: Apparaatsynchronisatie mislukt

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
nl[0]: Nog %(count)d aflevering
nl[1]: Nog %(count)d afleveringen

en: Queueing
nl: Bezig met verplaatsen naar wachtrij

en: Removing
nl: Bezig met verwijderen

en: Updating...
nl: Bezig met bijwerken…

en: Start download now
nl: Downloaden nu starten

en: Download
nl: Downloaden

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Move up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Remove from list
nl: Verwĳderen van lĳst

en: Update podcast
nl: Podcast bĳwerken

en: Open download folder
nl: Downloadmap openen

en: Mark episodes as old
nl: Afleveringen markeren als oud

en: Archive
nl: Archiveren

en: Refresh image
nl: Afbeelding verversen

en: Delete podcast
nl: Podcast verwĳderen

en: Podcast settings
nl: Podcast-instellingen

en: File already exists
nl: Bestand bestaat al

en: A file named "%(filename)s" already exists. Do you want to replace it?
nl: Er is al een bestand genaamd "%(filename)s". Wil je het vervangen?

en: Error saving to local folder: %(error)r.
    Would you like to continue?
nl: Kan niet opslaan in lokale map: %(error)r.
    Wil je doorgaan?

en: Error saving to local folder
nl: Kan niet opslaan in lokale map

en: Error saving to local folder: %(error)r
nl: Kan niet opslaan in lokale map: %(error)r

en: Error converting file.
nl: Fout bĳ converteren van bestand.

en: Bluetooth file transfer
nl: Bluetooth-bestandsoverdracht

en: Open
nl: Openen

en: Play
nl: Afspelen

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Stream
nl: Streamen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Delete
nl: Verwĳ_deren

en: Send to
nl: Versturen naar

en: Local folder
nl: Lokale map

en: Bluetooth device
nl: Bluetooth-apparaat

en: New
nl: Nieuw

en: Episode details
nl: Details van aflevering

en: Select channel
nl: Kies een kanaal

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
nl: Controleer je mediaspeler-instellingen in het voorkeurenvenster.

en: Error opening player
nl: Fout bĳ openen van speler

en: Adding podcasts
nl: Bezig met toevoegen van podcasts

en: Please wait while episode information is downloaded.
nl: Even geduld; de informatie van de aflevering wordt gedownload.

en: Existing subscriptions skipped
nl: Bestaande abonnementen zĳn overgeslagen

en: You are already subscribed to these podcasts:
nl: Je bent al geabonneerd op deze podcasts:

en: Podcast requires authentication
nl: Podcast vereist authenticatie

en: Please login to %s:
nl: Log in op %s:

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Website redirection detected
nl: Website-omleiding gedetecteerd

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
nl: De url, %(url)s, verwĳst naar %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
nl: Wil je de website nu openen?

en: Could not add some podcasts
nl: Sommige podcasts kunnen niet worden toegevoegd

en: Some podcasts could not be added to your list:
nl: Sommige podcasts kunnen niet worden toegevoegd aan je lĳst:

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Redirection detected
nl: Verwĳzing gedetecteerd

en: Merging episode actions
nl: Afleveringsacties voor samenvoegen

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
nl: Afleveringsacties van gpodder.net zĳn samengevoegd.

en: Cancelling...
nl: Bezig met afbreken…

en: Please connect to a network, then try again.
nl: Maak verbinding met een netwerk en probeer het opnieuw.

en: No network connection
nl: Geen netwerkverbinding

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
nl[0]: Bezig met bĳwerken van %(count)d feed…
nl[1]: Bezig met bijwerken van %(count)d feeds…

en: Updating %(podcast)s (%(position)d/%(total)d)
nl: Bezig met bijwerken van %(podcast)s (%(position)d/%(total)d)

en: %(count)d channel failed to update | %(count)d channels failed to update
nl[0]: %(count)d kanaal kan niet worden bijgewerkt
nl[1]: %(count)d kanalen kunnen niet worden bijgewerkt

en: Error while updating feeds
nl: Fout tijdens bijwerken van feeds

en: No new episodes with downloadable content
nl: Geen nieuwe afleveringen beschikbaar met downloadbare inhoud

en: No new episodes
nl: Geen nieuwe afleveringen

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
nl[0]: Bezig met downloaden van %(count)d nieuwe aflevering.
nl[1]: Bezig met downloaden van %(count)d nieuwe afleveringen.

en: New episodes available
nl: Nieuwe afleveringen beschikbaar

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
nl[0]: %(count)d nieuwe aflevering toegevoegd aan downloadlijst.
nl[1]: %(count)d nieuwe afleveringen toegevoegd aan downloadlijst.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
nl[0]: %(count)d nieuwe aflevering beschikbaar
nl[1]: %(count)d nieuwe afleveringen beschikbaar

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: Quit gPodder
nl: gPodder afsluiten

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
nl: Je bent nog afleveringen aan het downloaden; deze kunnen worden hervat bij de volgende opstart van gPodder. Wil je gPodder nu afsluiten?

en: Episodes are locked
nl: Afleveringen zijn beveiligd

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
nl: De geselecteerde afleveringen zijn beveiligd. Verwijder de beveiliging en probeer het opnieuw.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
nl[0]: %(count)d aflevering verwijderen?
nl[1]: %(count)d afleveringen verwijderen?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
nl: Door het verwijderen van afleveringen, worden ook gedownloade bestanden verwijderd.

en: Deleting episodes
nl: Bezig met verwijderen van afleveringen

en: Please wait while episodes are deleted
nl: Even geduld; bezig met verwijderen van afleveringen

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
nl[0]: Selecteer ouder dan %(count)d dag
nl[1]: Selecteer ouder dan %(count)d dagen

en: Select played
nl: Beluisterde selecteren

en: Select finished
nl: Voltooide selecteren

en: Select the episodes you want to delete:
nl: Selecteer de te verwijderen afleveringen:

en: Delete episodes
nl: Afleveringen verwijderen

en: No podcast selected
nl: Geen podcast geselecteerd

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
nl: Selecteer een bij te werken podcast in de podcastlijst.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
nl: Fout tijdens downloaden van: %(episode)s: %(message)s

en: Download error
nl: Downloadfout

en: Select the episodes you want to download:
nl: Selecteer de te downloaden afleveringen:

en: _Mark as old
nl: _Markeren als verouderd

en: Please check for new episodes later.
nl: Controleer later op nieuwe afleveringen.

en: No new episodes available
nl: Geen nieuwe afleveringen beschikbaar

en: Subscriptions on %(server)s
nl: Abonnementen op %(server)s

en: Login to gpodder.net
nl: Inloggen op gpodder.net

en: Please login to download your subscriptions.
nl: Log in om je abonnementen te downloaden.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
nl: Kies een te bewerken podcast uit de podcastlijst.

en: Delete podcasts
nl: Podcasts verwijderen

en: Select the podcast you want to delete.
nl: Selecteer de te verwijderen podcast.

en: Deleting podcast
nl: Bezig met verwijderen van podcast

en: Please wait while the podcast is deleted
nl: Even geduld; bezig met verwijderen van podcast

en: This podcast and all its episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
nl: Deze podcast en alle bijbehorende afleveringen worden PERMANENT VERWIJDERD.
    Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Deleting podcasts
nl: Bezig met verwijderen van podcasts

en: Please wait while the podcasts are deleted
nl: Even geduld; bezig met verwijderen van podcasts

en: These podcasts and all their episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
nl: Deze podcasts en alle bijbehorende afleveringen worden PERMANENT VERWIJDERD.
    Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
nl: Selecteer een te verwijderen podcast in de podcastlijst.

en: OPML files
nl: OPML-bestanden

en: Import from OPML
nl: Importeren uit OPML

en: _Open
nl: _Openen

en: Import podcasts from OPML file
nl: Podcasts importeren uit OPML-bestand

en: Nothing to export
nl: Niets om te exporteren

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
nl: Je abonnementenlijst is leeg. Abonneer je eerst op een podcast voordat je je abonnementenlijst exporteert.

en: Export to OPML
nl: Exporteren naar OPML

en: _Save
nl: Op_slaan

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
nl[0]: %(count)d abonnement geëxporteerd
nl[1]: %(count)d abonnementen geëxporteerd

en: Your podcast list has been successfully exported.
nl: Je podcastlijst is geëxporteerd.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
nl: Kan OPML niet naar bestand exporteren; controleer je toegangsrechten.

en: OPML export failed
nl: Exporteren naar OPML mislukt

en: Managed by distribution
nl: Beheerd door distributie

en: Please check your distribution for gPodder updates.
nl: Controleer je distributie op gPodder-updates.

en: Could not check for updates
nl: Kan niet controleren op updates

en: Please try again later.
nl: Probeer het later opnieuw.

en: No updates available
nl: Geen updates beschikbaar

en: You have the latest version of gPodder.
nl: Je gebruikt de nieuwste versie van gPodder.

en: New version available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Installed version: %s
nl: Geïnstalleerde versie: %s

en: Newest version: %s
nl: Nieuwste versie: %s

en: Release date: %s
nl: Uitgebracht op: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
nl: Nieuwste versie downloaden van gpodder.org?

en: released %s
nl: %s uitgebracht

en: from %s
nl: van %s

en: played
nl: afgespeeld

en: unplayed
nl: niet-beluisterd

en: today
nl: vandaag

en: downloaded %s
nl: %s gedownload

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Downloaded episode
nl: Gedownloade aflevering

en: Downloaded video episode
nl: Gedownloade video-aflevering

en: Downloaded image
nl: Gedownloade afbeelding

en: Downloaded file
nl: Gedownload bestand

en: missing file
nl: ontbrekend bestand

en: never played
nl: nooit beluisterd

en: never displayed
nl: nooit getoond

en: never opened
nl: nooit geopend

en: displayed
nl: getoond

en: opened
nl: geopend

en: deletion prevented
nl: verwijdering voorkomen

en: No downloadable content
nl: Geen downloadbare inhoud

en: New episode
nl: Nieuwe aflevering

en: All episodes
nl: Alle afleveringen

en: from all podcasts
nl: van alle podcasts

en: Subscription paused
nl: Abonnement gepauzeerd

en: Please select an episode
nl: Selecteer een aflevering

en: Open Episode Title Link
nl: Afleveringslink openen

en: Copy Episode Title Link Address
nl: Afleveringslink kopiëren

en: Open shownotes in web browser
nl: Showopmerkingen openen in webbrowser

en: Open link in web browser
nl: Link openen in webbrowser

en: Nothing to paste.
nl: Niks om te plakken.

en: Clipboard is empty
nl: Klembord is leeg

en: _OK
nl: _Oké

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: New user
nl: Nieuwe gebruiker

en: Login
nl: Inloggen

en: Authentication required
nl: Authenticatie vereist

en: hostname or root URL (e.g. https://gpodder.net)
nl: hostnaam of hoofd-url (bijv. https://gpodder.net)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Show Password
nl: Wachtwoord tonen

en: Select destination
nl: Kies bestemming

en: Setting
nl: Instelling

en: Set to
nl: Instellen op

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
nl: Kan de waarde van %(field)s niet instellen op %(value)s. Vereist gegevenstype: %(datatype)s

en: Error setting option
nl: Fout bij toepassen van instelling

en: Add section
nl: Sectie toevoegen

en: New section:
nl: Nieuwe sectie:

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Select new podcast cover artwork
nl: Selecteer omslaghoes voor nieuwe podcast

en: You can only drop a single image or URL here.
nl: Je kunt slechts één afbeelding of url hierheen slepen.

en: Drag and drop
nl: Slepen-en-neerzetten

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
nl: Je kunt enkel lokale bestanden en http://-url's hierheen slepen.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: _Download
nl: _Downloaden

en: Select _all
nl: _Alles selecteren

en: Select _none
nl: _Niets selecteren

en: Nothing selected
nl: Niets geselecteerd

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
nl[0]: %(count)d aflevering
nl[1]: %(count)d afleveringen

en: size: %s
nl: grootte: %s

en: Export remaining %(count)d episode to this folder with its default name | Export remaining %(count)d episodes to this folder with their default name
nl[0]: Bezig met exporteren van %(count)d resterende aflevering naar deze map met de standaardnaam
nl[1]: Bezig met exporteren van %(count)d resterende afleveringen naar deze map met de standaardnaam

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Search
nl: Zoeken

en: URL:
nl: Url:

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Loading podcasts
nl: Bezig met laden van podcasts

en: Please wait while the podcast list is downloaded
nl: Even geduld; bezig met downloaden van podcastlijst

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Show episode list
nl: Afleveringenlijst tonen

en: Add to download list
nl: Toevoegen aan downloadlijst

en: Download immediately
nl: Direct downloaden

en: None
nl: Geen

en: Filesystem-based
nl: Gebaseerd op bestandssysteem

en: Mark as played
nl: Markeren als beluisterd

en: Delete from gPodder
nl: Verwijderen uit gPodder

en: Custom (%(format_ids)s)
nl: Aangepast (%(format_ids)s)

en: Name
nl: Naam

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Extension info
nl: Informatie over uitbreiding

en: Support the author
nl: Steun de auteur

en: Extension cannot be activated
nl: De uitbreiding kan niet worden ingeschakeld

en: Configure audio player
nl: Audiospeler configureren

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Configure video player
nl: Videospeler configureren

en: manually
nl: handmatig

en: after %(count)d day | after %(count)d days
nl[0]: na %(count)d dag
nl[1]: na %(count)d dagen

en: Replace subscription list on server
nl: Abonnementenlijst op server vervangen

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
nl: Podcasts die niet lokaal zijn toegevoegd, worden verwijderd op de server. Doorgaan?

en: Select folder for mount point
nl: Kies een map voor het aankoppelpunt

en: Select folder for playlists
nl: Kies een map voor de afspeellijsten

en: The playlists folder must be on the device
nl: De afspeellijstmap dienst aanwezig te zijn op hetzelfde apparaat

en: Unknown track
nl: Onbekend nummer

en: %s on Soundcloud
nl: %s op Soundcloud

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
nl: Door %s gepubliceerde nummers op Soundcloud.

en: %s's favorites on Soundcloud
nl: %s's favorieten op Soundcloud

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
nl: Favoriete nummers van %s op SoundCloud.

en: Convert audio files
nl: Audiobestanden converteren

en: Transcode audio files to mp3/ogg
nl: Audiobestanden transcoderen naar mp3/ogg

en: Convert to %(format)s
nl: Converteren naar %(format)s

en: File converted
nl: Bestand geconverteerd

en: Conversion failed
nl: Converteren mislukt

en: Run a Command on Download
nl: Opdracht uitvoeren bij downloaden

en: Run a predefined external command upon download completion.
nl: Voert een opgegeven externe opdracht uit bij het voltooien van een download.

en: Concatenate videos
nl: Video's aaneenschakelen

en: Add a context menu item for concatenating multiple videos
nl: Voegt een rechtermuisknopmenu-item toe voor het aaneenschakelen van meerdere video's

en: Save video
nl: Video opslaan

en: Concatenating video files
nl: Bezig met aaneenschakelen van videobestanden

en: Writing %(filename)s
nl: Bezig met wegschrijven van %(filename)s

en: Videos successfully converted
nl: Video's geconverteerd

en: Error converting videos
nl: Fout bij converteren van video's

en: Concatenation result
nl: Aaneenschakelen - resultaat

en: Enqueue/Resume in media players
nl: In wachtrij/hervatten in mediaspelers

en: Add a context menu item for enqueueing/resuming playback of episodes in installed media players
nl: Voegt een rechtermuisknopmenu-item toe voor het op de wachtrij plaatsen/hervatten van afleveringen op aangekoppelde mediaspelers

en: Enqueue in
nl: In wachtrij op

en: Resume in
nl: Hervatten over

en: "Open website" episode and podcast context menu
nl: "Website openen" in rechtermuisknopmenu van afleveringen en podcasts

en: Add a context menu item for opening the website of an episode or podcast
nl: Voegt een rechtermuisknopmenu-item toe voor het openen van de website van een aflevering of podcast

en: Open website
nl: Website openen

en: Filter Episodes
nl: Afleveringen filteren

en: Disable automatic downloads based on episode title.
nl: Schakel automatische downloads uit op basis van afleveringstitel.

en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

en: Ignore Case
nl: Niet hoofdlettergevoelig

en: <b>Note:</b> The Cancel button does <b>not</b> return the filter settings to the values they had before. The changes are saved immediately after they are made.
nl: <b>Let op:</b> De annuleerknop zet de filterinstellingen <b>niet</b> terug op de eerdere waarden. Wijzigingen worden na het aanbrengen direct opgeslagen.

en: Block
nl: Blokkeren

en: Except
nl: Toestaan

en: Clicking the block checkbox and leaving it empty will disable auto-download for all episodes in this channel.  The patterns match partial text in episode title, and an empty pattern matches any title.  The except pattern unblocks blocked episodes (to block all then unblock some).
nl: Kruis ‘Blokkeren’ aan en vul niks in om automatische downloads van alle afleveringen op dit kanaal uit te schakelen.  Patronen leiden tot een gedeeltelijke overeenkomst van titels; blanco velden leiden tot overeenkomsten van alle titels.  ‘Toestaan’ deblokkeert geblokkeerde afleveringen.

en: Filter episodes now
nl: Afleveringen nu filteren

en: Undoes any episodes you marked as old.
nl: Demarkeert als ‘oud’ gemarkeerde afleveringen.

en: Gtk Status Icon
nl: Gtk-statuspictogram

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
nl: Toont een statuspictogram in op Gtk-gebaseerde werkomgevingen.

en: Minimize on start
nl: Geminimaliseerd opstarten

en: Minimizes the gPodder window on startup.
nl: Het gPodder-venster minimaliseren bij opstarten.

en: Convert MPRIS notifications to gPodder Media Player D-Bus API
nl: Converteert MPRIS-meldingen naar de gPodder mediaspeler D-BUS API

en: Normalize audio with re-encoding
nl: Audio normaliseren tijdens hercoderen

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
nl: Volume van audiobestanden normaliseren met normalize-audio

en: File normalized
nl: Bestand genormaliseerd

en: Notification Bubbles for Windows
nl: Meldingsballonnen voor Windows

en: Display notification bubbles for different events.
nl: Toont meldingsballonnen voor verschillende gebeurtenissen.

en: Rename episodes after download
nl: Afleveringsnamen wijzigen na downloaden

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
nl: Afleveringsnamen wijzigen in "<Afleveringstitel>.<ext>" bij downloaden

en: Rename all downloaded episodes
nl: Alle gedownloade afleveringen hernoemen

en: No downloaded episodes to rename
nl: Er zijn geen gedownloade afleveringen

en: Renaming all downloaded episodes
nl: Bezig met hernoemen…

en: Renamed %(count)d downloaded episode | Renamed %(count)d downloaded episodes
nl[0]: Er zijn %(count)d afleveringen hernoemd
nl[1]: Er zijn %(count)d afleveringen hernoemd

en: Remove cover art from OGG files
nl: Omslaghoezen verwijderen uit OGG-bestanden

en: removes coverart from all downloaded ogg files
nl: verwijdert omslaghoezen uit alle gedownloade ogg-bestanden

en: Remove cover art
nl: Omslaghoezen verwijderen

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
nl: Videobestanden converteren naar MP4 voor Rockbox

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
nl: Converteert alle video's naar met Rockbox compatibel formaat

en: Rockbox Cover Art Sync
nl: Synchronisatie van Rockbox-omslaghoezen

en: Copy Cover Art To Rockboxed Media Player
nl: Omslaghoezen kopiëren naar een Rockbox-mediaspeler

en: Stream to Sonos
nl: Streamen naar Sonos

en: Stream podcasts to Sonos speakers
nl: Podcasts streamen naar Sonos-luidsprekers

en: Tag downloaded files using Mutagen
nl: Gedownloade bestanden labelen met Mutagen

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
nl: Voegt afleverings- en podcasttitels toe aan mp3-/ogg-labels

en: Show download progress on the taskbar
nl: Downloadvoortgang tonen op taakbalk

en: Displays the progress on the Windows taskbar.
nl: Toont de voortgang op de Windows-taakbalk.

en: Subtitle Downloader for TED Talks
nl: Ondertitelingen downloaden voor TED Talks

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
nl: Download .srt-ondertitelingen voor TED Talks-video's

en: Ubuntu App Indicator
nl: Ubuntu App-indicator

en: Show a status indicator in the top bar.
nl: Toont een statusindicator op de bovenste balk.

en: Show main window
nl: Hoofdvenster tonen

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Ubuntu Unity Integration
nl: Ubuntu Unity-integratie

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
nl: Downloadvoortgang tonen op het Unity Starter-pictogram.

en: Search for new episodes on startup
nl: Controleren op nieuwe afleveringen bij opstarten

en: Starts the search for new episodes on startup
nl: Controleert bij het opstarten op nieuwe afleveringen

en: Convert video files
nl: Videobestanden converteren

en: Transcode video files to avi/mp4/m4v
nl: Videobestanden transcoderen naar avi/mp4/m4v

en: Manage YouTube subscriptions using youtube-dl (pip install youtube_dl) or yt-dlp (pip install yt-dlp)
nl: YouTube-abonnementen beheren met youtube-dl (pip install youtube_dl) of yt-dlp (pip install yt-dlp)

en: Your version of youtube-dl/yt-dlp %(have_version)s has known issues, please upgrade to %(want_version)s or newer.
nl: Je versie van youtube-dl/yt-dlp %(have_version)s bevat bekende problemen - werk deze bij naar %(want_version)s of nieuwer.

en: Old youtube-dl
nl: Verouderde youtube-dl

en: Download with youtube-dl
nl: Downloaden met youtube-dl

en: Parse YouTube channel feeds with youtube-dl to access more than 15 episodes
nl: Verwerk YouTube-kanaalfeeds met youtube-dl om toegang te krijgen tot meer dan 15 afleveringen

en: Download all supported episodes with youtube-dl
nl: Alle ondersteunde afleveringen downloaden met youtube-dl

en: youtube-dl provides access to additional YouTube formats and DRM content.  Episodes from non-YouTube channels, that have youtube-dl support, will <b>fail</b> to download unless you manually <a href="https://gpodder.github.io/docs/youtube.html#formats">add custom formats</a> for each site.  <b>Download with youtube-dl</b> appears in the episode menu when this option is disabled, and can be used to manually download from supported sites.
nl: youtube-dl biedt toegang tot aanvullende YouTube-formaten en drm-inhoud.  Afleveringen van niet-YouTube-kanalen die youtube-dl-ondersteuning hebben, kunnen <b>niet</b> worden gedownload, tenzij ze handmatig worden gedownload met <a href="https://gpodder.github.io/docs/youtube.html#formats">aangepaste formaten</a> per site.  <b>Downloaden met youtube-dl</b> wordt toegevoegd aan elk afleveringenmenu als deze optie is uitgeschakeld en kan worden gebruikt om handmatig te downloaden van ondersteunde sites.

en: Embed all available subtitles in downloaded video
nl: Alle beschikbare ondertitelingen in video's opnemen

en: The "ffmpeg" command was not found. FFmpeg is required for embedding subtitles.
nl: ‘ffmpeg’ is niet aangetroffen. FFmpeg is vereist voor het opnemen van ondertitelingen.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Check for new episodes
nl: Controleren op nieuwe afleveringen

en: Resume all
nl: Alles hervatten

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
nl: Onvolledige downloads van een vorige sessie aangetroffen.

en: Limit rate to
nl: Downloadsnelheid beperken tot

en: Limit downloads to
nl: Aantal downloads beperken tot

en: Add a new podcast
nl: Nieuwe podcast toevoegen

en: _Paste
nl: _Plakken

en: Channel Editor
nl: Kanalen aanpassen

en: <b>Feed URL</b>
nl: <b>Feed-url</b>

en: <b>Download location</b>
nl: <b>Downloadlocatie</b>

en: Info
nl: Informatie

en: Pause subscription
nl: Abonnement onderbreken

en: Sync to player devices
nl: Synchroniseren met afspeelapparaten

en: Section:
nl: Sectie:

en: Strategy:
nl: Beleid:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
nl: <b>HTTP/FTP-authenticatie</b>

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Settings
nl: Instellingen

en: gPodder Configuration Editor
nl: gPodder - configuratie bewerken

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: _Show All
nl: Alle_s tonen

en: Select episodes
nl: Afleveringen selecteren

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: Find new podcasts
nl: Zoeken naar nieuwe podcasts

en: ...
nl: …

en: Add
nl: Toevoegen

en: _Edit config
nl: Configuratie b_ewerken

en: Video player:
nl: Videospeler:

en: Audio player:
nl: Audiospeler:

en: Find as you type
nl: Zoeken tijdens het typen

en: General
nl: Algemeen

en: Synchronize subscriptions and episode actions
nl: Abonnementen en afleveringsacties synchroniseren

en: Device name:
nl: Apparaatnaam:

en: Replace subscription list on server with local subscriptions:
nl: Lijst op server vervangen door lokale abonnementen:

en: Upload local subscriptions
nl: Bezig met uploaden van lokale abonnementen

en: Update interval:
nl: Bijwerktussenpoos:

en: Maximum number of episodes per podcast:
nl: Maximaal aantal afleveringen per podcast:

en: Consider only episodes added in the update as new
nl: Alleen bijgewerkte afleveringen markeren als nieuw

en: When new episodes are found:
nl: Als er nieuwe afleveringen beschikbaar zijn:

en: Check connection before updating (if supported)
nl: Verbinding controleren voorafgaand aan bijwerken (indien ondersteund)

en: Updating
nl: Bijwerken

en: Delete played episodes:
nl: Beluisterde afleveringen verwijderen:

en: Remove played episodes even if unfinished
nl: Beluisterde afleveringen verwijderen, zelfs als ze niet volledig beluisterd zijn

en: Also remove unplayed episodes
nl: Niet-beluisterde afleveringen verwijderen

en: Clean-up
nl: Opruiming

en: Device type:
nl: Soort apparaat:

en: Mountpoint:
nl: Aankoppelpunt:

en: Create playlists on device
nl: Afspeellijsten samenstellen op apparaat

en: Playlists Folder:
nl: Afspeellijstenmap:

en: Remove episodes deleted on device from gPodder
nl: Afleveringen verwijderen uit gPodder die verwijderd zijn op het apparaat

en: After syncing an episode:
nl: Na het synchroniseren van een aflevering:

en: Only sync unplayed episodes
nl: Alleen niet-afgespeelde afleveringen synchroniseren

en: Remove episodes deleted in gPodder from device
nl: Afleveringen verwijderen uit gPodder die verwijderd zijn op het apparaat

en: Sync existing episodes on device when file size differs from gPodder (disable if device modifies files)
nl: Bestaande afleveringen op apparaat synchroniseren als de bestandsgrootte afwijkt van gPodder (schakel uit bij door apparaat aangepaste bestanden)

en: Devices
nl: Apparaten

en: Preferred YouTube format:
nl: Voorkeur voor YouTube-formaat:

en: Preferred YouTube HLS format:
nl: Voorkeur voor YouTube HLS-formaat:

en: Preferred Vimeo format:
nl: Voorkeur voor Vimeo-formaat:

en: <big>Welcome to gPodder</big>
nl: <big>Welkom bij gPodder</big>

en: Your podcast list is empty.
nl: Je podcastlijst is leeg.

en: Choose from a list of example podcasts
nl: Kies uit een lijst van voorbeeldpodcasts

en: Add a podcast by entering its URL
nl: Voer de url in van een podcast

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
nl: Herstel mijn abonnementen van gpodder.net

en: Go to gpodder.net
nl: Ga naar gpodder.net

en: Software updates
nl: Software-updates

en: Open Logs
nl: Logboek openen

en: Help
nl: Hulp

en: About
nl: Over

en: Download new episodes
nl: Nieuwe afleveringen downloaden

en: Find Podcast
nl: Zoeken naar podcast

en: _Subscriptions
nl: _Abonnementen

en: Discover new podcasts
nl: Ontdek nieuwe podcasts

en: Add podcast via URL
nl: Podcast toevoegen via url

en: Import from OPML file
nl: Importeren uit OPML-bestand

en: Export to OPML file
nl: Exporteren naar OPML-bestand

en: _Episodes
nl: Afl_everingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Toggle new status
nl: Status wijzigen

en: Change delete lock
nl: Vergrendeling veranderen

en: Find Episode
nl: Zoeken naar aflevering

en: E_xtras
nl: E_xtra's

en: Sync to device
nl: Synchroniseren naar apparaat

en: _View
nl: _Beeld

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Always show Find entries
nl: Zoekbalken altijd tonen

en: Hide podcasts without episodes
nl: Podcasts zonder afleveringen verbergen

en: "All episodes" in podcast list
nl: "Alle afleveringen" in de podcastlijst

en: Use sections for podcast list
nl: Secties gebruiken in podcastlijst

en: Hide deleted episodes
nl: Verwijderde afleveringen verbergen

en: Downloaded episodes
nl: Gedownloade afleveringen

en: Unplayed episodes
nl: Niet-beluisterde afleveringen

en: Always show New Episodes
nl: Altijd nieuwe afleveringen tonen

en: Trim episode title prefix
nl: Voorvoegsel van afleveringen inkorten

en: Episode descriptions
nl: Afleveringsomschrijvingen

en: Show episode released time
nl: Publicatietĳd van afleveringen tonen

en: Right align episode released column
nl: Publicatiekolom rechts uitlĳnen

en: Require control click to sort episodes
nl: Ctrl+klikken is vereist om afleveringen te sorteren

en: Visible columns
nl: Zichtbare kolommen

en: Podcast update requested by extensions.
nl: Podcast-update vereist door uitbreidingen.

en: Episode download requested by extensions.
nl: Downloaden van aflevering vereist door uitbreidingen.

en: Invalid url: %s
nl: Ongeldige url: %s

en: Wrong username/password
nl: Onjuiste gebruikersnaam/wachtwoord

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: You are not subscribed to %s.
nl: Je bent niet geabonneerd op %s.

en: Already subscribed to %s.
nl: Je bent al geabonneerd op %s.

en: Cannot subscribe to %s.
nl: Kan niet abonneren op %s.

en: Successfully added %s.
nl: %s is toegevoegd.

en: This configuration option does not exist.
nl: Deze configuratie-optie bestaat niet.

en: Can only set leaf configuration nodes.
nl: Kan alleen leaf configuratie-eindpunten instellen.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
nl: Naam gewijzigd van %(old_title)s naar %(new_title)s.

en: Unsubscribed from %s.
nl: Gedeabonneerd op %s.

en: Invalid command.
nl: Ongeldige opdracht.

en: Invalid option: %s.
nl: Ongeldige optie: %s.

en: Updates disabled
nl: Bijwerken uitgeschakeld

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
nl[0]: %(count)d nieuwe aflevering
nl[1]: %(count)d nieuwe afleveringen

en: Checking for new episodes
nl: Bezig met controleren op nieuwe afleveringen

en: Skipping %(podcast)s
nl: %(podcast)s overslaan

en: No episode with the specified GUID found.
nl: Geen aflevering gevonden met de opgegeven GUID.

en: Deleted episode "%s".
nl: Aflevering "%s" is verwijderd.

en: Episode has already been deleted.
nl: De aflevering is al verwijderd.

en: Disabling feed update from %s.
nl: Bezig met uitschakelen van feed-bijwerking van %s.

en: Enabling feed update from %s.
nl: Bezig met inschakelen van feed-bijwerking van %s.

en: No podcasts found.
nl: Geen podcasts gevonden.

en: Enter index to subscribe, ? for list
nl: Voer index in om te abonneren, ? voor lijst

en: Invalid value.
nl: Ongeldige waarde.

en: Adding %s...
nl: Bezig met toevoegen van %s…

en: Invalid URL: %s
nl: Ongeldige url: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
nl: De url is gewijzigd van %(old_url)s naar %(new_url)s.

en: %(title)s: %(msg)s ([yes]/no):
nl: %(title)s: %(msg)s ([ja]/nee):

en: yes
nl: ja

en: Deleting episode: %(episode)s
nl: Bezig met verwijderen van aflevering: %(episode)s

en: Enter episode index to toggle, ? for list, X to select all, space to select none, empty when ready
nl: Voer het afleveringsoverzicht in om te schakelen, ? voor een lijst, X om alles te selecteren, spatie om niks te selecteren , leeg indien klaar

en: Will delete %(episode)s
nl: %(episode)s wordt/worden verwijderd

en: Won't delete %(episode)s
nl: %(episode)s wordt/worden niet verwijderd

en: mounting volume for file %(file)s failed with: %(error)s
nl: het aankoppelen van het volume bij bestand %(file)s is mislukt: %(error)s

en: Syncing %s
nl: Bezig met synchroniseren van %s

en: (enabled)
nl: (ingeschakeld)

en: Title:
nl: Titel:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Authors:
nl: Makers:

en: Documentation:
nl: Documentatie:

en: Enabled:
nl: Ingeschakeld:

en: no
nl: nee

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Extension %(name)s (%(title)s) %(enabled)s
nl: De uitbreiding ‘%(name)s (%(title)s)’ is %(enabled)s

en: Syntax error: %(error)s
nl: Syntax-fout: %(error)s

en: Ambiguous command. Did you mean..
nl: Dubbelzinnige opdracht. Bedoelde je…

en: The requested function is not available.
nl: De opgevraagde functie is niet beschikbaar.

en: subscribe to the feed at URL
nl: abonneren op feed van url

en: print logging output on the console
nl: loguitvoer printen in terminalvenster

en: reduce warnings on the console
nl: waarschuwingen in terminalvenster onderdrukken

en: exit once started up (for profiling)
nl: afsluiten na starten (voor profilering)

en: Mac OS X application process number
nl: macOS-applicatieprocesnummer

en: gPodder (subscribe to feed)
nl: gPodder (abonneren op feed)

en: gPodder Podcast Client
nl: gPodder podcast-client

en: Podcast Client
nl: Podcast-client

en: Subscribe to audio and video content from the web
nl: Abonneren op audio- en video-inhoud van het web
