gPodder - en to pl translation catalogue (487 entries)

en: gPodder on %s
pl: gPodder na %s

en: Folder %s could not be created.
pl: Folder %s nie mógł zostać stworzony.

en: Error writing playlist
pl: Błąd podczas zapisywania playlisty

en: gpodder.net search
pl: szukaj na gpodder.net

en: OPML from web
pl: plik OPML z sieci

en: OPML file
pl: Plik OPML

en: Getting started
pl: Na początek

en: gpodder.net Tags
pl: Tagi gpodder.net

en: Soundcloud search
pl: szukaj na Soundcloud

en: Imported OPML file
pl: Zaimportowano plik OPML

en: Queued
pl: W kolejce

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Finished
pl: Ukończone

en: Failed
pl: Nieudane

en: Cancelled
pl: Anulowane

en: Paused
pl: Wstrzymane

en: Missing content from server
pl: Brak zawartości na serwerze

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
pl: Błąd we/wy: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
pl: Błąd HTTP %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Desktop Integration
pl: Integracja z pulpitem

en: Interface
pl: Interfejs

en: Post download
pl: Po ściągnięciu

en: Other
pl: Inne

en: No description for this extension.
pl: Brak opisu dla tego rozszerzenia.

en: Command not found: %(command)s
pl: Nie znaleziono polecenia: %(command)s

en: Need at least one of the following commands: %(list_of_commands)s
pl: Wymaga co najmniej jednego z poniższych poleceń: %(list_of_commands)s

en: Python module not found: %(module)s
pl: Nie znaleziono modułu Pythona: %(module)s

en: No description available
pl: Opis niedostępny

en: unknown
pl: nieznany

en: Default
pl: Domyślnie

en: Only keep latest
pl: Zachowaj tylko najnowsze

en: Video
pl: Wideo

en: Warning: path to gPodder home (%(root)s) is very long and can result in failure to download files.
pl: Uwaga: ścieżka domowa gPoddera (%(root)s) jest bardzo długa, co może skutkować niepowodzeniem przy pobieraniu plików.

en: You're advised to set it to a shorter path.
pl: Radzimy ustawić ją na krótszą ścieżkę.

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Remove %s
pl: Usuń %s

en: Cancelled by user
pl: Anulowane przez użytkownika

en: Writing data to disk
pl: Zapisywanie danych na dysku

en: Opening iPod database
pl: Otwieranie bazy danych iPoda

en: iPod opened
pl: iPod otwarty

en: Saving iPod database
pl: Zapisywanie bazy danych iPoda

en: Removing %s
pl: Usuwanie %s

en: Adding %s
pl: Dodawanie %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
pl: Błąd kopiowania: %(episode)s: Brak wolnego miejsca na %(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
pl: Otwieranie odtwarzacza MP3

en: MP3 player opened
pl: Odtwarzacz MP3 otwarty

en: Not enough space in %(path)s: %(free)s available, but need at least %(need)s
pl: Brak miejsca w %(path)s: %(free)s jest dostępne, a potrzeba przynajmniej %(need)s

en: No device configured
pl: Żadne urządzenie nie jest skonfigurowane

en: Please set up your device in the preferences dialog.
pl: Skonfiguruj swoje urządzenie w oknie preferencji.

en: Cannot open device
pl: Nie można otworzyć urządzenia

en: Not enough space left on device
pl: Brak miejsca na urządzeniu

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
pl: Wymagana dodatkowa wolna przestrzeń: %(required_space)s
    Czy chcesz kontynuować?

en: Update successful
pl: Aktualizacja powiodła się

en: The playlist on your MP3 player has been updated.
pl: Playlista na twoim odtwarzaczu została zaktualizowana.

en: Episode
pl: Odcinek

en: Episodes have been deleted on device
pl: Odcinki zostały usunięte z urządzenia

en: Error writing playlist files
pl: Błąd podczas zapisywania plików playlisty

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
pl[0]: %(count)d dzień temu
pl[1]: %(count)d dni temu
pl[2]: %(count)d dni temu

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: (unknown)
pl: (nieznane)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
pl[0]: %(count)d sekundę
pl[1]: %(count)d sekundy
pl[2]: %(count)d sekund

en: %(count)d hour | %(count)d hours
pl[0]: %(count)d godzinę
pl[1]: %(count)d godziny
pl[2]: %(count)d godzin

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
pl[0]: %(count)d minutę
pl[1]: %(count)d minuty
pl[2]: %(count)d minut

en: and
pl: i

en: Cannot start gPodder
pl: Nie można uruchomić programu gPodder

en: D-Bus error: %s
pl: Błąd D-Bus: %s

en: About gPodder
pl: O gPodderze

en: Website
pl: Witryna

en: Bug Tracker
pl: Bugtracker

en: Path to gPodder home is too long
pl: Ścieżka domowa gPoddera jest za długa

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Boolean
pl: Typ logiczny

en: String
pl: Ciąg

en: Command: %s
pl: Polecenie: %s

en: Default application
pl: Domyślny program

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Loading incomplete downloads
pl: Wczytywanie nieukończonych pobrań

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
pl: Niektóre odcinki nie zostały całkowicie pobrane w poprzedniej sesji.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
pl[0]: %(count)d częściowy plik
pl[1]: %(count)d częściowe pliki
pl[2]: %(count)d częściowych plików

en: Action
pl: Działanie

en: Confirm changes from gpodder.net
pl: Potwierdź zmiany z gpodder.net

en: Select the actions you want to carry out.
pl: Zaznacz działania do wykonania.

en: Uploading subscriptions
pl: Wysyłanie subskrypcji

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
pl: Twoje subskrypcje są wysyłane na serwer.

en: List uploaded successfully.
pl: Wysłanie listy powiodło się.

en: Error while uploading
pl: Błąd podczas wysyłania

en: Size
pl: Rozmiar

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Released
pl: Wydano

en: Progress
pl: Postęp

en: No episodes in current view
pl: Brak odcinków w bieżącym widoku

en: No episodes available
pl: Brak dostępnych odcinków

en: No podcasts in this view
pl: Brak podcastów w tym widoku

en: No subscriptions
pl: Brak subskrypcji

en: No active tasks
pl: Brak aktywnych zadań

en: %(count)d active | %(count)d active
pl[0]: %(count)d aktywne
pl[1]: %(count)d aktywne
pl[2]: %(count)d aktywnych

en: %(count)d queued | %(count)d queued
pl[0]: %(count)d w kolejce
pl[1]: %(count)d w kolejce
pl[2]: %(count)d w kolejce

en: %(count)d failed | %(count)d failed
pl[0]: %(count)d nieudane
pl[1]: %(count)d nieudane
pl[2]: %(count)d nieudanych

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
pl[0]: pobieranie %(count)d pliku
pl[1]: pobieranie %(count)d plików
pl[2]: pobieranie %(count)d plików

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
pl[0]: synchronizowanie %(count)d pliku
pl[1]: synchronizowanie %(count)d plików
pl[2]: synchronizowanie %(count)d plików

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
pl[0]: %(queued)d zadanie w kolejce
pl[1]: %(queued)d zadania w kolejce
pl[2]: %(queued)d zadań w kolejce

en: Please report this problem and restart gPodder:
pl: Proszę zgłosić ten problem i uruchomić program gPodder ponownie:

en: Unhandled exception
pl: Nieobsługiwany wyjątek

en: Feedparser error: %s
pl: Błąd przetwarzania źródeł: %s

en: Could not download some episodes:
pl: Nie można pobrać pewnych odcinków:

en: Downloads finished
pl: Ukończono pobieranie

en: Downloads failed
pl: Pobranie nie powiodło się

en: Could not sync some episodes:
pl: Nie można zsynchronizować niektórych odcinków:

en: Device synchronization finished
pl: Synchronizacja urządzenia zakończona

en: Device synchronization failed
pl: Synchronizacja urządzenia nie powiodła się

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
pl[0]: jeszcze %(count)d odcinek
pl[1]: jeszcze %(count)d odcinki
pl[2]: jeszcze %(count)d odcinków

en: Start download now
pl: Rozpocznij pobieranie

en: Download
pl: Pobierz

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Move up
pl: W górę

en: Move down
pl: W dół

en: Remove from list
pl: Usuń z listy

en: Update podcast
pl: Zaktualizuj podcast

en: Open download folder
pl: Otwórz folder pobrań

en: Mark episodes as old
pl: Zaznacz odcinki jako stare

en: Archive
pl: Zarchiwizuj

en: Delete podcast
pl: Usuń podcast

en: Podcast settings
pl: Ustawienia podcastu

en: Error saving to local folder: %(error)r.
    Would you like to continue?
pl: Błąd podczas zapisywania do katalogu lokalnego: %(error)r.
    Czy chcesz kontynuować?

en: Error saving to local folder
pl: Błąd podczas zapisywania do katalogu lokalnego

en: Error saving to local folder: %(error)r
pl: Błąd podczas zapisywania do katalogu lokalnego: %(error)r

en: Error converting file.
pl: Błąd podczas konwertowania pliku.

en: Bluetooth file transfer
pl: Przesył danych przez Bluetooth

en: Open
pl: Otwórz

en: Play
pl: Odtwórz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Stream
pl: Odtwórz strumień

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Delete
pl: _Usuń

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Local folder
pl: Katalog lokalny

en: Bluetooth device
pl: Urządzenie Bluetooth

en: New
pl: Nowy

en: Episode details
pl: Szczegóły odcinka

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
pl: Sprawdź ustawienia odtwarzacza multimediów w oknie preferencji.

en: Error opening player
pl: Błąd podczas uruchamiania odtwarzacza

en: Adding podcasts
pl: Dodawanie podcastów

en: Please wait while episode information is downloaded.
pl: Proszę czekać, informacje o odcinkach są pobierane.

en: Existing subscriptions skipped
pl: Pominięto istniejące subskrypcje

en: You are already subscribed to these podcasts:
pl: Już subskrybujesz te podcasty:

en: Podcast requires authentication
pl: Podcast wymaga uwierzytelnienia

en: Please login to %s:
pl: Zaloguj się do %s:

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Website redirection detected
pl: Wykryto przekierowanie na stronie

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
pl: Adres URL %(url)s przekierowuje do %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
pl: Chcesz odwiedzić witrynę teraz?

en: Could not add some podcasts
pl: Nie można było dodać niektórych podcastów

en: Some podcasts could not be added to your list:
pl: Niektóre podcasty nie mogły zostać dodane do listy:

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Redirection detected
pl: Wykryto przekierowanie

en: Merging episode actions
pl: Łączenie działań na odcinkach

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
pl: Działania na odcinkach z gpodder.net zostały połączone.

en: Cancelling...
pl: Anulowanie...

en: Please connect to a network, then try again.
pl: Połącz się z siecią i spróbuj ponownie.

en: No network connection
pl: Brak połączenia sieciowego

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
pl[0]: Aktualizowanie %(count)d źródła...
pl[1]: Aktualizowanie %(count)d źródeł...
pl[2]: Aktualizowanie %(count)d źródeł...

en: Updating %(podcast)s (%(position)d/%(total)d)
pl: Aktualizowanie %(podcast)s (%(position)d z %(total)d)

en: No new episodes
pl: Brak nowych odcinków

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
pl[0]: Pobieranie %(count)d nowego odcinka.
pl[1]: Pobieranie %(count)d nowych odcinków.
pl[2]: Pobieranie %(count)d nowych odcinków.

en: New episodes available
pl: Dostępne nowe odcinki

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
pl[0]: %(count)d nowy odcinek dodany do listy pobrań.
pl[1]: %(count)d nowe odcinki dodane do listy pobrań.
pl[2]: %(count)d nowych odcinków dodanych do listy pobrań.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
pl[0]: Dostępny %(count)d nowy odcinek
pl[1]: Dostępne %(count)d nowe odcinki
pl[2]: Dostępnych %(count)d nowych odcinków

en: Quit gPodder
pl: Zakończ gPodder

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
pl: Właśnie pobierasz odcinki. Pobieranie można wznowić przy następnym uruchomieniu programu gPodder. Zakończyć teraz?

en: Episodes are locked
pl: Odcinki są zablokowane

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
pl: Zaznaczone odcinki są zablokowane. Proszę odblokować odcinki, które należy usunąć zanim nastąpi próba ich usunięcia.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
pl[0]: Usunąć %(count)d odcinek?
pl[1]: Usunąć %(count)d odcinki?
pl[2]: Usunąć %(count)d odcinków?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
pl: Usunięcie odcinków oznacza usunięcie pobranych plików.

en: Deleting episodes
pl: Usuwanie odcinków

en: Please wait while episodes are deleted
pl: Proszę czekać, odcinki są usuwane

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
pl[0]: Zaznacz starsze niż %(count)d dzień
pl[1]: Zaznacz starsze niż %(count)d dni
pl[2]: Zaznacz starsze niż %(count)d dni

en: Select played
pl: Zaznacz odtworzone

en: Select finished
pl: Zaznacz ukończone

en: Select the episodes you want to delete:
pl: Zaznacz odcinki do usunięcia:

en: Delete episodes
pl: Usuń odcinki

en: No podcast selected
pl: Nie zaznaczono żadnych podcastów

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
pl: Wybierz z listy podcast do aktualizacji.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
pl: Błąd podczas pobierania %(episode)s: %(message)s

en: Download error
pl: Błąd pobierania

en: Select the episodes you want to download:
pl: Zaznacz odcinki do pobrania:

en: Please check for new episodes later.
pl: Sprawdź dostępność nowych odcinków później.

en: No new episodes available
pl: Brak nowych odcinków

en: Subscriptions on %(server)s
pl: Subskrypcje na %(server)s

en: Login to gpodder.net
pl: Zaloguj się do gpodder.net

en: Please login to download your subscriptions.
pl: Zaloguj się, aby pobrać subskrypcje.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
pl: Wybierz z listy podcast do zmodyfikowania.

en: Delete podcasts
pl: Usuń podcasty

en: Select the podcast you want to delete.
pl: Wybierz podcast do usunięcia.

en: Deleting podcast
pl: Usuwanie podcastu

en: Please wait while the podcast is deleted
pl: Proszę czekać, podcast jest usuwany

en: This podcast and all its episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
pl: Ten podcast i wszystkie jego odcinki zostaną TRWALE USUNIĘTE.
    Czy chcesz kontynuować?

en: Deleting podcasts
pl: Usuwanie podcastów

en: Please wait while the podcasts are deleted
pl: Proszę czekać, podcasty są usuwane

en: These podcasts and all their episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
pl: Te podcasty i wszystkie ich odcinki zostaną TRWALE USUNIĘTE.
    Czy chcesz kontynuować?

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
pl: Wybierz z listy podcast do usunięcia.

en: OPML files
pl: Pliki OPML

en: Import from OPML
pl: Zaimportuj z OPML

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Import podcasts from OPML file
pl: Zaimportuj podcasty z pliku OPML

en: Nothing to export
pl: Brak elementów do wyeksportowania

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
pl: Twoja lista subskrypcji jest pusta. Zanim spróbujesz wyeksportować swoją listę subskrypcji, należy najpierw dodać do niej jakieś podcasty.

en: Export to OPML
pl: Eksportuj do OPML

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
pl[0]: Wyeksportowano %(count)d subskrypcję
pl[1]: Wyeksportowano %(count)d subskrypcje
pl[2]: Wyeksportowano %(count)d subskrypcji

en: Your podcast list has been successfully exported.
pl: Wyeksportowanie listy podcastów powiodło się.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
pl: Nie można było wyeksportować OPML do pliku. Proszę sprawdzić uprawnienia.

en: OPML export failed
pl: Eksport do OPML nie powiódł się

en: Could not check for updates
pl: Nie można było sprawdzić aktualizacji

en: Please try again later.
pl: Spróbuj ponownie później.

en: No updates available
pl: Brak aktualizacji

en: You have the latest version of gPodder.
pl: Masz najnowszą wersję gPoddera.

en: New version available
pl: Nowa wersja jest dostępna

en: Installed version: %s
pl: Zainstalowana wersja: %s

en: Newest version: %s
pl: Najnowsza wersja: %s

en: Release date: %s
pl: Data wydania: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
pl: Pobrać najnowszą wersję z gpodder.org?

en: released %s
pl: wydano %s

en: from %s
pl: od %s

en: played
pl: odtworzony

en: unplayed
pl: nieodtworzony

en: today
pl: dzisiaj

en: downloaded %s
pl: pobrano %s

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Downloaded episode
pl: Pobrany odcinek

en: Downloaded video episode
pl: Pobrany odcinek wideo

en: Downloaded image
pl: Pobrany obraz

en: Downloaded file
pl: Pobrany plik

en: missing file
pl: brakujący plik

en: never played
pl: nigdy nieodtworzony

en: never displayed
pl: nigdy niewyświetlony

en: never opened
pl: nigdy nieotwarty

en: displayed
pl: wyświetlony

en: opened
pl: otwarty

en: deletion prevented
pl: powstrzymano usunięcie

en: New episode
pl: Nowy odcinek

en: All episodes
pl: Wszystkie odcinki

en: from all podcasts
pl: ze wszystkich podcastów

en: Subscription paused
pl: Subskrypcja wstrzymana

en: Please select an episode
pl: Wybierz odcinek

en: Open shownotes in web browser
pl: Otwórz notatki z podcastu w przeglądarce

en: Open link in web browser
pl: Otwórz link w przeglądarce

en: Nothing to paste.
pl: Brak zawartości do wklejenia.

en: Clipboard is empty
pl: Schowek jest pusty

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: New user
pl: Nowy użytk.

en: Login
pl: Zaloguj

en: Authentication required
pl: Wymagane uwierzytelnienie

en: hostname or root URL (e.g. https://gpodder.net)
pl: nazwa hosta lub domowy URL (np. https://gpodder.net)

en: Server
pl: Serwer

en: Password
pl: Hasło

en: Select destination
pl: Proszę wybrać miejsce docelowe

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Set to
pl: Ustaw na

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
pl: Nie można ustawić %(field)s na %(value)s. Wymagany typ danych: %(datatype)s

en: Error setting option
pl: Błąd podczas ustawiania opcji

en: Add section
pl: Dodaj sekcję

en: New section:
pl: Nowa sekcja:

en: Select new podcast cover artwork
pl: Wybierz nową okładkę dla podcastu

en: You can only drop a single image or URL here.
pl: Można tutaj upuścić tylko pojedynczy obraz lub adres URL.

en: Drag and drop
pl: Przeciągnij i upuść

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
pl: Można tutaj upuścić tylko pliki lokalne i adresy URL http://.

en: Remove
pl: Usuń

en: Nothing selected
pl: Brak zaznaczenia

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
pl[0]: %(count)d odcinek
pl[1]: %(count)d odcinki
pl[2]: %(count)d odcinków

en: size: %s
pl: rozmiar: %s

en: Export remaining %(count)d episode to this folder with its default name | Export remaining %(count)d episodes to this folder with their default name
pl[0]: Przenieś %(count)d pozostały odcinek z domyślną nazwą do tego folderu
pl[1]: Przenieś %(count)d pozostałe odcinki z domyślną nazwą do tego folderu
pl[2]: Przenieś %(count)d pozostałych odcinków z domyślną nazwą do tego folderu

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Search
pl: Szukaj

en: URL:
pl: Adres URL:

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Loading podcasts
pl: Ładowanie podcastów

en: Please wait while the podcast list is downloaded
pl: Proszę czekać, lista podcastów jest pobierana

en: Do nothing
pl: Nic nie rób

en: Show episode list
pl: Wyświetl listę odcinków

en: Add to download list
pl: Dodaj do listy pobrań

en: Download immediately
pl: Pobierz natychmiast

en: None
pl: Żaden

en: Filesystem-based
pl: Oparty o system plików

en: Mark as played
pl: Oznacz jako odtworzony

en: Delete from gPodder
pl: Usuń z gPoddera

en: Custom (%(format_ids)s)
pl: Niestandardowy (%(format_ids)s)

en: Name
pl: Nazwa

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Extension info
pl: Informacja o rozszerzeniu

en: Support the author
pl: Wesprzyj autora

en: Extension cannot be activated
pl: Rozszerzenie nie może być aktywowane

en: Configure audio player
pl: Skonfiguruj odtwarzacz dźwięku

en: Command:
pl: Polecenie:

en: Configure video player
pl: Skonfiguruj odtwarzacz wideo

en: manually
pl: ręcznie

en: after %(count)d day | after %(count)d days
pl[0]: po %(count)d dniu
pl[1]: po %(count)d dniach
pl[2]: po %(count)d dniach

en: Replace subscription list on server
pl: Zastąp listę subskrypcji na serwerze

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
pl: Zdalne podcasty które nie zostały dodane lokalnie zostaną usunięte na serwerze. Kontynuować?

en: Select folder for mount point
pl: Wybierz folder dla punktu montowania

en: Select folder for playlists
pl: Wybierz folder dla playlist

en: Unknown track
pl: Nieznane nagranie

en: %s on Soundcloud
pl: %s na Soundcloud

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
pl: Nagrania opublikowane przez użytkownika %s na Soundcloud.

en: %s's favorites on Soundcloud
pl: Ulubione użytkownika %s na Soundcloud

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
pl: Nagrania polubione przez użytkownika %s na Soundcloud.

en: Convert audio files
pl: Konwertuj pliki audio

en: Transcode audio files to mp3/ogg
pl: Transkoduj pliki audio do mp3/ogg

en: Convert to %(format)s
pl: Skonwertuj na %(format)s

en: File converted
pl: Skonwertowano plik

en: Conversion failed
pl: Konwersja nieudana

en: Run a Command on Download
pl: Wykonaj polecenie przy pobraniu

en: Run a predefined external command upon download completion.
pl: Wykonuje predefiniowane zewnętrzne polecenie po zakończeniu pobierania.

en: Concatenate videos
pl: Połącz nagrania wideo

en: Add a context menu item for concatenating multiple videos
pl: Dodaj element menu kontekstowego do łączenia nagrań wideo

en: Save video
pl: Zapisz wideo

en: Concatenating video files
pl: Łączenie plików wideo

en: Writing %(filename)s
pl: Zapisywanie %(filename)s

en: Videos successfully converted
pl: Pomyślnie skonwertowano wideo

en: Error converting videos
pl: Błąd podczas konwertowania pliku

en: Concatenation result
pl: Wynik łączenia

en: Enqueue/Resume in media players
pl: Skolejkuj/Wznów w odtwarzaczach multimedialnych

en: Add a context menu item for enqueueing/resuming playback of episodes in installed media players
pl: Dodaj element menu kontekstowego do kolejkowania / wznawiania odtwarzania odcinków w zainstalowanych odtwarzaczach multimedialnych

en: Enqueue in
pl: Skolejkuj w

en: Resume in
pl: Wznów w

en: "Open website" episode and podcast context menu
pl: "Przejdź do witryny" w menu kontekstowym odcinka i podcastu

en: Add a context menu item for opening the website of an episode or podcast
pl: Dodaj element menu kontekstowego do otwierania strony internetowej odcinka lub podcastu

en: Open website
pl: Przejdź do witryny

en: Gtk Status Icon
pl: Ikona statusu Gtk

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
pl: Pokaż ikonę statusu dla pulpitów opartych na Gtk.

en: Minimize on start
pl: Minimalizuj przy uruchomieniu

en: Minimizes the gPodder window on startup.
pl: Minimalizuje okno gPoddera przy uruchomieniu.

en: Convert MPRIS notifications to gPodder Media Player D-Bus API
pl: Skonwertuj powiadomienia MPRIS do D-BUS API odtwarzacza gPodder

en: Normalize audio with re-encoding
pl: Normalizuj dźwięk ponownie kodując

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
pl: Znormalizuj głośność plików audio przy pomocy normalize-audio

en: File normalized
pl: Znormalizowano plik

en: Notification Bubbles for Windows
pl: Dymki powiadomień dla Windowsa

en: Display notification bubbles for different events.
pl: Wyświetlaj dymki powiadomień dla różnych zdarzeń.

en: Rename episodes after download
pl: Zmień nazwy odcinków po pobraniu

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
pl: Zmień nazwy odcinków na "<Episode Title>.<ext>" przy pobraniu

en: Remove cover art from OGG files
pl: Usuń okładki z plików OGG

en: removes coverart from all downloaded ogg files
pl: usuwa okładki z wszystkich pobranych plików ogg

en: Remove cover art
pl: Usuń okładkę

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
pl: Skonwertuj pliki wideo do MP4 dla Rockboksa

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
pl: Konwertuje wszystkie nagrania do formatu kompatybilnego z Rockboksem

en: Rockbox Cover Art Sync
pl: Synchronizacja okładek z Rockboksem

en: Copy Cover Art To Rockboxed Media Player
pl: Kopiuj okładkę do odtwarzacza z Rockboxem

en: Stream to Sonos
pl: Streamuj do Sonos

en: Stream podcasts to Sonos speakers
pl: Streamuj podcasty do głośników Sonos

en: Tag downloaded files using Mutagen
pl: Taguj pobrane pliki Mutagenem

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
pl: Dodaj tytuły odcinków i podcastów do tagów MP3/OGG

en: Show download progress on the taskbar
pl: Pokaż postęp pobierania na pasku zadań

en: Displays the progress on the Windows taskbar.
pl: Wyświetla postęp na pasku zadań Windowsa.

en: Subtitle Downloader for TED Talks
pl: Pobieracz napisów dla TED Talks

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
pl: Pobiera napisy w formacie .srt dla nagrań TED Talks

en: Ubuntu App Indicator
pl: Wskaźnik Aplikacji Ubuntu

en: Show a status indicator in the top bar.
pl: Pokaż wskaźnik statusu na górnym pasku.

en: Show main window
pl: Pokaż główne okno

en: Quit
pl: Zakończ

en: Ubuntu Unity Integration
pl: Integracja Ubuntu Unity

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
pl: Pokaż postęp pobierania w ikonie Unity Launcher.

en: Search for new episodes on startup
pl: Szukaj nowych odcinków przy uruchomieniu

en: Starts the search for new episodes on startup
pl: Rozpoczyna wyszukiwanie nowych odcinków przy uruchomieniu

en: Convert video files
pl: Konwertuj pliki wideo

en: Transcode video files to avi/mp4/m4v
pl: Transkoduj pliki wideo do avi/mp4/m4v

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Check for new episodes
pl: Poszukaj nowych odcinków

en: Filter:
pl: Filtr:

en: Podcasts
pl: Podcasty

en: Resume all
pl: Wznów wszystkie

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
pl: Odnaleziono nieukończone pobrania z poprzedniej sesji.

en: Limit rate to
pl: Ogranicz prędkość do

en: Limit downloads to
pl: Ogranicz liczbę pobrań do

en: Add a new podcast
pl: Dodaj nowy podcast

en: Section:
pl: Sekcja:

en: Strategy:
pl: Strategia:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
pl: <b>Uwierzytelnianie HTTP/FTP</b>

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: gPodder Configuration Editor
pl: Edytor konfiguracji programu gPodder

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Select episodes
pl: Wybierz odcinki

en: Find new podcasts
pl: Znajdź nowe podcasty

en: label
pl: etykieta

en: Video player:
pl: Odtwarzacz wideo:

en: Audio player:
pl: Odtwarzacz dźwięku:

en: General
pl: Ogólne

en: Synchronize subscriptions and episode actions
pl: Zsynchronizuj działania na subskrypcjach i odcinkach

en: Server:
pl: Serwer:

en: Device name:
pl: Nazwa urządzenia:

en: Update interval:
pl: Częstotliwość aktualizacji:

en: Maximum number of episodes per podcast:
pl: Maksymalna liczba odcinków na podcast:

en: When new episodes are found:
pl: Gdy nowe odcinki zostaną znalezione:

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Delete played episodes:
pl: Usuwaj odtworzone odcinki:

en: Remove played episodes even if unfinished
pl: Usuń odtworzone odcinki, nawet jeśli nie zostały skończone

en: Also remove unplayed episodes
pl: Usuń także nieodtworzone odcinki

en: Clean-up
pl: Sprzątanie

en: Device type:
pl: Typ urządzenia:

en: Mountpoint:
pl: Punkt montowania:

en: Create playlists on device
pl: Utwórz playlistę na urządzeniu

en: Playlists Folder:
pl: Folder playlisty:

en: Remove episodes deleted on device from gPodder
pl: Usuń z gPoddera odcinki skasowane na urządzeniu

en: After syncing an episode:
pl: Po synchronizacji odcinka:

en: Only sync unplayed episodes
pl: Synchronizuj tylko nieodtworzone odcinki

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Preferred YouTube format:
pl: Preferowany format YouTube:

en: Preferred Vimeo format:
pl: Preferowany format Vimeo:

en: <big>Welcome to gPodder</big>
pl: <big>Witaj w gPodderze</big>

en: Your podcast list is empty.
pl: Twoja lista podcastów jest pusta.

en: Choose from a list of example podcasts
pl: Wybierz z listy przykładowych podcastów

en: Add a podcast by entering its URL
pl: Dodaj podcast wprowadzając jego adres URL

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
pl: Wczytaj moje subskrypcje z gpodder.net

en: Go to gpodder.net
pl: Przejdź do gpodder.net

en: Software updates
pl: Aktualizacje oprogramowania

en: Help
pl: Pomoc

en: About
pl: O programie

en: _Podcasts
pl: _Podcasty

en: Download new episodes
pl: Pobierz nowe odcinki

en: _Subscriptions
pl: _Subskrypcje

en: Discover new podcasts
pl: Odkryj nowe podcasty

en: Add podcast via URL
pl: Dodaj podcast przez adres URL

en: Import from OPML file
pl: Zaimportuj z pliku OPML

en: Export to OPML file
pl: Wyeksportuj do pliku OPML

en: _Episodes
pl: _Odcinki

en: Delete
pl: Usuń

en: Toggle new status
pl: Przełącz nowy status

en: Change delete lock
pl: Zmień blokadę usuwania

en: E_xtras
pl: D_odatki

en: Sync to device
pl: Synchronizuj z urządzeniem

en: _View
pl: _Widok

en: Toolbar
pl: Pasek narzędzi

en: Hide podcasts without episodes
pl: Ukryj podcasty bez odcinków

en: "All episodes" in podcast list
pl: "Wszystkie odcinki" na liście podcastów

en: Use sections for podcast list
pl: Użyj sekcji dla listy podcastów

en: Hide deleted episodes
pl: Ukryj usunięte odcinki

en: Downloaded episodes
pl: Pobrane odcinki

en: Unplayed episodes
pl: Nieodtworzone odcinki

en: Episode descriptions
pl: Opisy odcinków

en: Visible columns
pl: Widoczne kolumny

en: Podcast update requested by extensions.
pl: Aktualizacja podcastu zażądana przez rozszerzenia.

en: Episode download requested by extensions.
pl: Pobranie odcinka zażądane przez rozszerzenia.

en: Invalid url: %s
pl: Nieprawidłowy url: %s

en: Wrong username/password
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

en: User name:
pl: Nazwa użytkownika:

en: You are not subscribed to %s.
pl: Nie subskrybujesz %s.

en: Already subscribed to %s.
pl: Już subskrybujesz %s.

en: Cannot subscribe to %s.
pl: Nie można zasubskrybować %s.

en: Successfully added %s.
pl: %s pomyślnie dodany.

en: This configuration option does not exist.
pl: Ta opcja konfiguracyjna nie istnieje.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
pl: Zmieniono nazwę %(old_title)s na %(new_title)s.

en: Unsubscribed from %s.
pl: Odsubskrybowano %s.

en: Invalid command.
pl: Nieprawidłowe polecenie.

en: Invalid option: %s.
pl: Nieprawidłowa opcja: %s.

en: Updates disabled
pl: Aktualizacje wyłączone

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
pl[0]: %(count)d nowy odcinek
pl[1]: %(count)d nowe odcinki
pl[2]: %(count)d nowych odcinków

en: Checking for new episodes
pl: Szukanie nowych odcinków

en: Skipping %(podcast)s
pl: Pomijanie %(podcast)s

en: No episode with the specified GUID found.
pl: Nie znaleziono odcinka z wybranym GUID.

en: Deleted episode "%s".
pl: Usunięto odcinek "%s".

en: Episode has already been deleted.
pl: Odcinek już został usunięty.

en: Disabling feed update from %s.
pl: Wyłączanie aktualizacji kanału %s.

en: Enabling feed update from %s.
pl: Włączanie aktualizacji kanału %s.

en: No podcasts found.
pl: Nie znaleziono podcastów.

en: Enter index to subscribe, ? for list
pl: Wprowadź index by subskrybować, ? dla listy

en: Invalid value.
pl: Nieprawidłowa wartość.

en: Adding %s...
pl: Dodawanie %s...

en: Invalid URL: %s
pl: Nieprawidłowy URL: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
pl: Zmieniono URL z %(old_url)s na %(new_url)s.

en: yes
pl: tak

en: Deleting episode: %(episode)s
pl: Usuwanie odcinka: %(episode)s

en: Enter episode index to toggle, ? for list, X to select all, space to select none, empty when ready
pl: Wprowadź indeks odcinka aby przełączyć, ? dla listy, X aby zaznaczyć wszystko, spacja, aby nic nie zaznaczać, puste, kiedy wszystko gotowe

en: Will delete %(episode)s
pl: Usunie %(episode)s

en: Won't delete %(episode)s
pl: Nie usunie %(episode)s

en: Syncing %s
pl: Synchronizacja %s

en: Syntax error: %(error)s
pl: Błąd składni: %(error)s

en: Ambiguous command. Did you mean..
pl: Niejednoznaczne polecenie. Czy chodziło ci o..

en: The requested function is not available.
pl: Żądana funkcja nie jest dostępna.

en: subscribe to the feed at URL
pl: subskrybuj się do kanału pod URLem

en: print logging output on the console
pl: wypisz wyjście logowania na konsolę

en: Mac OS X application process number
pl: Numer procesu aplikacji Mac OS X

en: gPodder (subscribe to feed)
pl: gPodder (subskrybuj kanał)

en: gPodder Podcast Client
pl: Klient Podcastów gPodder

en: Podcast Client
pl: Klient Podcastów

en: Subscribe to audio and video content from the web
pl: Subskrybuj audio i wideo z sieci
