gPodder - en to sk translation catalogue (598 entries)

en: gPodder on %s
sk: gPodder na %s

en: Folder %s could not be created.
sk: Priečinok %s nebolo možné vytvoriť.

en: Error writing playlist
sk: Chyba pri zapisovaní zoznamu

en: gpodder.net search
sk: Vyhľadávanie na gpodder.net

en: OPML from web
sk: Súbory OPML z internetu

en: OPML file
sk: Súbor OPML

en: Getting started
sk: Začíname

en: gpodder.net Tags
sk: gpodder.net Tagy

en: Soundcloud search
sk: Vyhľadávanie na Soundcloud

en: Imported OPML file
sk: Importovaný OPML súbor

en: Queued
sk: Zaradené do poradia

en: Downloading
sk: Sťahovanie

en: Finished
sk: Dokončené

en: Failed
sk: Zlyhalo

en: Cancelling
sk: Rušenie

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Pausing
sk: Pozastavenie

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Episode has no URL to download
sk: Epizóda nemá URL adresu na stiahnutie

en: Missing content from server
sk: Chýbajuci obsah zo servera

en: Couldn't connect to server %(host)s:%(port)s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru %(host)s:%(port)s

en: Request Error: %(error)s
sk: Chyba požiadavky: %(error)s

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
sk: Chyba vstupu/výstupu: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
sk: Chyba HTTP %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Desktop Integration
sk: Integrácia

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Post download
sk: Po stiahnutí

en: Other
sk: Iné

en: No description for this extension.
sk: Pre toto rozšírenie nie je dostupný popis.

en: Command not found: %(command)s
sk: Príkaz %(command)s nebol nájdený

en: Need at least one of the following commands: %(list_of_commands)s
sk: Je potrebný aspoň jeden z nasledujúcich príkazov: %(list_of_commands)s

en: Python module not found: %(module)s
sk: Pythonový modul %(module)s nebol nájdený

en: No description available
sk: Popis nie je k dispozícii

en: unknown
sk: neznáme

en: Default
sk: Predvolené

en: Only keep latest
sk: Zachovať iba najnovšie

en: Warning: path to gPodder home (%(root)s) is very long and can result in failure to download files.
sk: Upozornenie: cesta k domovskému priečinku gPodderu (%(root)s) je veľmi dlhá a môže spôsobiť zlyhanie stiahnutia súborov.

en: You're advised to set it to a shorter path.
sk: Odporúča sa nastaviť kratšiu cestu.

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Remove %s
sk: Odstrániť %s

en: Cancelled by user
sk: Zrušené používateľom

en: Writing data to disk
sk: Zápis dát na disk

en: Opening iPod database
sk: Otváranie databázy iPodu

en: iPod opened
sk: iPod bol otvorený

en: Saving iPod database
sk: Ukladanie databázy iPodu

en: Removing %s
sk: Odstránenie %s

en: Adding %s
sk: Pridávanie %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
sk: Chyba pri kopírovaní %(episode)s: Nedostatok voľného miesta na %(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
sk: Otváranie MP3 prehrávača

en: MP3 player opened
sk: MP3 prehrávač bol otvorený

en: Not enough space in %(path)s: %(free)s available, but need at least %(need)s
sk: Nedostatok voľného miesta na %(path)s: %(free)s voľného miesta, potrebných je aspoň %(need)s

en: Error copying %(from_file)s to %(to_file)s: %(message)s
sk: Chyba pri kopírovaní %(from_file)s do %(to_file)s: %(message)s

en: Syncing
sk: Synchronizácia

en: No device configured
sk: Žiadne nakonfigurované zariadenia

en: Please set up your device in the preferences dialog.
sk: Konfigurujte vaše zariadenie v okne Nastavenia.

en: Cannot open device
sk: Zariadenie nie je možné otvoriť

en: Please check logs and the settings in the preferences dialog.
sk: Skontrolujte záznamy a konfiguráciu v okne Nastavenia.

en: Not enough space left on device
sk: Na zariadení nie je dostatok miesta

en: Additional free space required: %(required_space)s
    Do you want to continue?
sk: Je vyžadované ďalšie voľné miesto: %(required_space)s
    Chcete pokračovať?

en: Update successful
sk: Aktualizácia bola úspešná

en: The playlist on your MP3 player has been updated.
sk: Zoznam na vašom MP3 prehrávači bol aktualizovaný.

en: Episode
sk: Epizóda

en: Episodes have been deleted on device
sk: Epizódy boli odstránené zo zariadenia

en: Error writing playlist files
sk: Chyba pri zapisovaní zoznamov

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
sk[0]: Pred %(count)d dňom
sk[1]: Pred %(count)d dňami
sk[2]: Pred %(count)d dňami

en: Today
sk: Dnes

en: Yesterday
sk: Včera

en: (unknown)
sk: (neznáme)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
sk[0]: %(count)d sekunda
sk[1]: %(count)d sekundy
sk[2]: %(count)d sekúnd

en: %(count)d hour | %(count)d hours
sk[0]: %(count)d hodina
sk[1]: %(count)d hodiny
sk[2]: %(count)d hodín

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
sk[0]: %(count)d minúta
sk[1]: %(count)d minúty
sk[2]: %(count)d minút

en: and
sk: a

en: System default program '%(opener)s' not found
sk: Predvolený program '%(opener)s' nebol nájdený

en: Cannot open file/folder '%(filename)s' using default program
sk: Súbor alebo priečinok '%(filename)s' nie je možné otvoriť pomocou predvoleného programu

en: Cannot open '%(filename)s' using '%(opener)s'
sk: '%(filename)s' nie je možné otvoriť pomocou '%(opener)s'

en: Cannot open file/folder
sk: Súbor alebo priečinok nie je možné otvoriť

en: Cannot start gPodder
sk: gPodder nie je možné spustiť

en: D-Bus error: %s
sk: Chyba D-Bus: %s

en: About gPodder
sk: O aplikácii gPodder

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: Website
sk: Webová stránka

en: Bug Tracker
sk: Nahlasovanie chýb

en: Path to gPodder home is too long
sk: Cesta k domovskému priečinku gPodderu je príliš dlhá

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Float
sk: Desatinné číslo

en: Boolean
sk: Logická hodnota

en: String
sk: Reťazec

en: Command: %s
sk: Príkaz: %s

en: Default application
sk: Predvolená aplikácia

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Loading incomplete downloads
sk: Načítanie nedokončených sťahovaní

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
sk: Sťahovanie niektorých epizód nebolo pri poslednom spustení dokončené.

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
sk[0]: %(count)d neúplný súbor
sk[1]: %(count)d neúplné súbory
sk[2]: %(count)d neúplných súborov

en: Cleaning up...
sk: Čistenie...

en: Action
sk: Akcia

en: Confirm changes from gpodder.net
sk: Potvrdiť zmeny z gpodder.net

en: Select the actions you want to carry out.
sk: Vyberte akcie, ktoré chcete vykonať.

en: A_pply
sk: _Použiť

en: Uploading subscriptions
sk: Nahrávanie odberov

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
sk: Vaše odbery sú nahrávané na server.

en: List uploaded successfully.
sk: Zoznam bol úspešne nahraný na server.

en: Could not find your device.
    
    Check login is a username (not an email)
    and that the device name matches one in your account.
sk: Vaše zariadenie nebolo nájdené.
    
    Skontrolujte, že sa prihlasujete používateľským menom (nie emailom)
    a že názov zariadenia je zhodný s tým vo vašom účte.

en: Error while uploading
sk: Pri nahrávaní došlo k chybe

en: Size
sk: Veľkosť

en: Duration
sk: Dĺžka

en: Released
sk: Vydané

en: Size+
sk: Veľkosť+

en: Duration+
sk: Dĺžka+

en: Progress
sk: Priebeh

en: No episodes in current view
sk: Žiadne epizódy v aktuálnom zobrazení

en: No episodes available
sk: Žiadne dostupné epizódy

en: No podcasts in this view
sk: Žiadne podcasty v tomto zobrazení

en: No subscriptions
sk: Žiadne odbery

en: No active tasks
sk: Žiadne aktívne úlohy

en: %(count)d active | %(count)d active
sk[0]: %(count)d aktívny
sk[1]: %(count)d aktívne
sk[2]: %(count)d aktívnych

en: %(count)d pausing | %(count)d pausing
sk[0]: %(count)d sa pozastavuje
sk[1]: %(count)d sa pozastavujú
sk[2]: %(count)d sa pozastavuje

en: %(count)d cancelling | %(count)d cancelling
sk[0]: %(count)d sa ruší
sk[1]: %(count)d sa rušia
sk[2]: %(count)d sa ruší

en: %(count)d queued | %(count)d queued
sk[0]: %(count)d v poradí
sk[1]: %(count)d v poradí
sk[2]: %(count)d v poradí

en: %(count)d paused | %(count)d paused
sk[0]: %(count)d pozastavený
sk[1]: %(count)d pozastavené
sk[2]: %(count)d pozastavených

en: %(count)d failed | %(count)d failed
sk[0]: %(count)d zlyhal
sk[1]: %(count)d zlyhali
sk[2]: %(count)d zlyhalo

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
sk[0]: sťahuje sa %(count)d súbor
sk[1]: sťahujú sa %(count)d súbory
sk[2]: sťahuje sa %(count)d súborov

en: synchronizing %(count)d file | synchronizing %(count)d files
sk[0]: synchronizácia %(count)d súboru
sk[1]: synchronizácia %(count)d súborov
sk[2]: synchronizácia %(count)d súborov

en: %(queued)d task queued | %(queued)d tasks queued
sk[0]: %(queued)d úloha v poradí
sk[1]: %(queued)d úlohy v poradí
sk[2]: %(queued)d úloh v poradí

en: Please report this problem and restart gPodder:
sk: Nahláste prosím tento problém a reštartujte gPodder:

en: Unhandled exception
sk: Neošetrená výnimka

en: Feedparser error: %s
sk: Chyba pri spracovaní zdroja: %s

en: ERROR: %s
sk: CHYBA: %s

en: Could not download some episodes:
sk: Niektoré epizódy nie je možné stiahnuť:

en: Downloads finished
sk: Sťahovanie bolo dokončené

en: Downloads failed
sk: Sťahovanie zlyhalo

en: Could not sync some episodes:
sk: Niektoré epizódy nie je možné synchronizovať:

en: Device synchronization finished
sk: Synchronizácia so zariadením bola dokončená

en: Device synchronization failed
sk: Synchronizácia so zariadením zlyhala

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
sk[0]: %(count)d ďalšia epizóda
sk[1]: %(count)d ďalšie epizódy
sk[2]: %(count)d ďalších epizód

en: Queueing
sk: Zaradenie do poradia

en: Removing
sk: Odstránenie

en: Updating...
sk: Aktualizácia...

en: Start download now
sk: Spustiť sťahovanie

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Move up
sk: Posunúť nahor

en: Move down
sk: Posunúť nadol

en: Remove from list
sk: Odstrániť zo zoznamu

en: Update podcast
sk: Aktualizovať podcast

en: Open download folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Mark episodes as old
sk: Označiť epizódy ako staré

en: Archive
sk: Archivovať

en: Refresh image
sk: Obnoviť obrázok

en: Delete podcast
sk: Odstrániť podcast

en: Podcast settings
sk: Nastavenia podcastu

en: File already exists
sk: Súbor už existuje

en: A file named "%(filename)s" already exists. Do you want to replace it?
sk: Súbor s názvom "%(filename)s" už existuje. Chcete ho nahradiť?

en: Error saving to local folder: %(error)r.
    Would you like to continue?
sk: Chyba pri ukladaní do lokálneho priečinka: %(error)r.
    Chcete pokračovať?

en: Error saving to local folder
sk: Chyba pri ukladaní do lokálneho priečinka

en: Error saving to local folder: %(error)r
sk: Chyba pri ukladaní do lokálneho priečinka: %(error)r

en: Error converting file.
sk: Chyba pri prevode súboru.

en: Bluetooth file transfer
sk: Prenos súborov cez Bluetooth

en: Open
sk: Otvoriť

en: Play
sk: Prehrať

en: Preview
sk: Ukážka

en: Stream
sk: Prehrať zo siete

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Delete
sk: Odst_rániť

en: Send to
sk: Odoslať kam

en: Local folder
sk: Lokálny priečinok

en: Bluetooth device
sk: Zariadenie Bluetooth

en: New
sk: Nové

en: Episode details
sk: Detaily epizódy

en: Select channel
sk: Vybrať zdroj

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
sk: Skontrolujte konfiguráciu vášho prehrávača médií v okne Nastavenia.

en: Error opening player
sk: Chyba pri otváraní prehrávača

en: Adding podcasts
sk: Pridávanie podcastov

en: Please wait while episode information is downloaded.
sk: Počkajte, kým budú informácie o epizódach stiahnuté.

en: Existing subscriptions skipped
sk: Existujúce odbery boli preskočené

en: You are already subscribed to these podcasts:
sk: Tieto podcasty už odoberáte:

en: Podcast requires authentication
sk: Podcast vyžaduje overenie

en: Please login to %s:
sk: Prihláste sa na %s:

en: Authentication failed
sk: Overenie zlyhalo

en: Website redirection detected
sk: Bolo zistené presmerovanie webovej stránky

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
sk: URL adresa %(url)s je presmerovaná na %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
sk: Chcete navštíviť webovú stránku?

en: Could not add some podcasts
sk: Niektoré podcasty nebolo možné pridať

en: Some podcasts could not be added to your list:
sk: Niektoré podcasty nebolo možné pridať do vášho zoznamu:

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Redirection detected
sk: Bolo zistené presmerovanie

en: Merging episode actions
sk: Zlúčenie akcií epizód

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
sk: Akcie epizód z gpodder.net sú zlúčené

en: Cancelling...
sk: Rušenie...

en: Please connect to a network, then try again.
sk: Pripojte sa k sieti a skúste to znovu.

en: No network connection
sk: Žiadne sieťové pripojenie

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
sk[0]: Aktualizácia %(count)d zdroja...
sk[1]: Aktualizácia %(count)d zdrojov...
sk[2]: Aktualizácia %(count)d zdrojov...

en: Updating %(podcast)s (%(position)d/%(total)d)
sk: Aktualizácia %(podcast)s (%(position)d z %(total)d)

en: %(count)d channel failed to update | %(count)d channels failed to update
sk[0]: Zlyhala aktualizácia %(count)d zdroja
sk[1]: Zlyhala aktualizácia %(count)d zdrojov
sk[2]: Zlyhala aktualizácia %(count)d zdrojov

en: Error while updating feeds
sk: Chyba pri aktualizácii zdrojov

en: No new episodes with downloadable content
sk: Žiadne nové epizódy s obsahom na stiahnutie

en: No new episodes
sk: Žiadne nové epizódy

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
sk[0]: Sťahovanie %(count)d novej epizódy
sk[1]: Sťahovanie %(count)d nových epizód
sk[2]: Sťahovanie %(count)d nových epizód

en: New episodes available
sk: Sú dostupné nové epizódy

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
sk[0]: %(count)d nová epizóda bola pridaná do zoznamu sťahovaní
sk[1]: %(count)d nové epizódy boli pridané do zoznamu sťahovaní
sk[2]: %(count)d nových epizód bolo pridaných do zoznamu sťahovaní

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
sk[0]: Dostupná %(count)d nová epizóda
sk[1]: Dostupné %(count)d nové epizódy
sk[2]: Dostupných %(count)d nových epizód

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: Quit gPodder
sk: Ukončiť gPodder

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
sk: Prebieha sťahovanie epizód. Sťahovanie je možné obnoviť pri budúcom spustení gPodderu. Naozaj chcete aplikáciu ukončiť?

en: Episodes are locked
sk: Epizódy sú uzamknuté

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
sk: Označené epizódy sú uzamknuté. Pre ich vymazanie je tieto epizódy najprv potrebné odomknúť.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
sk[0]: Odstrániť %(count)d epizódu?
sk[1]: Odstrániť %(count)d epizódy?
sk[2]: Odstrániť %(count)d epizód?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
sk: Odstránenie epizód zmaže stiahnuté súbory.

en: Deleting episodes
sk: Odstránenie epizód

en: Please wait while episodes are deleted
sk: Počkajte, kým budú epizódy odstránené

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
sk[0]: Vybrať staršie ako %(count)d deň
sk[1]: Vybrať staršie ako %(count)d dni
sk[2]: Vybrať staršie ako %(count)d dní

en: Select played
sk: Vybrať prehrané

en: Select finished
sk: Vybrať dokončené

en: Select the episodes you want to delete:
sk: Vyberte epizódy, ktoré chcete odstrániť:

en: Delete episodes
sk: Odstrániť epizódy

en: No podcast selected
sk: Nevybraný žiaden podcast

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
sk: Vyberte podcast, ktorý chcete aktualizovať.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
sk: Chyba sťahovania pri sťahovaní %(episode)s: %(message)s

en: Download error
sk: Chyba sťahovania

en: Select the episodes you want to download:
sk: Vyberte epizódy, ktoré chcete stiahnuť:

en: _Mark as old
sk: Označiť ako s_taré

en: Please check for new episodes later.
sk: Skontrolujte prosím nové epizódy neskôr.

en: No new episodes available
sk: Žiadne nové epizódy

en: Subscriptions on %(server)s
sk: Odbery na %(server)s

en: Login to gpodder.net
sk: Prihlásenie na gpodder.net

en: Please login to download your subscriptions.
sk: Prihláste sa na stiahnutie vašich odberov.

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
sk: Vyberte podcast, ktorý chcete upraviť.

en: Delete podcasts
sk: Odstrániť podcasty

en: Select the podcast you want to delete.
sk: Vyberte podcast, ktorý chcete odstrániť.

en: Deleting podcast
sk: Odstránenie podcastu

en: Please wait while the podcast is deleted
sk: Počkajte, kým bude podcast odstránený

en: This podcast and all its episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
sk: Tento podcast a všetky jeho epizódy budú TRVALO ODSTRÁNENÉ.
    Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Deleting podcasts
sk: Odstránenie podcastov

en: Please wait while the podcasts are deleted
sk: Počkajte, kým budú podcasty odstránené

en: These podcasts and all their episodes will be PERMANENTLY DELETED.
    Are you sure you want to continue?
sk: Tieto podcasty a všetky ich epizódy budú TRVALO ODSTRÁNENÉ.
    Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
sk: Vyberte podcast, ktorý chcete odstrániť.

en: OPML files
sk: Súbory OPML

en: Import from OPML
sk: Importovať z OPML

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Import podcasts from OPML file
sk: Importovať podcasty z OPML súboru

en: Nothing to export
sk: Niet čo exportovať

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
sk: Váš zoznam podcastov je prázdny. Pred exportovaním zoznamu podcastov sa prihláste na odber nejakého podcastu.

en: Export to OPML
sk: Exportovať do OPML

en: _Save
sk: _Uložiť

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
sk[0]: Bol exportovaný %(count)d podcast
sk[1]: Boli exportované %(count)d podcasty
sk[2]: Bolo exportovaných %(count)d podcastov

en: Your podcast list has been successfully exported.
sk: Zoznam vašich podcastov bol úspešne exportovaný.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
sk: Nebolo možné exportovať OPML do súboru. Skontrolujte svoje oprávnenia.

en: OPML export failed
sk: Export do OPML zlyhal

en: Managed by distribution
sk: Spravované distribúciou

en: Please check your distribution for gPodder updates.
sk: Skontrolujte prosím aktualizácie gPodderu vo svojej distribúcii.

en: Could not check for updates
sk: Nebolo možné skontrolovať aktualizácie

en: Please try again later.
sk: Skúste neskôr prosím.

en: No updates available
sk: Žiadne aktualizácie nie sú k dispozícii

en: You have the latest version of gPodder.
sk: Máte najnovšiu verziu gPodderu.

en: New version available
sk: Nová verzia je k dispozícii

en: Installed version: %s
sk: Nainštalovaná verzia: %s

en: Newest version: %s
sk: Najnovšia verzia: %s

en: Release date: %s
sk: Dátum vydania: %s

en: Download the latest version from gpodder.org?
sk: Stiahnuť najnovšiu verziu z gpodder.org?

en: released %s
sk: vydané %s

en: from %s
sk: od %s

en: played
sk: prehrané

en: unplayed
sk: neprehrané

en: today
sk: dnes

en: downloaded %s
sk: stiahnuté %s

en: Deleted
sk: Odstránené

en: Downloaded episode
sk: Stiahnutá epizóda

en: Downloaded video episode
sk: Stiahnutá video epizóda

en: Downloaded image
sk: Stiahnutý obrázok

en: Downloaded file
sk: Stiahnutý súbor

en: missing file
sk: chýbajúci súbor

en: never played
sk: nikdy neprehrané

en: never displayed
sk: nikdy nezobrazené

en: never opened
sk: nikdy neotvorené

en: displayed
sk: zobrazené

en: opened
sk: otvorené

en: deletion prevented
sk: zabránené vymazaniu

en: No downloadable content
sk: Žiaden obsah na stiahnutie

en: New episode
sk: Nová epizóda

en: All episodes
sk: Všetky epizódy

en: from all podcasts
sk: zo všetkých podcastov

en: Subscription paused
sk: Pozastavený odber

en: Please select an episode
sk: Vyberte epizódu

en: Open Episode Title Link
sk: Otvoriť adresu epizódy

en: Copy Episode Title Link Address
sk: Kopírovať adresu epizódy

en: Open shownotes in web browser
sk: Otvoriť poznámky k epizóde v prehliadači

en: Open link in web browser
sk: Otvoriť odkaz v prehliadači

en: Nothing to paste.
sk: Niet čo vložiť.

en: Clipboard is empty
sk: Schránka je prázdna

en: Username
sk: Používateľské meno

en: New user
sk: Nový používateľ

en: Login
sk: Prihlásiť

en: Authentication required
sk: Vyžadované overenie

en: hostname or root URL (e.g. https://gpodder.net)
sk: meno hostiteľa alebo koreňová adresa URL (napr. https://gpodder.net)

en: Password
sk: Heslo

en: Show Password
sk: Ukázať heslo

en: Select destination
sk: Vybrať umiestnenie

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Set to
sk: Nastaviť na

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
sk: Nie je možné nastaviť %(field)s na %(value)s. Potrebný typ: %(datatype)s

en: Error setting option
sk: Chyba pri nastavovaní možnosti

en: Add section
sk: Pridať sekciu

en: New section:
sk: Nová sekcia:

en: _Add
sk: _Pridať

en: Select new podcast cover artwork
sk: Vyberte nový obal podcastu

en: You can only drop a single image or URL here.
sk: Sem môžete umiestniť iba jeden obrázok alebo adresu URL.

en: Drag and drop
sk: Presunutie myšou

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
sk: Sem môžete umiestniť iba lokálne súbory a http:// adresy.

en: Remove
sk: Odstrániť

en: _Download
sk: _Stiahnuť

en: Select _all
sk: _Vybrať všetko

en: Select _none
sk: _Nevybrať žiadne

en: Nothing selected
sk: Nič nevybrané

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
sk[0]: %(count)d epizóda
sk[1]: %(count)d epizódy
sk[2]: %(count)d epizód

en: size: %s
sk: veľkosť: %s

en: Export remaining %(count)d episode to this folder with its default name | Export remaining %(count)d episodes to this folder with their default name
sk[0]: Exportovať zvyšnú %(count)d epizódu do tohto priečinka pod jej predvoleným menom
sk[1]: Exportovať zvyšné %(count)d epizódy do tohto priečinka pod ich predvoleným menom
sk[2]: Exportovať zvyšných %(count)d epizód do tohto priečinka pod ich predvoleným menom

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Search
sk: Hľadať

en: URL:
sk: URL adresa:

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: Loading podcasts
sk: Načítavanie podcastov

en: Please wait while the podcast list is downloaded
sk: Počkajte, kým bude zoznam podcastov stiahnutý.

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Show episode list
sk: Zobraziť zoznam epizód

en: Add to download list
sk: Pridať do zoznamu sťahovaných

en: Download immediately
sk: Stiahnuť ihneď

en: None
sk: Žiadne

en: Filesystem-based
sk: Používajúce súborový systém

en: Mark as played
sk: Označiť ako prehrané

en: Delete from gPodder
sk: Odstrániť z gPodderu

en: Custom (%(format_ids)s)
sk: Vlastné (%(format_ids)s)

en: Name
sk: Meno

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Extension info
sk: Informácie o rozšírení

en: Support the author
sk: Podporiť

en: Extension cannot be activated
sk: Rozšírenie nie je možné aktivovať

en: Configure audio player
sk: Nastaviť prehrávač audia

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Configure video player
sk: Nastaviť prehrávač videa

en: manually
sk: manuálne

en: after %(count)d day | after %(count)d days
sk[0]: po %(count)d dni
sk[1]: po %(count)d dňoch
sk[2]: po %(count)d dňoch

en: Replace subscription list on server
sk: Nahradiť zoznam podcastov na serveri

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
sk: Podcasty na serveri, ktoré neboli pridané lokálne, budú odstránené. Pokračovať?

en: Select folder for mount point
sk: Vyberte priečinok pre prípojný bod

en: Select folder for playlists
sk: Vyberte priečinok pre zoznamy skladieb

en: The playlists folder must be on the device
sk: Priečinok zoznamov skladieb musí byť na zariadení

en: Unknown track
sk: Neznáma stopa

en: %s on Soundcloud
sk: %s na Soundcloud

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
sk: Skladby zverejnené používateľom %s na Soundcloud.

en: %s's favorites on Soundcloud
sk: Obľúbené skladby používateľa %s na Soundcloud

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
sk: Skladby označené ako obľúbené používateľom %s na Soundcloud.

en: Convert audio files
sk: Prevod audio súborov

en: Transcode audio files to mp3/ogg
sk: Prekódovať audio súbory na mp3/ogg

en: Convert to %(format)s
sk: Previesť na %(format)s

en: File converted
sk: Súbor bol prevedený

en: Conversion failed
sk: Pri prevode došlo k chybe

en: Run a Command on Download
sk: Spustiť príkaz po stiahnutí

en: Run a predefined external command upon download completion.
sk: Spustiť preddefinovaný externý príkaz po dokončení sťahovania.

en: Concatenate videos
sk: Zreťaziť videá

en: Add a context menu item for concatenating multiple videos
sk: Pridať položku kontextového menu pre zreťazenie viacerých videí

en: Save video
sk: Uložiť video

en: Concatenating video files
sk: Zreťazovanie videí

en: Writing %(filename)s
sk: Zapisovanie %(filename)s

en: Videos successfully converted
sk: Videá boli úspešne prevedené

en: Error converting videos
sk: Chyba pri prevode videí

en: Concatenation result
sk: Výsledok zreťazenia

en: Enqueue/Resume in media players
sk: Pridať do poradia/Pokračovať v prehrávačoch medií

en: Add a context menu item for enqueueing/resuming playback of episodes in installed media players
sk: Pridať položku kontextového menu pre pridanie do poradia/pokračovanie v prehrávaní v nainštalovaných prehrávačoch médií

en: Enqueue in
sk: Pridať do poradia v

en: Resume in
sk: Pokračovať v

en: "Open website" episode and podcast context menu
sk: "Otvoriť webovú stránku" kontextové menu epizódy a podcastu

en: Add a context menu item for opening the website of an episode or podcast
sk: Pridať položku kontextového menu pre otvorenie webovej stránky epizódy alebo podcastu

en: Open website
sk: Webová stránka:

en: Filter Episodes
sk: Filtrovať epizódy

en: Disable automatic downloads based on episode title.
sk: Zakázať automatické sťahovania na základe názvu epizódy.

en: Regular Expression
sk: Regulárny výraz

en: Ignore Case
sk: Nerozlišovať veľké/malé písmená

en: <b>Note:</b> The Cancel button does <b>not</b> return the filter settings to the values they had before. The changes are saved immediately after they are made.
sk: <b>Poznámka:</b> Tlačidlo Zrušiť <b>nevráti</b> nastavenia filtra na predchádzajúce hodnoty. Zmeny budú uložené ihneď po ich vykonaní.

en: Block
sk: Blokovať

en: Except
sk: Výnimky

en: Clicking the block checkbox and leaving it empty will disable auto-download for all episodes in this channel.  The patterns match partial text in episode title, and an empty pattern matches any title.  The except pattern unblocks blocked episodes (to block all then unblock some).
sk: Ak zaškrtnete políčko blokovať a ponecháte ho prázdne, zakážete automatické sťahovanie pre všetky epizódy tohto zdroja. Výrazom zodpovedá neúplný text v názve epizódy, a prázdnemu výrazu zodpovedá akýkoľvek názov. Výraz výnimky odblokuje blokované epizódy (na zablokovanie všetkých a následné odblokovanie niektorých).

en: Filter episodes now
sk: Filtrovať epizódy

en: Undoes any episodes you marked as old.
sk: Vráti späť označenie epizód ako staré.

en: Gtk Status Icon
sk: Stavová ikona Gtk

en: Show a status icon for Gtk-based Desktops.
sk: Zobraziť stavovú ikonu pro desktopy založené na Gtk

en: Minimize on start
sk: Minimalizovať pri štarte

en: Minimizes the gPodder window on startup.
sk: Minimalizuje okno aplikácie gPodder pri štarte.

en: MPRIS Listener
sk: Integrácia MPRIS

en: Convert MPRIS notifications to gPodder Media Player D-Bus API
sk: Previesť oznámenia MPRIS na gPodder Media Player D-Bus API

en: Normalize audio with re-encoding
sk: Normalizovať audio opätovným kódovaním

en: Normalize the volume of audio files with normalize-audio
sk: Normalizovať úroveň hlasitosti

en: File normalized
sk: Súbor bol normalizovaný

en: Notification Bubbles for Windows
sk: Bublinové oznámenia pre Windows

en: Display notification bubbles for different events.
sk: Zobraziť bublinové oznámenia pre rôzne udalosti.

en: Rename episodes after download
sk: Premenovať epizódy po stiahnutí

en: Rename episodes to "<Episode Title>.<ext>" on download
sk: Premenovať epizódy po stiahnutí na "<Názov epizódy>.<prípona>"

en: Rename all downloaded episodes
sk: Premenovať všetky stiahnuté epizódy

en: No downloaded episodes to rename
sk: Žiadne stiahnuté epizódy na premenovanie

en: Renaming all downloaded episodes
sk: Premenovanie všetkých stiahnutých epizód

en: Renamed %(count)d downloaded episode | Renamed %(count)d downloaded episodes
sk[0]: Premenovaná %(count)d stiahnutá epizóda
sk[1]: Premenované %(count)d stiahnuté epizódy
sk[2]: Premenovaných %(count)d stiahnutých epizód

en: Remove cover art from OGG files
sk: Odstrániť obal zo súborov OGG

en: removes coverart from all downloaded ogg files
sk: Odstráni obal zo všetkých stiahnutých súborov OGG

en: Remove cover art
sk: Odstrániť obal

en: Convert video files to MP4 for Rockbox
sk: Previesť videosúbory do MP4 pre Rockbox

en: Converts all videos to a Rockbox-compatible format
sk: Prevedie všetky videá na kompatibilný formát pre Rockbox

en: Rockbox Cover Art Sync
sk: Synchronizovať obaly s prehrávačom médií Rockbox

en: Copy Cover Art To Rockboxed Media Player
sk: Kopírovať obaly na prehrávač médií Rockbox

en: Stream to Sonos
sk: Prehrať na reproduktoroch Sonos

en: Stream podcasts to Sonos speakers
sk: Prehrať podcasty na reproduktoroch Sonos

en: Tag downloaded files using Mutagen
sk: Tagovať stiahnuté súbory pomocou Mutagenu

en: Add episode and podcast titles to MP3/OGG tags
sk: Pridať názvy epizód a podcastov do MP3/OGG tagov

en: Show download progress on the taskbar
sk: Zobraziť priebeh sťahovania na paneli úloh

en: Displays the progress on the Windows taskbar.
sk: Zobrazí priebeh sťahovania na paneli úloh systému Windows.

en: Subtitle Downloader for TED Talks
sk: Sťahovanie titulkov pre TED Talks

en: Downloads .srt subtitles for TED Talks Videos
sk: Stiahne .srt titulky pre videá TED Talks

en: Ubuntu App Indicator
sk: Indikátor aplikácie Ubuntu

en: Show a status indicator in the top bar.
sk: Zobraziť stavový indikátor na hornom paneli.

en: Show main window
sk: Zobraziť hlavné okno

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Ubuntu Unity Integration
sk: Integrácia s Ubuntu Unity

en: Show download progress in the Unity Launcher icon.
sk: Zobraziť priebeh sťahovania na ikone spúštača Unity.

en: Search for new episodes on startup
sk: Hľadať nové epizódy pri štarte

en: Starts the search for new episodes on startup
sk: Začne hľadanie nových epizód pri štarte

en: Convert video files
sk: Previesť videosúbory

en: Transcode video files to avi/mp4/m4v
sk: Prekódovať videosúbory na avi/mp4/m4v

en: Manage YouTube subscriptions using youtube-dl (pip install youtube_dl) or yt-dlp (pip install yt-dlp)
sk: Spravovať YouTube odbery pomocou youtube-dl (pip install youtube_dl) alebo yt-dlp (pip install yt-dlp)

en: Your version of youtube-dl/yt-dlp %(have_version)s has known issues, please upgrade to %(want_version)s or newer.
sk: Vaša youtube-dl/yt-dlp verzia %(have_version)s má známe problémy, aktualizujte prosím na verziu %(want_version)s alebo novšiu.

en: Old youtube-dl
sk: Staré youtube-dl

en: Download with youtube-dl
sk: Stiahnuť s youtube-dl

en: Parse YouTube channel feeds with youtube-dl to access more than 15 episodes
sk: Spracovať YouTube zdroje s youtube-dl pre prístup k viac ako 15 epizódam

en: Download all supported episodes with youtube-dl
sk: Stiahnuť všetky podporované epizódy s youtube-dl

en: youtube-dl provides access to additional YouTube formats and DRM content.  Episodes from non-YouTube channels, that have youtube-dl support, will <b>fail</b> to download unless you manually <a href="https://gpodder.github.io/docs/youtube.html#formats">add custom formats</a> for each site.  <b>Download with youtube-dl</b> appears in the episode menu when this option is disabled, and can be used to manually download from supported sites.
sk: youtube-dl poskytuje prístup k ďalším YouTube formátom a DRM obsahu.  Epizódy, ktoré nepochádzajú z YouTube kanálov, a youtube-dl ich podporuje, <b>nebudú</b> stiahnuté, pokiaľ nepridáte <a href="https://gpodder.github.io/docs/youtube.html#formats">vlastné formáty</a> pre každú stránku.  Keď je táto možnosť zakázaná, objaví sa v menu epizódy položka <b>Stiahnuť s youtube-dl</b>, ktorú je možné použiť na manuálne sťahovanie z podporovaných stránok.

en: Embed all available subtitles in downloaded video
sk: Vložiť všetky dostupné titulky do stiahnutých videí

en: The "ffmpeg" command was not found. FFmpeg is required for embedding subtitles.
sk: Príkaz "ffmpeg" nebol nájdený. FFmpeg je potrebný na vloženie titulkov.

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Check for new episodes
sk: Skontrolovať nové epizódy

en: Podcasts
sk: Podcasty

en: Resume all
sk: Pokračovať vo všetkých

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
sk: Boli nájdené nedokončené sťahovania z minulého spustenia.

en: Limit rate to
sk: Obmedziť rýchlosť na

en: Limit downloads to
sk: Obmedziť počet sťahovaní na

en: Add a new podcast
sk: Pridať nový podcast

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: Channel Editor
sk: Editor zdrojov

en: <b>Feed URL</b>
sk: <b>URL zdroja</b>

en: <b>Download location</b>
sk: <b>Umiestnenie sťahovania</b>

en: Info
sk: Informácie

en: Pause subscription
sk: Pozastaviť odber

en: Sync to player devices
sk: Synchronizovať s prehrávačmi

en: Section:
sk: Sekcia:

en: Strategy:
sk: Stratégia:

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
sk: <b>HTTP/FTP overenie</b>

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Settings
sk: Nastavenia

en: gPodder Configuration Editor
sk: Editor konfigurácie gPodder

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: _Show All
sk: _Zobraziť všetko

en: Select episodes
sk: Vybrať epizódy

en: _Remove
sk: Odst_rániť

en: Find new podcasts
sk: Nájsť nové podcasty

en: label
sk: štítok

en: Add
sk: Pridať

en: _Edit config
sk: _Upraviť nastavenia

en: Video player:
sk: Prehrávač videa:

en: Audio player:
sk: Prehrávač audia:

en: Find as you type
sk: Hľadať počas písania

en: General
sk: Všeobecné

en: Synchronize subscriptions and episode actions
sk: Synchronizovať odbery a akcie epizód

en: Device name:
sk: Názov zariadenia:

en: Replace subscription list on server with local subscriptions:
sk: Nahradiť zoznam odberov na serveri lokálnymi odbermi:

en: Upload local subscriptions
sk: Nahrať lokálne odbery

en: Update interval:
sk: Interval aktualizácie:

en: Maximum number of episodes per podcast:
sk: Maximálny počet epizód podcastu:

en: Consider only episodes added in the update as new
sk: Považovať iba epizódy pridané počas aktualizácie za nové

en: When new episodes are found:
sk: Keď budú nájdené nové epizódy:

en: Check connection before updating (if supported)
sk: Skontrolovať pripojenie pred aktualizáciou (ak je to podporované)

en: Updating
sk: Aktualizácia

en: Delete played episodes:
sk: Odstrániť prehrané epizódy:

en: Remove played episodes even if unfinished
sk: Odstrániť prehraté epizódy, aj keď neboli dokončené

en: Also remove unplayed episodes
sk: Odstrániť aj neprehrané epizódy

en: Clean-up
sk: Čistenie

en: Device type:
sk: Typ zariadenia:

en: Mountpoint:
sk: Prípojný bod:

en: Create playlists on device
sk: Vytvoriť zoznam na zariadení

en: Playlists Folder:
sk: Priečinok zoznamov skladieb:

en: Remove episodes deleted on device from gPodder
sk: Odstrániť epizódy vymazané zo zariadenia z gPodderu

en: After syncing an episode:
sk: Po synchronizácii epizódy:

en: Only sync unplayed episodes
sk: Synchronizovať iba neprehrané epizódy

en: Remove episodes deleted in gPodder from device
sk: Odstrániť epizódy vymazané z gPodderu zo zariadenia

en: Sync existing episodes on device when file size differs from gPodder (disable if device modifies files)
sk: Synchronizovať existujúce epizódy so zariadením, keď sa líšia veľkosťou súborov (zakážte ak zariadenie modifikuje súbory)

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Preferred YouTube format:
sk: Preferovaný formát pre YouTube:

en: Preferred YouTube HLS format:
sk: Preferovaný formát pre YouTube HLS:

en: Preferred Vimeo format:
sk: Preferovaný formát pre Vimeo:

en: <big>Welcome to gPodder</big>
sk: <big>Vitajte v aplikácii gPodder</big>

en: Your podcast list is empty.
sk: Váš zoznam podcastov je prázdny.

en: Choose from a list of example podcasts
sk: Vybrať zo zoznamu ukážkových podcastov

en: Add a podcast by entering its URL
sk: Pridať podcast zadaním jeho URL adresy

en: Restore my subscriptions from gpodder.net
sk: Obnoviť moje odbery z gpodder.net

en: Go to gpodder.net
sk: Ísť na gpodder.net

en: Software updates
sk: Aktualizácie softvéru

en: Open Logs
sk: Otvoriť záznamy

en: Help
sk: Pomocník

en: About
sk: O aplikácii

en: _Podcasts
sk: _Podcasty

en: Download new episodes
sk: Stiahnuť nové epizódy

en: Find Podcast
sk: Nájsť podcast

en: _Subscriptions
sk: _Odbery

en: Discover new podcasts
sk: Objaviť nové podcasty

en: Add podcast via URL
sk: Pridať URL adresu podcastu

en: Import from OPML file
sk: Importovať z OPML súboru

en: Export to OPML file
sk: Exportovať do OPML súboru

en: _Episodes
sk: _Epizódy

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Toggle new status
sk: Zmeniť stav "Nové"

en: Change delete lock
sk: Zmeniť zámok vymazania

en: Find Episode
sk: Nájsť epizódu

en: E_xtras
sk: _Doplnky

en: Sync to device
sk: Synchronizovať so zariadením

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Always show Find entries
sk: Vždy zobraziť panel hľadania

en: Hide podcasts without episodes
sk: Skryť podcasty bez epizód

en: "All episodes" in podcast list
sk: "Všetky epizódy" v zozname podcastov

en: Use sections for podcast list
sk: Používať sekcie v zozname podcastov

en: Hide deleted episodes
sk: Skryť odstránené epizódy

en: Downloaded episodes
sk: Stiahnuté epizódy

en: Unplayed episodes
sk: Neprehrané epizódy

en: Always show New Episodes
sk: Vždy zobraziť nové epizódy

en: Trim episode title prefix
sk: Skrátiť názvy epizód

en: Episode descriptions
sk: Popis epizód

en: Show episode released time
sk: Zobraziť čas vydania epizód

en: Right align episode released column
sk: Zarovnať čas vydania epizód vpravo

en: Require control click to sort episodes
sk: Zoradiť epizódy ctrl kliknutím

en: Visible columns
sk: Viditeľné stĺpce

en: Podcast update requested by extensions.
sk: Aktualizácia podcastov bola vyžiadaná rozšírením.

en: Episode download requested by extensions.
sk: Stiahnutie epizódy bolo vyžiadané rozšírením.

en: Invalid url: %s
sk: Neplatná URL adresa: %s

en: Wrong username/password
sk: Nesprávne používateľské meno/heslo

en: User name:
sk: Používateľské meno:

en: You are not subscribed to %s.
sk: Nie ste prihlásený na odber %s.

en: Already subscribed to %s.
sk: %s už odoberáte.

en: Cannot subscribe to %s.
sk: Nie je možné sa prihlásiť na odber %s.

en: Successfully added %s.
sk: Podcast %s bol úspešne pridaný.

en: This configuration option does not exist.
sk: Táto možnosť nastavenia neexistuje.

en: Can only set leaf configuration nodes.
sk: Je možné nastaviť len koncové vetvy konfigurácie.

en: Renamed %(old_title)s to %(new_title)s.
sk: Podcast %(old_title)s bol premenovaný na %(new_title)s.

en: Unsubscribed from %s.
sk: Zrušený odber %s.

en: Invalid command.
sk: Neplatný príkaz.

en: Invalid option: %s.
sk: Neplatná voľba: %s.

en: Updates disabled
sk: Aktualizácie boli zakázané

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
sk[0]: %(count)d nová epizóda
sk[1]: %(count)d nové epizódy
sk[2]: %(count)d nových epizód

en: Checking for new episodes
sk: Kontrola nových epizód

en: Skipping %(podcast)s
sk: Preskočenie %(podcast)s

en: No episode with the specified GUID found.
sk: Neboli nájdené žiadne epizódy so zadaným GUID.

en: Deleted episode "%s".
sk: Epizóda "%s" bola odstránená.

en: Episode has already been deleted.
sk: Epizóda už bola odstránená.

en: Disabling feed update from %s.
sk: Zakázanie aktualizácie zdroja pre %s.

en: Enabling feed update from %s.
sk: Povolenie aktualizácie zdroja pre %s.

en: No podcasts found.
sk: Neboli nájdené žiadne podcasty.

en: Enter index to subscribe, ? for list
sk: Pre prihlásenie sa na odber zadajte číslo podcastu, ? vypíše zoznam

en: Invalid value.
sk: Neplatná hodnota.

en: Adding %s...
sk: Pridávanie %s...

en: Invalid URL: %s
sk: Neplatná URL adresa: %s

en: Changed URL from %(old_url)s to %(new_url)s.
sk: URL adresa bola zmenená z %(old_url)s na %(new_url)s.

en: %(title)s: %(msg)s ([yes]/no):
sk: %(title)s: %(msg)s ([ano]/nie):

en: yes
sk: ano

en: Deleting episode: %(episode)s
sk: Odstránenie epizódy: %(episode)s

en: Enter episode index to toggle, ? for list, X to select all, space to select none, empty when ready
sk: Zadajte číslo epizódy, ktorá má byť zmenená, ? vypíše zoznam, X vyberie všetky, medzerník nevyberie žiadne, nechajte prázdne pre pokračovanie

en: Will delete %(episode)s
sk: Vymaže %(episode)s

en: Won't delete %(episode)s
sk: Nevymaže %(episode)s

en: mounting volume for file %(file)s failed with: %(error)s
sk: pripájanie zväzku pre súbor %(file)s zlyhalo: %(error)s

en: Syncing %s
sk: Synchronizácia %s

en: (enabled)
sk: (povolené)

en: Title:
sk: Názov:

en: Category:
sk: Kategória:

en: Description:
sk: Popis:

en: Authors:
sk: Autori:

en: Documentation:
sk: Dokumentácia:

en: Enabled:
sk: Povolené:

en: no
sk: nie

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: zakázané

en: Extension %(name)s (%(title)s) %(enabled)s
sk: Rozšírenie %(name)s (%(title)s) bolo %(enabled)s

en: Syntax error: %(error)s
sk: Chyba syntaxe: %(error)s

en: Ambiguous command. Did you mean..
sk: Nejednoznačný príkaz. Mysleli ste...

en: The requested function is not available.
sk: Požadovaná funkcia nie je k dispozícii.

en: subscribe to the feed at URL
sk: prihlásiť sa na odber na adrese URL

en: print logging output on the console
sk: vypísať záznam do konzoly

en: reduce warnings on the console
sk: znížiť počet varovaní v konzole

en: exit once started up (for profiling)
sk: ukončiť po spustení (pre profilovanie)

en: Mac OS X application process number
sk: číslo procesu aplikácie v Mac OS X

en: gPodder (subscribe to feed)
sk: gPodder (prihlásiť sa na odber)

en: gPodder Podcast Client
sk: Podcastový klient gPodder

en: Podcast Client
sk: Podcastový klient

en: Subscribe to audio and video content from the web
sk: Odoberať audio a video obsah z internetu
