gPodder - en to uk translation catalogue (265 entries)

en: gPodder on %s
uk: gPodder на %s

en: Queued
uk: В черзі

en: Downloading
uk: Завантажую

en: Finished
uk: Завершено

en: Failed
uk: Помилка

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Paused
uk: Призупинено

en: Missing content from server
uk: На сервері немає контенту

en: I/O Error: %(error)s: %(filename)s
uk: Помилка вводу/виводу: %(error)s: %(filename)s

en: HTTP Error %(code)s: %(message)s
uk: HTTP помилка %(code)s: %(message)s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Other
uk: Інше

en: No description available
uk: Опис відсутній

en: unknown
uk: невідомий

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Remove %s
uk: Видалити %s

en: Cancelled by user
uk: Відхилено користувачем

en: Writing data to disk
uk: Збереження даних на диск

en: Opening iPod database
uk: Відкриваю базу даних iPod

en: iPod opened
uk: iPod відкритий

en: Saving iPod database
uk: Збереження даних iPod

en: Removing %s
uk: Видалення %s

en: Adding %s
uk: Додаю %s

en: Error copying %(episode)s: Not enough free space on %(mountpoint)s
uk: Помилка копіювання %(episode)s: Недостатньо вільного місця на  %(mountpoint)s

en: Opening MP3 player
uk: Відкриваю MP3-плеєр

en: MP3 player opened
uk: МР3-плеєр відкрито

en: No device configured
uk: Пристрій не налаштовано

en: Please set up your device in the preferences dialog.
uk: Будь ласка, налаштуйте ваш пристрій у діалозі Параметри.

en: Cannot open device
uk: Не можу відкрити пристрій

en: Not enough space left on device
uk: Недостатньо місця на диску.

en: Episode
uk: Епізод

en: %(count)d day ago | %(count)d days ago
uk[0]: %(count)d день тому
uk[1]: %(count)d дні тому
uk[2]: %(count)d днів тому

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: %(count)d second | %(count)d seconds
uk[0]: %(count)d секунда
uk[1]: %(count)d секунди
uk[2]: %(count)d секунд

en: %(count)d hour | %(count)d hours
uk[0]: %(count)d година
uk[1]: %(count)d години
uk[2]: %(count)d годин

en: %(count)d minute | %(count)d minutes
uk[0]: %(count)d хвилина
uk[1]: %(count)d хвилини
uk[2]: %(count)d хвилин

en: and
uk: та

en: Cannot start gPodder
uk: Не можу запустити gPodder

en: D-Bus error: %s
uk: Помилка D-Bus: %s

en: Integer
uk: Ціле

en: Float
uk: З плаваючою комою

en: Boolean
uk: Логічне

en: String
uk: Рядок

en: Command: %s
uk: Команда: %s

en: Default application
uk: Програма за замовчуванням

en: Loading incomplete downloads
uk: Завантажую незавершені епізоди

en: Some episodes have not finished downloading in a previous session.
uk: Деякі епізоди недозавантажились минулого разу

en: %(count)d partial file | %(count)d partial files
uk[0]: %(count)d частковий файл
uk[1]: %(count)d часткових файли
uk[2]: %(count)d часткових файлів

en: Action
uk: Дія

en: Confirm changes from gpodder.net
uk: Затверді зміни з my.gpodder.org

en: Select the actions you want to carry out.
uk: Оберіть дію, яку ви хочете виконати.

en: Uploading subscriptions
uk: Завантажую підписки

en: Your subscriptions are being uploaded to the server.
uk: Ваш список підписок завантажено на сервер.

en: List uploaded successfully.
uk: Список успішно завантежено.

en: Error while uploading
uk: Помилка завантаження

en: Size
uk: Розмір

en: Released
uk: Опубліковано

en: Progress
uk: Процес

en: No episodes in current view
uk: Немає відповідних подкастів

en: No episodes available
uk: Немає доступних епізодів

en: No podcasts in this view
uk: Немає відповідних подкастів

en: No subscriptions
uk: Немає підписок

en: %(count)d active | %(count)d active
uk[0]: %(count)d активне
uk[1]: %(count)d активні
uk[2]: %(count)d активних

en: %(count)d queued | %(count)d queued
uk[0]: %(count)d в черзі
uk[1]: %(count)d в черзі
uk[2]: %(count)d в черзі

en: %(count)d failed | %(count)d failed
uk[0]: %(count)d не завантажено
uk[1]: %(count)d не завантажено
uk[2]: %(count)d не завантажено

en: downloading %(count)d file | downloading %(count)d files
uk[0]: завантажую %(count)d файл
uk[1]: завантажую %(count)d файли
uk[2]: завантажую %(count)d файлів

en: Please report this problem and restart gPodder:
uk: Будь ласка, повідомте про цю проблему та перезапустіть gPodder:

en: Unhandled exception
uk: Необроблене виключення:

en: Feedparser error: %s
uk: Помилка парсеру потоків: %s

en: Downloads finished
uk: Всі завантаження завершено

en: Downloads failed
uk: Збій завантаження

en: %(count)d more episode | %(count)d more episodes
uk[0]: ще %(count)d епізод
uk[1]: ще %(count)d епізоди
uk[2]: ще %(count)d епізодів

en: Start download now
uk: Почати завантаження

en: Download
uk: Завантажити

en: Pause
uk: Пауза

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove from list
uk: Видалити зі списку

en: Update podcast
uk: Оновити подкаст

en: Open download folder
uk: Відкрити теку завантажень

en: Podcast settings
uk: Налаштування подкасту

en: Error converting file.
uk: Помилка при конвертуванні файла.

en: Bluetooth file transfer
uk: Пересилання файлу через Bluetooth

en: Open
uk: Відкрити

en: Play
uk: Слухати

en: Stream
uk: Потік

en: Send to
uk: Відправити на

en: Local folder
uk: Локальна тека

en: Bluetooth device
uk: Пристрій Bluetooth

en: New
uk: Новий

en: Episode details
uk: Деталі епізоду

en: Please check your media player settings in the preferences dialog.
uk: Будь ласка, перевірте налаштування вибору медіаплеєра у діалозі Параметри.

en: Error opening player
uk: Помилка при відкритті плеєра

en: Adding podcasts
uk: Додаю подкасти

en: Please wait while episode information is downloaded.
uk: Будь ласка, почекайте поки інформація про епізоди завантажиться.

en: Existing subscriptions skipped
uk: Існуючи підписки пропущено

en: You are already subscribed to these podcasts:
uk: Ви вже підписані на ці подкасти:

en: Podcast requires authentication
uk: Подкаст вимагає аутентифікації

en: Please login to %s:
uk: Будь ласка, увійдіть до %s:

en: Authentication failed
uk: Збій аутентифікації

en: Website redirection detected
uk: На веб-сайті знайдено перепосилання

en: The URL %(url)s redirects to %(target)s.
uk: URL %(url)s пересилає до %(target)s.

en: Do you want to visit the website now?
uk: Хочете перейти на сайт?

en: Could not add some podcasts
uk: Не зміг додати деякі подкасти

en: Some podcasts could not be added to your list:
uk: Деякі подкасти не можуть бути додані до вашого списку:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Redirection detected
uk: Знайдено перепосилання

en: Merging episode actions
uk: Злиття дій над епізодами

en: Episode actions from gpodder.net are merged.
uk: Дії над епізодами злиті з даними з gpodder.net.

en: Cancelling...
uk: Скасовую...

en: Updating %(count)d feed... | Updating %(count)d feeds...
uk[0]: Оновлюю %(count)d потік...
uk[1]: Оновлюю %(count)d потоки...
uk[2]: Оновлюю %(count)d потоків	...

en: No new episodes
uk: Немає нових епізодів

en: Downloading %(count)d new episode. | Downloading %(count)d new episodes.
uk[0]: Завантажую %(count)d новий епізод.
uk[1]: Завантажую %(count)d нових епізоди.
uk[2]: Завантажую %(count)d нових епізодів.

en: New episodes available
uk: Доступні нові епізоди

en: %(count)d new episode added to download list. | %(count)d new episodes added to download list.
uk[0]: %(count)d новий епізод доданий до списку завантаження.
uk[1]: %(count)d нових епізоди додані до списку завантаження.
uk[2]: %(count)d нових епізодів додано до списку завантаження.

en: %(count)d new episode available | %(count)d new episodes available
uk[0]: Наявний %(count)d новий епізод
uk[1]: Наявні %(count)d нові епізоди
uk[2]: Наявні %(count)d нових епізодів

en: Quit gPodder
uk: Вийти з gPodder

en: You are downloading episodes. You can resume downloads the next time you start gPodder. Do you want to quit now?
uk: Ви завантажуєте епізоди. Ви можете відновити завантаження наступного разу, коли запустите gPodder. Хочете вийти зараз?

en: Episodes are locked
uk: Епізоди заблоковані

en: The selected episodes are locked. Please unlock the episodes that you want to delete before trying to delete them.
uk: Обрані епізоди заблоковані. Будь ласка, спочатку розблокуйте епізоди, щоб отримати можливість видалити їх.

en: Delete %(count)d episode? | Delete %(count)d episodes?
uk[0]: Видалити %(count)d епізод?
uk[1]: Видалити %(count)d епізоди?
uk[2]: Видалити %(count)d епізодів?

en: Deleting episodes removes downloaded files.
uk: Видалення епізодів означає видалення завантажених файлів.

en: Deleting episodes
uk: Видаляються епізоди

en: Please wait while episodes are deleted
uk: Будь ласка, почекайте поки видаляються епізоди.

en: Select older than %(count)d day | Select older than %(count)d days
uk[0]: Обрати старші за %(count)d день
uk[1]: Обрати старші за %(count)d дні
uk[2]: Обрати старші за %(count)d днів

en: Select played
uk: Вибрати прослухані

en: Select finished
uk: Обрання завершено

en: Select the episodes you want to delete:
uk: Оберіть епізоди, які ви хочете видалити:

en: Delete episodes
uk: Видалити епізоди

en: No podcast selected
uk: Жодних подкастів не обрано

en: Please select a podcast in the podcasts list to update.
uk: Будь ласка, оберіть оновлюваний подкаст в списку подкастів.

en: Download error while downloading %(episode)s: %(message)s
uk: Помилка завантаження %(episode)s: %(message)s

en: Download error
uk: Помилка завантаження

en: Select the episodes you want to download:
uk: Оберіть епізоди, які ви хочете завантажити.

en: Please check for new episodes later.
uk: Перевіряти на нові епізоди пізніше.

en: No new episodes available
uk: Немає доступних нових епізодів

en: Login to gpodder.net
uk: Увійти до gpodder.org

en: Please login to download your subscriptions.
uk: Будь ласка, увійдіть в обліковий запис для завантаження підписок

en: Please select a podcast in the podcasts list to edit.
uk: Будь ласка, оберіть подкаст в списку подкастів для редагування.

en: Podcast
uk: Подкаст

en: Please select a podcast in the podcasts list to remove.
uk: Будь ласка, оберіть подкаст, який треба видалити, в списку подкастів.

en: OPML files
uk: Файли OPML

en: Import from OPML
uk: Імпортувати з OPML

en: Import podcasts from OPML file
uk: Імпортувати подкасти з OPML-файлу

en: Nothing to export
uk: Немає чого експортувати

en: Your list of podcast subscriptions is empty. Please subscribe to some podcasts first before trying to export your subscription list.
uk: Ваш список підписок на подкасти пустий. Будь ласка, підпишіться на якісь подкасти перед тим, як намагатися експортувати список підписок.

en: Export to OPML
uk: Експортувати в OPML

en: %(count)d subscription exported | %(count)d subscriptions exported
uk[0]: %(count)d підписку експортовано
uk[1]: %(count)d підписки експортовано
uk[2]: %(count)d підписок експортовано

en: Your podcast list has been successfully exported.
uk: Ваш список підписок успішно експортований.

en: Could not export OPML to file. Please check your permissions.
uk: Не вийшло експортувати OPML файл. Будь ласка, перевірте ваші права.

en: OPML export failed
uk: Помилка експорту OPML

en: released %s
uk: опубліковано %s

en: from %s
uk: від %s

en: played
uk: прослухано

en: unplayed
uk: непрослухано

en: today
uk: сьогодні

en: downloaded %s
uk: завантажено %s

en: Deleted
uk: Видалені

en: Downloaded episode
uk: Епізод завантажено

en: Downloaded video episode
uk: Відео-епізод завантажено

en: Downloaded image
uk: Зображення завантажено

en: Downloaded file
uk: Файл завантажено

en: missing file
uk: відсутній файл

en: never played
uk: не відтворювалось

en: never displayed
uk: не переглянуто

en: never opened
uk: не відкривалося

en: displayed
uk: переглянуто

en: opened
uk: відкривалося

en: deletion prevented
uk: видалення заборонено

en: New episode
uk: Новий епізод

en: All episodes
uk: Всі епізоди

en: from all podcasts
uk: з усіх подкастів

en: Subscription paused
uk: Підписку призупинено

en: Nothing to paste.
uk: Немає чого вставляти.

en: Clipboard is empty
uk: Буфер обміну пустий

en: Username
uk: Ім'я користувача:

en: New user
uk: Новий користувач

en: Login
uk: Логін

en: Authentication required
uk: Необхідна аутентифікація

en: Password
uk: Пароль

en: Select destination
uk: Оберіть теку призначення

en: Setting
uk: Параметри

en: Set to
uk: Встановити у

en: Cannot set %(field)s to %(value)s. Needed data type: %(datatype)s
uk: Не вдається встановити %(field)s у %(value)s. Необхідний тип даних: %(datatype)s

en: Error setting option
uk: Помилка зміни налаштувань

en: Select new podcast cover artwork
uk: Оберіть обкладинку для нового подкасту

en: You can only drop a single image or URL here.
uk: Ви можете кинути сюди лише один файл чи одне посилання.

en: Drag and drop
uk: Перетягніть та киньте

en: You can only drop local files and http:// URLs here.
uk: Ви можете кидати сюди файли з вашого комп'ютера та http:// посилання.

en: Remove
uk: Видалити

en: Nothing selected
uk: Нічого не обрано

en: %(count)d episode | %(count)d episodes
uk[0]: %(count)d епізод
uk[1]: %(count)d епізоди
uk[2]: %(count)d епізодів

en: size: %s
uk: розмір: %s

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Show episode list
uk: Показати список епізодів

en: Add to download list
uk: Додати до списку завантаження

en: Download immediately
uk: Завантажити негайно

en: None
uk: Ніщо

en: Filesystem-based
uk: З файловою системою

en: Configure audio player
uk: Налаштування аудіо-програвача

en: Command:
uk: Команда:

en: Configure video player
uk: Налаштування аудіо-програвача

en: manually
uk: вручну

en: after %(count)d day | after %(count)d days
uk[0]: через %(count)d день
uk[1]: через %(count)d дні
uk[2]: через %(count)d днів

en: Replace subscription list on server
uk: Замінити список завантаження на сервері

en: Remote podcasts that have not been added locally will be removed on the server. Continue?
uk: Віддалений подкаст, що не був доданий локально, буде видалений із сервера. Продовжити?

en: Select folder for mount point
uk: Оберіть теку для точки монтування

en: Unknown track
uk: Невідомий трек

en: %s on Soundcloud
uk: %s на Soundcloud

en: Tracks published by %s on Soundcloud.
uk: Треки, опубліковані %s на Soundcloud.

en: %s's favorites on Soundcloud
uk: %s в обраних на SoundCloud

en: Tracks favorited by %s on Soundcloud.
uk: Треки, занесені в обране %s на Soundcloud.

en: Quit
uk: Вийти

en: Preferences
uk: _Налаштування

en: Check for new episodes
uk: Перевірити наявність нових епізодів

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Podcasts
uk: Подкасти

en: Resume all
uk: Відновити всі завантаження

en: Incomplete downloads from a previous session were found.
uk: Знайдені незавершені від минулого запуску заванатаження.

en: Limit rate to
uk: Обмежити швидкість завантаження до:

en: KiB/s
uk: КіБ/с

en: Limit downloads to
uk: Обмежити кількість одночасних завантажень до:

en: Add a new podcast
uk: Додати новий подкаст

en: <b>HTTP/FTP Authentication</b>
uk: <b>HTTP/FTP Аутентифікація</b>

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: gPodder Configuration Editor
uk: Редактор налаштувань gPodder

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Select episodes
uk: Обрати епізоди

en: Find new podcasts
uk: Знайти нові подкасти

en: Video player:
uk: Відео-програвач:

en: Audio player:
uk: Аудіо-програвач:

en: General
uk: Головне

en: Synchronize subscriptions and episode actions
uk: Синхронізовувати підписки та стан епізодів

en: Device name:
uk: Назва пристрою:

en: Update interval:
uk: Інтервал оновлення:

en: Maximum number of episodes per podcast:
uk: Максимальна кількість епізодів на подкаст:

en: When new episodes are found:
uk: Коли знайдені нові епізоди:

en: Updating
uk: Оновлюю...

en: Delete played episodes:
uk: Видалити старі епізоди:

en: Also remove unplayed episodes
uk: Також видалити невідтворені епізоди

en: Clean-up
uk: Очистити

en: Device type:
uk: Тип пристрою:

en: Mountpoint:
uk: Точка монтування:

en: After syncing an episode:
uk: Після синхронізації епізоду:

en: Only sync unplayed episodes
uk: Синхронізувати лише непрослухані епізоди

en: Devices
uk: Пристрої

en: Choose from a list of example podcasts
uk: Обрати подкаст зі списку подкастів-прикладів

en: Go to gpodder.net
uk: Перейти на gpodder.org

en: Download new episodes
uk: Завантажити нові епізоди

en: Discover new podcasts
uk: Знайти нові подкасти

en: Add podcast via URL
uk: Додати подкаст за посиланням

en: Import from OPML file
uk: Імпортувати з OPML-файлу

en: Export to OPML file
uk: Експортувати до OPML-файлу

en: Delete
uk: Видалити

en: Change delete lock
uk: Змінити блокування для видалення

en: Hide podcasts without episodes
uk: Ховати подкасти без епізодів

en: Hide deleted episodes
uk: Приховати видалені епізоди

en: Downloaded episodes
uk: Завантажені епізоди

en: Unplayed episodes
uk: Непрослухані епізоди

en: Episode descriptions
uk: Опис епізоду

en: Wrong username/password
uk: Неправильне ім'я користувача/пароль

en: %(count)d new episode | %(count)d new episodes
uk[0]: %(count)d новий епізод
uk[1]: %(count)d нових епізоди
uk[2]: %(count)d нових епізодів

en: Adding %s...
uk: Додаю %s...
