GPRename 2.7 - en to et translation catalogue (60 entries)

en: _File
et: _Fail

en: Quit
et: Loobu

en: _Options
et: _Valikud

en: Trim spaces
et: Eemalda tühikud

en: Zero auto-fill
et: Automaatsed nullid

en: Automatic preview
et: Automaatne eelvaade

en: Remember last directory
et: Pea meeles viimast kataloogi

en: Show hidden files
et: Näita peidetud faile

en: Show path
et: Näita asukohta

en: Show contents of subdirectories
et: Näita alamkataloogide sisu

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Disable security check
et: Keela turvakontroll

en: View log
et: Vaata logi

en: _Help
et: _Abi

en: Contents
et: Teave

en: About
et: Programmist

en: Name
et: Nimi

en: New name
et: Uus nimi

en: Files
et: Failid

en: Directory
et: Kataloog

en: Directories
et: Kataloogid

en: Selected
et: Valitud

en: Case Change
et: Tähtede muutmine

en: ALL UPPERCASE
et: KÕIK SUURED

en: all lowercase
et: kõik väikesed

en: Only the first letter
et: Ainult esimene täht

en: Only The First Letter And After
et: Ainult esimene täht ja peale

en: Insert / Delete
et: Lisa / Kustuta

en: Insert
et: Lisa

en: at position
et: positsioonile

en: Delete between
et: Kustuta vahelt

en: and
et: ja

en: Replace / Remove
et: Asenda / Eemalda

en: Replace
et: Asenda

en: with
et: järgnevaga

en: Case sensitive
et: Tõusutundlik

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Numerical
et: Numbrid

en: Add numbers starting at
et: Lisa numbrid alustades

en: and increment by
et: ja suurendades

en: Insert before the numbers
et: Lisa enne numbreid

en: and after
et: ja peale

en: Keep existing names
et: Säilita nimed

en: Before the numbers
et: Enne numbreid

en: After the numbers
et: Peale numbreid

en: No
et: Ei

en: _Preview
et: _Eelvaade

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Undo
et: _Unusta

en: Refre_sh
et: Vär_skenda

en: Cannot rename because it already exist.
et: Ei saa ümber nimetada, sest ta on juba olemas.

en: The log file is over 1M, you should clear it from the Options menu.
et: Logi fail on üle 1M. Sa peaksid ta puhastama Valikute menüüst.

en: Only show files or directories that contains
et: Näita ainult faile või katalooge, mis sisaldavad

en: Clear
et: Puhasta

en: Trim spaces: Automatically trim double spaces to only one and remove spaces at the beginning or end of the names.
et: Eemalda tühikud: Automaatselt eemalda topelttühikud ja tühikud nime algusest ning lõpust.

en: Zero auto-fill: For the Numerical section, 1 will be named 01 if you go up to 99 and 001 if you go up to 999 and so on.
et: Automaatsed nullid: Numbrite kaardil 1 nimetatakse ümber 01-ks, kui kokku on kuni 99 ühikut, 001-ks, kui on kuni 999 ühikut ja nii edasi.

en: Automatic preview: This option will be turned off automatically if there's more than 10,000 files or directories listed.
et: Automaatne eelvaade: Eelvaade lülitataks välja, kui tegutsetakse enam kui 10 000 faili või kataloogiga.

en: Disable security check: If used, this can delete files after renaming, only use this when you rename case on a VFAT (Windows) partition.
et: Keela turvakontroll: Kui kasutatakse, siis võib juhtuda, et failid kustutatakse peale ümber nimetamist. Vali ainult siis, kui nimetad faile ümber VFAT (Windowsi) partitsioonil.

en: To specify the end, use a negative number or a high number.
et: Lõpu tähistamiseks kasuta negatiivset numbrit või suurt numbrit.

en: Backreferences with Regular expression cannot be use as $1 is considered a Perl variable.
et: Regulaaravaldiste tagasiviiteid pole võimalik kasutada, kuna $1 on Perli muutuja.
