GPRename 2.7 - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: _File
nl: _Bestand

en: Quit
nl: Sluiten

en: _Options
nl: _Opties

en: Trim spaces
nl: Spaties (dubbel, begin, eind) inkorten

en: Zero auto-fill
nl: Nummers aanvullen met nullen

en: Automatic preview
nl: Automatische vooruitblik

en: Show path
nl: Toon het volledige pad

en: Show contents of subdirectories
nl: Toon inhoud submappen

en: Fullscreen
nl: Gehele scherm gebruiken

en: Disable security check
nl: Beveiliging uitschakelen (FAT)

en: View log
nl: Toon log

en: Contents
nl: Tips

en: About
nl: Info

en: Name
nl: Naam

en: New name
nl: Nieuwe naam

en: Files
nl: Bestanden

en: Directories
nl: Mappen

en: Case Change
nl: (Hoofd)letters

en: ALL UPPERCASE
nl: HOOFDLETTERS

en: all lowercase
nl: kleine letters

en: Only the first letter
nl: Alleen de eerste letter

en: Only The First Letter And After
nl: De Eerste Letter En Na

en: Insert / Delete
nl: Tussenvoegen & Verwijderen

en: Insert
nl: Tussenvoegen:

en: at position
nl: op positie

en: Delete between
nl: Verwijder van

en: and
nl: tot

en: Replace / Remove
nl: Vervangen

en: Replace
nl: Vervang

en: with
nl: met

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Numerical
nl: Nummering

en: Add numbers starting at
nl: Vanaf nummer

en: and increment by
nl: in stappen van

en: Insert before the numbers
nl: Tekst ervoor

en: and after
nl: en erachter

en: Keep existing names
nl: Bestaande namen:

en: Before the numbers
nl: Voor de nummers

en: After the numbers
nl: Achter de nummers

en: No
nl: Wissen

en: _Preview
nl: _Vooruitblik

en: _Rename
nl: _Naam wijzigen

en: _Undo
nl: Ongedaan _Maken

en: Refre_sh
nl: Her_laden

en: Cannot rename because it already exist.
nl: Probleem: Naam bestaat al.

en: The log file is over 1M, you should clear it from the Options menu.
nl: Het logbestand is groter dan 1M (Wissen via Opties).

en: Only show files or directories that contains
nl: Toon alleen bestanden en mappen met

en: Clear
nl: Wissen

en: Zero auto-fill: For the Numerical section, 1 will be named 01 if you go up to 99 and 001 if you go up to 999 and so on.
nl: Nummers aanvullen met nullen: 1, 2 etc. wordt aangevult tot 01, 02 of 001, 002 etc., afhankelijk van het aantal cijfers in het hoogste nummer.

en: Disable security check: If used, this can delete files after renaming, only use this when you rename case on a VFAT (Windows) partition.
nl: Beveiliging uitschakelen (FAT): Alleen gebruiken voor bestanden op een VFAT (windows) partitie. Bestanden kunnen, op een linux partitie, zonder beveiliging gewist worden na een naamsverandering.

en: To specify the end, use a negative number or a high number.
nl: Gebruik een negatief of heel hoog getal om het eind aan te geven.

en: Backreferences with Regular expression cannot be use as $1 is considered a Perl variable.
nl: Z.g. backreferences zijn met reguliere expressies niet mogelijk omdat $1 als een Perl variabele wordt gezien.
