granatier - en to et translation catalogue (41 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomArenaMode)
en: Random Mode
et: Juhuslik režiim

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Only for Artists! Won't be here at release
et: Ainult kunstnikele! Kaob väljalaske ajaks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAllTiles)
en:  Show all tiles
et:  Kõigi klotside näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Blast Time 2
et: Plahvatusaeg 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Blast Time 3
et: Plahvatusaeg 3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blast Time 1
et: Plahvatusaeg 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Blast Time 5
et: Plahvatusaeg 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Blast Time 4
et: Plahvatusaeg 4

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Points to win the game:
et: Mängu võitmiseks vajalikud punktid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Round Time in Seconds:
et: Vooru aeg sekundites:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Initial Speed:
et: Algkiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Initial Bomb Power:
et: Pommi algvõimsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Initial Bomb Armory:
et: Pommide algne hulk:

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General)
en: Check if it is the first run of the game.
et: Märgi, kui see on mängu esimene voor.

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
et: Kasutatav graafiline teema.

note: i18n: ectx: label, entry (Arena), group (General)
en: The arena to be used.
et: Kasutatav areen.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaMode), group (General)
en: Use random arenas.
et: Juhuslike areenide kasutamine.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaModeArenaList), group (General)
en: List of arenas, used in random mode.
et: Areenide loend, mida kasutatakse juhuslikus režiimis.

note: i18n: ectx: label, entry (PointsToWin), group (General)
en: The points a user needs to win the game.
et: Mängu võitmiseks vajalikud punktid.

note: i18n: ectx: label, entry (RoundTime), group (General)
en: Time for a round.
et: Vooru kestmise aeg.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialSpeed), group (General)
en: The initial speed.
et: Algkiirus.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombPower), group (General)
en: The initial bomb power.
et: Pommi algvõimsus.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombArmory), group (General)
en: The initial bomb armory.
et: Pommide algne hulk.

note: i18n: ectx: label, entry (Sounds), group (General)
en: Whether sound effects should be played.
et: Kas esitada heliefekte.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWilhelmScream), group (General)
en: Whether to use the Wilhelm Scream for dying players.
et: Kas kasutada sureva mängija puhul surmakarjatust.

note: i18n: ectx: label, entry (Dummy), group (General)
en: This is a dummy setting for player setup.
et: Mängija libaseadistus.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllTiles), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime1), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime2), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime3), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime4), group (General) i18n: ectx: label, entr
en: This is only for the artists to make their life easier.
et: Ainult kunstnikele nende elu hõlbustamiseks.

en: Sudden Death
et: Äkksurm

en: Press Space to continue
et: Vajuta jätkamiseks tühikuklahvi

en: Press Space to start a new Game
et: Vajuta uue mängu alustamiseks tühikuklahvi

en: GET READY !!!
et: OLE VALMIS!!!

en: Press Space to start
et: Vajuta alustamiseks tühikuklahvi

en: PAUSED
et: PAUS

en: The winner is %1
et: Võitja on %1

en: Granatier is a Bomberman Clone!
et: Granatier on Bombermani kloon!

en: Copyright (c) 2009-2015 The Granatier Team!
et: Autoriõigus (c) 2009-2015: Granatieri meeskond!

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Most of the beautiful granatier graphics
et: Enamik Granatieri imekaunist graafikast

en: Developer of Kapman, which was the base of Granatier
et: Granatieri aluseks olnud Kapmani arendaja

en: Are you sure you want to quit the current game?
et: Kas tõesti aktiivsest mängust väljuda?

en: Are you sure you want to quit Granatier?
et: Kas tõesti väljuda Granatierist?
