granatier - en to km translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomArenaMode)
en: Random Mode
km: របៀប​ចៃដន្យ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Only for Artists! Won't be here at release
km: សម្រាប់​តែ​សិល្បករ​ប៉ុណ្ណោះ ! នឹង​មិន​មាន​នៅ​ទី​នេះ​ទេ ​ពេល​ដែល​ចេញ​ផ្សាយ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAllTiles)
en:  Show all tiles
km: បង្ហាញ​ក្រឡា​ក្បឿង​ទាំង​អស់

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Blast Time 2
km: ពេល​វេលាផ្ទុះ  ២​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Blast Time 3
km: ពេល​វេលា​ផ្ទុះ​៣​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blast Time 1
km: ពេល​វេលា​ផ្ទុះ ១​

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Blast Time 5
km: ពេល​វេលា​ផ្ទុះ​ ៥

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Blast Time 4
km: ពេល​វេលា​ផ្ទុះ ៤

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Points to win the game:
km: ពិន្ទុ​ដែល​ឈ្នះ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Round Time in Seconds:
km: ពេល​វេលា​ជុំ​គិត​ជា​វិនាទី ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Initial Speed:
km: ល្បឿន​ដំបូង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Initial Bomb Power:
km: ថាមពល​​គ្រាប់​បែក​ដំបូង ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Initial Bomb Armory:
km: កន្លែង​ផលិត​គ្រាប់​បែក​​ដំបូង ៖

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General)
en: Check if it is the first run of the game.
km: ត្រួត​ពិនិត្យ​ថា​ តើ​វា​ជា​ការ​រត់​​ដំបូង​របស់​ល្បែង​ឬ​អត់​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
km: ស្បែក​ក្រាហ្វិក​ត្រូវ​ប្រើ ​។

note: i18n: ectx: label, entry (Arena), group (General)
en: The arena to be used.
km: សៃវៀន​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ។

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaMode), group (General)
en: Use random arenas.
km: ប្រើ​សៃវៀន​ចៃដន្យ ។​

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaModeArenaList), group (General)
en: List of arenas, used in random mode.
km: បញ្ជី​សៃវៀន ដែល​បាន​ប្រើ​នៅ​ក្នុង​របៀប​ចៃដន្យ ។

note: i18n: ectx: label, entry (PointsToWin), group (General)
en: The points a user needs to win the game.
km: ពិន្ទុ​ដែល​អ្នក​ប្រើ​ត្រូវ​ការ​ដើម្បី​ឈ្នះ​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (RoundTime), group (General)
en: Time for a round.
km: ពេល​វេលា​សម្រាប់​ជុំ ។

note: i18n: ectx: label, entry (InitialSpeed), group (General)
en: The initial speed.
km: ល្បឿន​ដំបូង ។​

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombPower), group (General)
en: The initial bomb power.
km: ថាម​ពល​គ្រាប់​បែក​ដំបូង ។​

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombArmory), group (General)
en: The initial bomb armory.
km: កន្លែង​ផលិត​គ្រាប់បែក​ដំបូង ។

note: i18n: ectx: label, entry (Sounds), group (General)
en: Whether sound effects should be played.
km: ថា​តើ ​បែបផែន​សំឡេង​គួរ​ត្រូវ​បាន​ចាក់​ដែរ​ឬ​ទេ ។

note: i18n: ectx: label, entry (UseWilhelmScream), group (General)
en: Whether to use the Wilhelm Scream for dying players.
km: ថា​តើ​ត្រូវ​​ប្រើ​ Wilhelm Scream សម្រាប់​អ្នក​លេង​ដែល​បាន​ស្លាប់​ហើយ​ដែរ​ឬ​ទេ​ ។

note: i18n: ectx: label, entry (Dummy), group (General)
en: This is a dummy setting for player setup.
km: នេះ​គឺ​ជា​ការកំណត់​រូប​សំណាក​សម្រាប់​ការ​រៀប​ចំ​អ្នក​លេង ។

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllTiles), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime1), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime2), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime3), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime4), group (General) i18n: ectx: label, entr
en: This is only for the artists to make their life easier.
km: វា​គឺ​សម្រាប់​តែ​សិល្ប​ករ​ប៉ុណ្ណោះ​ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​ជីវិត​របស់​ពួក​គេ​កាន់​តែ​ងាយ​ស្រួល​ ។

en: Sudden Death
km: ស្លាប់​ភ្លាម​ៗ

en: Press Space to continue
km: ចុច​គ្រាប់ចុច ដក​ឃ្លា ដើម្បី​បន្ត

en: Press Space to start a new Game
km: ចុច​គ្រាប់​ចុច ដក​ឃ្លា ដើម្បី​ចាប់​ផ្ដើម​ល្បែង​ថ្មី

en: GET READY !!!
km: រួចរាល់ !!!

en: Press Space to start
km: ចុច​គ្រាប់​ចុច​ ដក​ឃ្លា ដើម្បី​ចាប់​ផ្ដើម

en: PAUSED
km: បានផ្អាក

en: The winner is %1
km: អ្នក​ឈ្នះ​គឺ %1

en: Granatier is a Bomberman Clone!
km: Granatier គឺ​ជា​ក្លូនរបស់​​ Bomberman !

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែ​ទាំ

en: Developer of Kapman, which was the base of Granatier
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍​ Kapman គឺ​ជា​អ្នក​បង្កើត​ Granatier

en: Are you sure you want to quit the current game?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជាចង់​ចេញ​ពី​ល្បែង​បច្ចុប្បន្ន​នេះឬ ?

en: Are you sure you want to quit Granatier?
km: តើអ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់​ចេញ​ពី Granatier ?
