granatier - en to lv translation catalogue (53 entries)

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
lv: veidoja %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomArenaMode)
en: Random Mode
lv: Gadījuma režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, getNewButton)
en: &Get New Arenas...
lv: Ie&gūt jaunas arēnas...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Only for Artists! Won't be here at release
lv: Tikai māksliniekiem! Nebūs šeit laidiena laikā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAllTiles)
en:  Show all tiles
lv:  Rādīt visus laukumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Blast Time 2
lv: Sprādziena ilgums 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Blast Time 3
lv: Sprādziena ilgums 3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blast Time 1
lv: Sprādziena ilgums 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Blast Time 5
lv: Sprādziena ilgums 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Blast Time 4
lv: Sprādziena ilgums 4

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Points to win the game:
lv: Punkti, lai uzvarētu spēlē:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Round Time in Seconds:
lv: Kārtas ilgums sekundēs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Initial Speed:
lv: Sākotnējais ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Initial Bomb Power:
lv: Sākotnējā bumbas jauda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Initial Bomb Armory:
lv: Sākotnējais bumbas bruņojums:

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General)
en: Check if it is the first run of the game.
lv: Pārbaudīt, vai šī ir pirmā spēles palaišanas reize.

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
lv: Izmantojamā grafiskā tēma.

note: i18n: ectx: label, entry (Arena), group (General)
en: The arena to be used.
lv: Izmantojamā arēna.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaMode), group (General)
en: Use random arenas.
lv: Izmantot nejaušas arēnas.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaModeArenaList), group (General)
en: List of arenas, used in random mode.
lv: Arēnu saraksts, tiek izmantots nejaušajā režīmā.

note: i18n: ectx: label, entry (PointsToWin), group (General)
en: The points a user needs to win the game.
lv: Lietotājam vajadzīgie punkti, lai uzvarētu spēlē.

note: i18n: ectx: label, entry (RoundTime), group (General)
en: Time for a round.
lv: Kārtas ilgums.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialSpeed), group (General)
en: The initial speed.
lv: Sākotnējais ātrums.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombPower), group (General)
en: The initial bomb power.
lv: Sākotnējā bumbas jauda.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombArmory), group (General)
en: The initial bomb armory.
lv: Sākotnējais bumbas bruņojums.

note: i18n: ectx: label, entry (Sounds), group (General)
en: Whether sound effects should be played.
lv: Vai atskaņot skaņas efektus.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWilhelmScream), group (General)
en: Whether to use the Wilhelm Scream for dying players.
lv: Vai izmantot 'Vilhelma kliedzienu', nomirstot spēlētājam.

note: i18n: ectx: label, entry (Dummy), group (General)
en: This is a dummy setting for player setup.
lv: Šis ir mānekļa iestatījums spēlētāja iestatīšanai.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllTiles), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime1), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime2), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime3), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime4), group (General) i18n: ectx: label, entr
en: This is only for the artists to make their life easier.
lv: Šis ir tikai māksliniekiem, lai padarītu viņu dzīvi vieglāku.

[ctx: Label for the key sequence to move the player.]
en: Left:
lv: Pa kreisi:

[ctx: Label for the key sequence to move the player.]
en: Up:
lv: Uz augšu:

[ctx: Label for the key sequence to move the player.]
en: Right:
lv: Pa labi:

[ctx: Label for the key sequence to move the player.]
en: Down:
lv: Uz leju:

[ctx: Label for the key sequence to move the player.]
en: Bomb:
lv: Bumba:

en: Arena Name
lv: Arēnas nosaukums

en: Sudden Death
lv: Pēkšņa nāve

en: Press Space to continue
lv: Nospied 'Space', lai turpinātu

en: Press Space to start a new Game
lv: Nospied 'Space', lai sāktu jaunu spēli

en: GET READY !!!
lv: SAGATAVOJIES!!!

en: Press Space to start
lv: Nospied 'Space', lai sāktu

en: PAUSED
lv: PAUZĒTS

en: The winner is %1
lv: Uzvarētājs ir %1

en: Granatier is a Bomberman Clone!
lv: Granatier ir Bomberman klons!

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Developer of Kapman, which was the base of Granatier
lv: Spēles, uz kuras ir balstīta Granatier — Kapman — izstrādātājs

en: &Play sounds
lv: A&tskaņot skaņas

en: Are you sure you want to quit the current game?
lv: Vai tiešām vēlies iziet no pašreizējās spēles?

[ctx: General settings]
en: General
lv: Vispārīgi

en: Theme
lv: Tēma

en: Arena
lv: Arēna

en: Player
lv: Spēlētājs

en: Are you sure you want to quit Granatier?
lv: Vai tiešām vēlies iziet no Granatier?

[ctx: To quit Granatier]
en: Quit
lv: Iziet
