granatier - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

[ctx: General settings]
en: General
mai: सामान्य

en: Theme
mai: प्रसंग

en: Arena
mai: अरीना

en: Player
mai: खेलाड़ी

[ctx: To quit Granatier]
en: Quit
mai: बाहर
