granatier - en to sk translation catalogue (43 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RandomArenaMode)
en: Random Mode
sk: Náhodný režim

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Only for Artists! Won't be here at release
sk: Iba pre výtvarníkov! Nebude v tomto vydaní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAllTiles)
en:  Show all tiles
sk:  Zobraziť všetky dlaždice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Blast Time 2
sk: Čas výbuchu 2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Blast Time 3
sk: Čas výbuchu 3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Blast Time 1
sk: Čas výbuchu 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Blast Time 5
sk: Čas výbuchu 5

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Blast Time 4
sk: Čas výbuchu 4

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Points to win the game:
sk: Bodov potrebných na výhru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Round Time in Seconds:
sk: Čas kola v sekundách:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Initial Speed:
sk: Počiatočná rýchlosť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Initial Bomb Power:
sk: Počiatočná sila bomby:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Initial Bomb Armory:
sk: Počiatočný bombový arzenál:

note: i18n: ectx: label, entry (FirstRun), group (General)
en: Check if it is the first run of the game.
sk: Označte, ak je to prvé spustenie hry.

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
sk: Grafická téma, ktorá bude použitá.

note: i18n: ectx: label, entry (Arena), group (General)
en: The arena to be used.
sk: Aréna, ktorá bude použitá.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaMode), group (General)
en: Use random arenas.
sk: Použiť náhodné arény.

note: i18n: ectx: label, entry (RandomArenaModeArenaList), group (General)
en: List of arenas, used in random mode.
sk: Zoznam arén, použitých v náhodnom režime.

note: i18n: ectx: label, entry (PointsToWin), group (General)
en: The points a user needs to win the game.
sk: Potrebných bodov na výhru.

note: i18n: ectx: label, entry (RoundTime), group (General)
en: Time for a round.
sk: Čas kola.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialSpeed), group (General)
en: The initial speed.
sk: Počiatočná rýchlosť.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombPower), group (General)
en: The initial bomb power.
sk: Počiatočná sila bomby.

note: i18n: ectx: label, entry (InitialBombArmory), group (General)
en: The initial bomb armory.
sk: Počiatočný bombový arzenál.

note: i18n: ectx: label, entry (Sounds), group (General)
en: Whether sound effects should be played.
sk: Či majú byť prehrávané zvukové efekty.

note: i18n: ectx: label, entry (UseWilhelmScream), group (General)
en: Whether to use the Wilhelm Scream for dying players.
sk: Či použiť Wilhelmov škrek pre umierajúcich hráčov.

note: i18n: ectx: label, entry (Dummy), group (General)
en: This is a dummy setting for player setup.
sk: Toto je fiktívne nastavenie hráča.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowAllTiles), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime1), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime2), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime3), group (General) i18n: ectx: label, entry (BlastTime4), group (General) i18n: ectx: label, entr
en: This is only for the artists to make their life easier.
sk: Toto je len pre výtvarníkov, na uľahčenie práce.

en: Sudden Death
sk: Nečakaná smrť

en: Press Space to continue
sk: Stlačte medzerník na pokračovanie

en: Press Space to start a new Game
sk: Stlačte medzerník na spustenie novej hry

en: GET READY !!!
sk: PRIPRAVTE SA !!!

en: Press Space to start
sk: Stlačte medzerník na spustenie hry

en: PAUSED
sk: POZASTAVENÉ

en: The winner is %1
sk: Víťaz je %1

en: Granatier is a Bomberman Clone!
sk: Granatier je klon Bombermana!

en: Copyright (c) 2009-2015 The Granatier Team!
sk: Copyright (c) 2009-2015 Tím Granatier

en: Maintainer
sk: Správca

en: Most of the beautiful granatier graphics
sk: Väčšina krásnej grafiky granatier

en: Developer of Kapman, which was the base of Granatier
sk: Vývojár Kapman, ktorý je základom pre Granatier

en: Are you sure you want to quit the current game?
sk: Naozaj chcete ukončiť aktuálnu hru?

[ctx: @title:window]
en: New Game
sk: Nová hra

[ctx: @action:button]
en: Quit Game
sk: Ukončiť hru

en: Are you sure you want to quit Granatier?
sk: Naozaj chcete ukončiť hru Granatier?
