extra - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Build consistent and usable apps more quickly and easily
cs: Vytvářejte jednotné a snadno použitelné aplikace rychleji a snáze

en: A companion library for GTK and GLib that provides complex widgets and convenience methods designed for use in apps built for elementary OS.
cs: Doprovodná knihovna pro GTK a GLib, která poskytuje komplexní metody pro ovládací prvky a pohodlí, navržené pro použití v aplikacích, vytvořených pro elementary OS.

en: Improvements:
cs: Vylepšení:

en: Updated translations
cs: Aktualizované překlady

en: New Features:
cs: Nové funkce:

en: Ported to GTK4! 🎉️
cs: Portováno na GTK4! 🎉️

en: Granite.Placeholder: replaces AlertView and Welcome
cs: Granite.Placeholder: nahrazuje AlertView a Welcome

en: Removals:
cs: Odebrání:

en: Application: use Gtk.Application instead
cs: Aplikace: použito namísto toho Gtk.Application

en: DynamicNotebook: use Adw.TabBar instead
cs: DynamicNotebook: namísto toho použito Adw.TabBar
