extra - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Improvements:
ka: გაუმჯობესებები:

en: Updated translations
ka: განახლებული თარგმანები

en: New Features:
ka: ახალი ფუნქციები:

en: Removals:
ka: წაიშლება:

en: Seekbar
ka: ძებნის პანელი

en: StorageBar
ka: საცავის პანელი
