extra - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Build consistent and usable apps more quickly and easily
nn: Lag konsekvente og brukarvennlege appar på ein enklare og raskare måte

en: A companion library for GTK and GLib that provides complex widgets and convenience methods designed for use in apps built for elementary OS.
nn: Eit rammeverk for GTK og GLib som gjer komplekse småprogram og tilgjengelege metodar klar for appar som er bygd for elementary OS.

en: Improvements:
nn: Forbetringar:

en: Updated translations
nn: Oppdatert oversetning

en: New Features:
nn: Nye funksjonar:
