extra - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Build consistent and usable apps more quickly and easily
eo: Konstrui koherajn kaj uzoplenajn aplikaĵojn rapide kaj facile

en: A companion library for GTK and GLib that provides complex widgets and convenience methods designed for use in apps built for elementary OS.
eo: Kompania biblioteko por GTK kaj GLib, kiu provizas rafinitajn kromprogrametojn kaj oportunajn metodojn fasonitaj por uzo ĉe aplikaĵoj faritaj por elementary OS.

en: Improvements:
eo: Plibonigoj:

en: Updated translations
eo: Ĝisdatigitaj tradukoj

en: Better align labels in settings sidebars
eo: Pli bone liniigi etikedojn ĉe agordaraj flankbretoj

en: Make AccelLabel.label settable
eo: Nun AccelLabel.label agordeblas

en: New features
eo: Novaj funkcioj

en: Add tooltips to source list items and their actions
eo: Aldoni ŝpruchelpilojn al fontlistaj elementoj kaj ĝiaj agadoj

en: New AccelLabel widget for use in menus and popovers
eo: Nova AccelLabel kromprogrameto uzota ĉe menuoj kaj ŝprucfenestroj

en: Delay tab resizing when closing tabs
eo: Malfruigi langetan ferman ampleksiĝon
