extra - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Improvements:
fi: Parannukset:

en: Updated translations
fi: Päivitetyt kielikäännökset

en: Fixes:
fi: Korjaukset:

en: Additions:
fi: Lisäykset:

en: Other Changes:
fi: Muut muutokset:

en: Removals:
fi: Poistot:

en: Deprecations:
fi: Vanhentamiset:

en: New features:
fi: Uudet ominaisuudet:

en: New features
fi: Uudet ominaisuudet
