extra - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Build consistent and usable apps more quickly and easily
hu: Építsen egységes és használható alkalmazásokat még gyorsabban és könnyebben

en: A companion library for GTK and GLib that provides complex widgets and convenience methods designed for use in apps built for elementary OS.
hu: Egy társkönyvtár a GTK és a GLib számára, amely összetett widgeteket és kényelmes metódusokat tartalmaz az elementary OS-hez készült alkalmazásokban történő felhasználásra.

en: New Features:
hu: Új funkciók:

en: Improvements:
hu: Újdonságok:

en: Updated translations
hu: Frissített fordítások

en: Fixes:
hu: Javítások:

en: Other Changes:
hu: Egyéb változások:

en: New Style Constants:
hu: Új stílusállandók:

en: New features:
hu: Új funkciók:
