extra - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Build consistent and usable apps more quickly and easily
nb: Bygg konsistente og nyttige programmer raskt og enkelt

en: Improvements:
nb: Forbedringer:

en: Updated translations
nb: Oppdaterte oversettelser

en: Fixes:
nb: Fikser:

en: Additions:
nb: Tillegg:

en: Other Changes:
nb: Andre endringer:

en: New features:
nb: Nye funksjoner:
