extra - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Improvements:
oc: Melhoraments :

en: Updated translations
oc: Traduccions actualizadas

en: Other Changes:
oc: Autres cambiaments :

en: New features:
oc: Nòvas foncionalitats :

en: New features
oc: Nòvas foncionalitats
