extra - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Granite
sl: Granit

en: Build consistent and usable apps more quickly and easily
sl: Oblikujte konsistentne in uporabne aplikacije hitreje in lažje

en: A companion library for GTK and GLib that provides complex widgets and convenience methods designed for use in apps built for elementary OS.
sl: Spremljevalna knjižnica za GTK in GLib, ki nudi kompleksne gradnike in priročne metode, narejene za uporabo v aplikacijah za elementary OS.

en: Improvements:
sl: Izboljšave:

en: Updated translations
sl: Posodobljeni prevodi

en: Better align labels in settings sidebars
sl: Boljša poravnava besedila v stranski vrstici za nastavitve

en: Make AccelLabel.label settable
sl: Nastavljiv AccelLabel.label

en: New features
sl: Nove zmožnosti

en: Add tooltips to source list items and their actions
sl: Dodaj namige h SourceList elementom in njihovim akcijam

en: New AccelLabel widget for use in menus and popovers
sl: Nov AccelLabel  gradnik za uporabo v menijih in pojavnimi okni

en: Delay tab resizing when closing tabs
sl: Zakasnitev spremembe velikosti zavihkov ob zaprtju zavihka
