granite - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Close Tab
af: Sluit blad

en: Duplicate
af: Dupliseer

en: Close Other Tab
af: Maak Ander Blad Toe

en: Close Other Tabs
af: Maak Ander Blaaie Toe

en: Clear All
af: Maak Alles Skoon

en: New Tab
af: Nuwe Blad

en: Closed Tabs
af: Toegemaakte Blaaie

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
af: NM
