granite - en to ak translation catalogue (12 entries)

en: Close Tab
ak: Yi Tab no fi hɔ

en: Duplicate
ak: Yɛ no mmienu

en: Close Other Tab
ak: Yi Tab a ɛka ho no

en: Close Other Tabs
ak: Yi Tab ahoroɔ a ɛka ho no

en: Clear All
ak: Yi ne nyinaa

en: New Tab
ak: Tab Foforɔ

en: Undo Close Tab
ak: Gyae Tab no yi

en: Closed Tabs
ak: Tab Ahoroɔ a woayi

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
ak: Mmfonyin Ahoroɔ

en: Apps
ak: Dwumadi Ahoroɔ

en: Other
ak: Foforɔ

en: %s free out of %s
ak: %s na aka wɔ %s
