granite - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Close Tab
az: Nişanı bağla

en: Duplicate
az: Dublikatla

en: Close Other Tab
az: Digər nişanı bağla

en: Close Other Tabs
az: Digər nişanları bağla

en: Clear All
az: Hamısını Təmizlə

en: New Tab
az: Yeni nişan

en: Undo Close Tab
az: Bağlanmış nişanı qaytar

en: Closed Tabs
az: Bağlı nişanlar

en: Audio
az: Səs yazıları

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
az: Videolar

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
az: Fotoşəkillər

en: Apps
az: Tətbiqetmələr

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
az: Fayllar

en: Other
az: Digər

en: %s free out of %s
az: %s boşdur, ümumi %s
