granite - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Close Tab
bg: Затваряне на подпрозореца

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Close Other Tab
bg: Затвори другия раздел

en: Close Other Tabs
bg: Затваряне на другите подпрозорци

en: Clear All
bg: Изчистване на всичко

en: New Tab
bg: Нов подпрозорец

en: Undo Close Tab
bg: Отмени затварянето на подпрозореца

en: Closed Tabs
bg: Затворени подпрозорци

en: Audio
bg: Звук

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
bg: Видеоклипове

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
bg: Снимки

en: Apps
bg: Програми

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
bg: Файлове

en: Other
bg: Друго

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: AM
bg: преди обед

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
bg: следобед
