granite - en to ckb translation catalogue (9 entries)

en: Close Tab
ckb: داخستنی سەرخشت

en: Duplicate
ckb: هاوشێوەکردن

en: Close Other Tab
ckb: داخستنی سەرخشتی دیکە

en: Close Other Tabs
ckb: داخستنی سەرخشتەکانی دیکە

en: Clear All
ckb: هه‌مووی پاککه‌ره‌وه‌

en: New Tab
ckb: سەرخشتی نوێ

en: Undo Close Tab
ckb: گەڕانەوەی سەرخشتی داخراوە

en: Closed Tabs
ckb: سەرخشتە داخراوەکان

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
ckb: دوانيوه‌ڕۆ
