granite - en to et translation catalogue (19 entries)

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date and year
en: %b %e %Y
et: %e. %b, %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date
en: %b %e
et: %e. %b

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the weekday and year.
en: %a %Y
et: %A, %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the weekday
en: %a
et: %A

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Duplicate
et: Dubleeri

en: Close Other Tab
et: Sulge teine kaart

en: Close Other Tabs
et: Sulge teised kaardid

en: Clear All
et: Puhasta kõik

en: New Tab
et: Uus kaart

en: Undo Close Tab
et: Taasava suletud kaart

en: Closed Tabs
et: Suletud kaardid

en: Audio
et: Heli

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
et: Videod

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
et: Fotod

en: Apps
et: Rakendused

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
et: Failid

en: Other
et: Muu

en: %s free out of %s
et: %s vaba %s-st
