granite - en to eu translation catalogue (9 entries)

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date and year
en: %b %e %Y
eu: %Y %b %e

en: Close Tab
eu: Itxi fitxa

en: Duplicate
eu: Bikoiztu

en: Close Other Tab
eu: Itxi beste fitxa

en: Close Other Tabs
eu: Itxi beste fitxak

en: Clear All
eu: Garbitu guztia

en: New Tab
eu: Fitxa berria

en: Undo Close Tab
eu: Desegin fitxa ixtea

en: Closed Tabs
eu: Itxitako fitxak
