granite - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Close Tab
hy: Փակել պիտակը

en: Duplicate
hy: Կրկնօրինակ

en: Close Other Tab
hy: Փակել ուրիշ պիտակը

en: Close Other Tabs
hy: Փակել այլ պիտակները

en: Clear All
hy: Մաքրել ամբողջը

en: New Tab
hy: Նոր պիտակ

en: Undo Close Tab
hy: Չեղարկել Պիտակի Փակումը

en: Closed Tabs
hy: Փակված Պիտակները
