granite - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Close Tab
ku: Hilpekinê Dade

en: Close Other Tabs
ku: Hilpekînên Din Dade

en: Clear All
ku: Tevî Paqij Bike

en: New Tab
ku: Hilpekîna nû

en: Audio
ku: Deng

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
ku: Vîdyo

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
ku: Wêne

en: Apps
ku: Sepan

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
ku: Dosya

en: Other
ku: Wekî Din
