granite - en to lb translation catalogue (5 entries)

en: Close Tab
lb: Tab zoumaachen

en: Duplicate
lb: Duplizéieren

en: Close Other Tab
lb: Aneren Tab schléissen

en: Close Other Tabs
lb: Aner Tabs schléissen

en: New Tab
lb: Neien Tab
