granite - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Close Other Tab
lv: Aizvērt citu cilni

en: Close Other Tabs
lv: Aizvērt pārējās cilnes

en: New Tab
lv: Jauna cilne

en: Undo Close Tab
lv: Atcelt cilnes aizvēršanu

en: Closed Tabs
lv: Aizvērtās cilnes
