granite - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Close Tab
ms: Tutup Tab

en: Duplicate
ms: Gandakan

en: Close Other Tab
ms: Tutup Tab Lain

en: Close Other Tabs
ms: Tutup Tab Lain

en: Clear All
ms: Kosongkan Semua

en: New Tab
ms: Tab Baru

en: Undo Close Tab
ms: Buat Asal Tutup Tab

en: Closed Tabs
ms: Tab Ditutup
