granite - en to sq translation catalogue (18 entries)

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date and year
en: %b %e %Y
sq: %e %b %Y

note: / TRANSLATORS: a GLib.DateTime format showing the date
en: %b %e
sq: %e %b

en: Close Tab
sq: Mbyll skedën

en: Duplicate
sq: Dyfisho

en: Close Other Tab
sq: Mbyll skedën tjetër

en: Close Other Tabs
sq: Mbylli skedat e tjera

en: Clear All
sq: Pastro Gjithçka

en: New Tab
sq: Skedë e re

en: Undo Close Tab
sq: Rikthe skedën e mbyllur

en: Closed Tabs
sq: Skedat e mbyllura

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
sq: Video

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
sq: Foto

en: Apps
sq: Programe

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
sq: Skedarët

en: Other
sq: Tjetër

en: %s free out of %s
sq: %s e lirë ndër %s

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: AM
sq: PD

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
sq: MD
