granite - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Close Tab
vi: Đóng tab

en: Duplicate
vi: Nhân đôi

en: Close Other Tab
vi: Đóng các tab khác

en: Close Other Tabs
vi: Đóng các tab khác

en: New Tab
vi: Tab mới

en: Other
vi: Khác
