granite - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Close Tab
el: Κλείσιμο καρτέλας

en: Duplicate
el: Διπλότυπο

en: Close Other Tab
el: Κλείσιμο της άλλης καρτέλας

en: Close Other Tabs
el: Κλείσιμο των άλλων καρτελών

en: Clear All
el: Εκκαθάριση όλων

en: New Tab
el: Νέα καρτέλα

en: Undo Close Tab
el: Αναίρεση κλεισίματος καρτέλας

en: Closed Tabs
el: Κλειστές καρτέλες

en: Audio
el: Ήχος

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
el: Βίντεο

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Apps
el: Εφαρμογές

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
el: Αρχεία

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
el: ΜΜ
