granite - en to tl translation catalogue (14 entries)

en: Close Tab
tl: Isara ang Tab

en: Duplicate
tl: Doblehin

en: Close Other Tab
tl: Isara ang Ibang mga Tab

en: Close Other Tabs
tl: Isara ang Iba pang mga Tab

en: Clear All
tl: Tanggalin Lahat

en: New Tab
tl: Bagong Tab

en: Closed Tabs
tl: Isara ang mga Tab

en: Audio
tl: Tunog

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
tl: Mga Video

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
tl: Mga Litrato

en: Apps
tl: Mga App

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
tl: Mga Files

en: Other
tl: Iba Pa

en: %s free out of %s
tl: %s ang natitira sa %s
