granite - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Close Tab
ro: Închide fila

en: Duplicate
ro: Duplichează

en: Close Other Tab
ro: Închide cealaltă filă

en: Close Other Tabs
ro: Închide celelalte file

en: Clear All
ro: Șterge tot

en: New Tab
ro: Filă nouă

en: Undo Close Tab
ro: Resturează fila inchisă

en: Closed Tabs
ro: File închise

note: / TRANSLATORS: Refers to videos the mime type. Not Videos the app.
en: Videos
ro: Fișiere video

note: / TRANSLATORS: Refers to photos the mime type. Not Photos the app.
en: Photos
ro: Fotografii

en: Apps
ro: Aplicații

note: / TRANSLATORS: Refers to files the mime type. Not Files the app.
en: Files
ro: Fișiere

en: Other
ro: Altele

en: %s free out of %s
ro: %s liber din %s

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: AM
ro: a.m.

note: / TRANSLATORS: this will only show up when 12-hours clock is in use
en: PM
ro: p.m.
