Graphs main - en to uk translation catalogue (491 entries)

en: Graphs
uk: Графіки

en: Plot and manipulate any data
uk: Креслення і робота з будь-якими даними

en: Full support for light and dark mode
uk: Повна підтримка світлого і темного режимів

en: Generate data from an equation
uk: Породження даних на основі рівняння

en: Manage plot stylesheets
uk: Керування таблицями стилів креслення

en: Manipulate imported data
uk: Робота із імпортованими даними

en: Plot and manipulate data
uk: Креслення і робота з даними

en: Graphs is a simple, yet powerful tool that allows you to plot and manipulate your data with ease. New data can be imported from a wide variety of filetypes, or generated by equation. All data can be manipulated using a variety of operations such as the ability to select, cut, translate, multiply, center and smoothen data, as well as apply any custom transformations on the data.
uk: «Графіки» — це простий, але потужний інструмент, який надає змогу з легкістю будувати креслення та працювати з даними даними. Нові дані можна імпортувати з різноманітних типів файлів або генерувати за допомогою рівняння. З усіма даними можна працювати за допомогою різноманітних операцій, таких як можливість вибору, вирізання, пересування, множення, центрування та згладжування даних, а також застосування до даних будь-яких спеціальних перетворень.

en: Moreover, Graphs supports curve fitting on imported data and offers extensive customization options for the style of the plots. You can fine-tune and personalize stylesheets to your liking.
uk: Крім того, у «Графіках» передбачено підтримку апроксимації кривої на основі імпортованих даних і запропоновано широкі можливості налаштування стилю графіків. Ви можете налаштувати та персоналізувати таблиці стилів на свій смак.

en: Graphs is an excellent fit for both plotting and data manipulation. The plots created with Graphs can be saved in a variety of formats suitable for sharing and presenting to a wide audience, such as in a scientific publication or presentations. Additionally, the option to save plots as vector images allows for easy editing in software like Inkscape for further refinement. Graphs is written with the GNOME environment in mind, but should be suitable for any other desktop environment as well.
uk: Графіки»« чудово підходять як для побудови графіків, так і для обробки даних. Креслення, створені за допомогою «Графіків», можна зберігати в різних форматах, придатних для спільного використання та представлення широкій аудиторії, наприклад у наукових публікаціях чи презентаціях. Крім того, можливість зберігати графіки як векторні зображення надає змогу без проблем редагувати їх у програмному забезпеченні, наприклад Inkscape, для подальшого вдосконалення. «Графіки» створено для роботи у середовищі GNOME, але їх також можна використовувати у будь-якому іншому робочому середовищі.

en: For any feedback, questions or general issues, please file an issue on the GitLab page.
uk: Про відгуки, питання та загальні проблеми можна повідомляти за допомогою створення запису вади на сторінці GitLab.

en: Plotting;Graph;Graphing;Science;Mathematics;Math;Equations;Data;Plot;Visualization;Fitting;xrdml;
uk: Plotting;Graph;Graphing;Science;Mathematics;Math;Equations;Data;Plot;Visualization;Fitting;xrdml;креслення;графік;креслення;наука;математика;рівняння;дані;креслити;рисунок;візуалізація;апроксимація;

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Style Editor
uk: Редактор стилю

en: Beta Project
uk: Тестовий проєкт

en: The project you are trying to import is from a beta version of Graphs. It may contain invalid data.
uk: Проєкт, який ви намагаєтеся імпортувати, походить з тестової версії Graphs. У ньому можуть міститися некоректні дані.

en: Continue
uk: Продовжити

en: Abort
uk: Перервати

en: Delete Style?
uk: Вилучити стиль?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete
uk: Вилучити

en: Legacy Project
uk: Застарілий проєкт

en: You are trying to open a legacy project.
    
    The legacy project format may contain dangerous code and may cause harm to your system.
    
    Only proceed if you trust the author of this file.
uk: Ви намагаєтеся відкрити застарілий проєкт.
    
    Застарілий формат проєкту може містити небезпечний код і може зашкодити вашій системі.
    
    Продовжуйте обробку, лише якщо ви довіряєте автору цього файла.

en: Reset to Defaults?
uk: Повернути типові значення?

en: Are you sure you want to reset the import settings?
uk: Ви справді хочете скинути параметри імпортування?

en: Reset
uk: Скинути

en: Save Changes?
uk: Зберегти зміни?

en: Current project contains unsaved changes, changes that are not saved will be permanently lost.
uk: До поточного проєкту внесено незбережені зміни. Зміни, які не було збережено, буде назавжди втрачено.

en: Discard
uk: Відкинути

en: Save
uk: Зберегти

en: Current style contains unsaved changes, changes that are not saved will be permanently lost.
uk: До поточного стилю внесено незбережені зміни. Зміни, які не було збережено, буде назавжди втрачено.

en: Add Item
uk: Додати запис

en: Remove
uk: Вилучити

en: X Column
uk: Стовпчик X

en: Y Column
uk: Стовпчик Y

en: Y Values Only
uk: Лише значення Y

en: Import only Y values, X values will be generated
uk: Імпортувати лише значення Y, значення X буде породжено

en: Equation
uk: Рівняння

en: More info
uk: Докладніше

en: <b>X Value Calculation</b>
    
    Enter an equation to calculate X values.
    Use 'n' for the row index (starting from 0).
    
    <b>Examples:</b>
    • <b>n</b> → 0, 1, 2, 3, 4...
    • <b>n*0.5</b> → 0, 0.5, 1.0, 1.5, 2.0...
    • <b>n^2</b> → 0, 1, 4, 9, 16...
    • <b>2^n</b> → 1, 2, 4, 8, 16...
    • <b>n*10+100</b> → 100, 110, 120, 130...
uk: <b>Обчислення значень X</b>
    
    Введіть рівняння для обчислення значень X.
    Скористайтеся «n» для індексу рядка (відлік від 0).
    
    <b>Приклади:</b>
    • <b>n</b> → 0, 1, 2, 3, 4...
    • <b>n*0.5</b> → 0, 0.5, 1.0, 1.5, 2.0...
    • <b>n^2</b> → 0, 1, 4, 9, 16...
    • <b>2^n</b> → 1, 2, 4, 8, 16...
    • <b>n*10+100</b> → 100, 110, 120, 130...

en: X Error Bars
uk: Позначки похибок X

en: Y Error Bars
uk: Позначки похибок Y

en: X Error Column
uk: Стовпчик похибки за X

en: Y Error Column
uk: Стовпчик похибки за Y

en: Format
uk: Формат

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Character used to separate columns
uk: Символ, який використано для відокремлення стовпчиків

[ctx: delimiter]
en: Whitespace
uk: Пробіл

[ctx: delimiter]
en: Tab
uk: Табуляція

[ctx: delimiter]
en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

[ctx: delimiter]
en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

[ctx: delimiter]
en: Comma (,)
uk: Кома (,)

[ctx: delimiter]
en: Period (.)
uk: Крапка (.)

[ctx: delimiter]
en: Custom
uk: Нетипова

en: Custom Delimiter
uk: Нетиповий роздільник

en: Decimal Separator
uk: Десятковий роздільник

[ctx: separator]
en: Decimal comma (,)
uk: Десяткова кома (,)

[ctx: separator]
en: Decimal point (.)
uk: Десяткова крапка (.)

en: Skip Rows
uk: Пропустити рядки

en: Number of rows to skip at the beginning
uk: Кількість рядків, які слід пропустити на початку

en: Database Table
uk: Таблиця бази даних

en: Column X
uk: Стовпчик x

en: Column Y
uk: Стовпчик y

en: This table contains no numeric columns
uk: У цій таблиці не міститься числових стовпчиків

en: Spreadsheet
uk: Електронна таблиця

en: Sheet
uk: Аркуш

en: Select which sheet to import
uk: Виберіть аркуш для імпортування

en: Single Column
uk: Один стовпчик

en: X Value Equation
uk: Рівняння для значень X

en: Import Parameters
uk: Параметри імпортування

en: Add File
uk: Додати файл

en: Import
uk: Імпортувати

en: Reset to guessed values
uk: Повернути вгадані значення

en: Import Mode
uk: Режим імпортування

en: Set as Default
uk: Зробити типовим

en: Name and Position
uk: Назва і розташування

en: Name
uk: Назва

en: X-Axis Position
uk: Розташування вісі x

en: Bottom
uk: Внизу

en: Top
uk: Згори

en: Y-Axis Position
uk: Розташування вісі y

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Line and Markers
uk: Лінія і позначки

en: Linestyle
uk: Стиль лінії

[ctx: linestyle]
en: None
uk: Немає

[ctx: linestyle]
en: Solid
uk: Суцільна

[ctx: linestyle]
en: Dotted
uk: Пунктирна

[ctx: linestyle]
en: Dashed
uk: Штрихова

[ctx: linestyle]
en: Dashdot
uk: Штрих-пунктирна

en: Linewidth
uk: Товщина лінії

en: Markers
uk: Позначки

[ctx: markerstyle]
en: None
uk: Немає

[ctx: markerstyle]
en: Point
uk: Крапка

[ctx: markerstyle]
en: Pixel
uk: Піксель

[ctx: markerstyle]
en: Circle
uk: Коло

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Down
uk: Трикутник вниз

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Up
uk: Трикутник вгору

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Left
uk: Трикутник ліворуч

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Right
uk: Трикутник праворуч

[ctx: markerstyle]
en: Octagon
uk: Восьмикутник

[ctx: markerstyle]
en: Square
uk: Квадрат

[ctx: markerstyle]
en: Pentagon
uk: П'ятикутник

[ctx: markerstyle]
en: Star
uk: Зірка

[ctx: markerstyle]
en: Hexagon 1
uk: Шестикутник 1

[ctx: markerstyle]
en: Hexagon 2
uk: Шестикутник 2

[ctx: markerstyle]
en: Plus
uk: Плюс

[ctx: markerstyle]
note: Translators: Diamond as in Cards Symbol
en: Diamond
uk: Ромб

[ctx: markerstyle]
note: Translators: Diamond as in Cards Symbol
en: Thin Diamond
uk: Тонкий ромб

[ctx: markerstyle]
en: Vertical Line
uk: Вертикальна лінія

[ctx: markerstyle]
en: Horizontal Line
uk: Горизонтальна лінія

[ctx: markerstyle]
en: Filled Plus
uk: Заповнений плюс

[ctx: markerstyle]
en: Filled X
uk: Заповнений X

en: Marker Size
uk: Розмір позначки

en: Line
uk: Лінія

en: Simplify
uk: Спростити

en: Error Bars
uk: Позначки похибок

en: Show Horizontal
uk: Показувати горизонтально

en: Show Vertical
uk: Показувати вертикально

en: Draw Above Data
uk: Малювати над даними

en: Color
uk: Колір

en: Cap Length
uk: Довжина кінчика

en: Cap Thickness
uk: Товщина кінчика

en: Line Width
uk: Товщина лінії

en: X Start
uk: Початок за x

en: X Stop
uk: Кінець за x

en: Steps
uk: Кроки

en: Scale
uk: Шкала

en: How points are spaced
uk: Як буде встановлено інтервал між точками

[ctx: scale]
en: Linear
uk: Лінійна

[ctx: scale]
en: Logarithmic (Base 10)
uk: Логарифмічна (з основою 10)

[ctx: scale]
en: Logarithmic (Base 2)
uk: Логарифмічна (з основою 2)

[ctx: scale]
en: Radians
uk: Радіани

[ctx: scale]
en: Square Root
uk: Квадратний корінь

[ctx: scale]
en: Inverse
uk: Обернена

en: Edit Item
uk: Змінити запис

en: Figure Settings
uk: Параметри рисунка

en: Labels
uk: Мітки

en: Title
uk: Заголовок

en: Bottom X Axis Label
uk: Мітка нижньої вісі x

en: Top X Axis Label
uk: Мітка верхньої вісі x

en: Left Y Axis Label
uk: Мітка лівої вісі y

en: Right Y Axis Label
uk: Мітка правої вісі y

en: Axis Limits
uk: Межі вісі

en: Bottom X Axis Minimum
uk: Мінімум на нижній вісі x

en: Bottom X Axis Maximum
uk: Максимум на нижній вісі x

en: Top X Axis Minimum
uk: Мінімум на верхній вісі x

en: Top X Axis Maximum
uk: Максимум на верхній вісі x

en: Left Y Axis Minimum
uk: Мінімум на лівій вісі y

en: Left Y Axis Maximum
uk: Максимум на лівій вісі y

en: Right Y Axis Minimum
uk: Мінімум на правій вісі y

en: Right Y Axis Maximum
uk: Максимум на правій вісі y

en: Scaling
uk: Масштабування

en: Bottom X Axis Scale
uk: Шкала нижньої вісі X

en: Top X Axis Scale
uk: Шкала верхньої вісі x

en: Left Y Axis Scale
uk: Шкала лівої вісі y

en: Right Y Axis Scale
uk: Шкала правої вісі y

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Show Legend
uk: Показ умовних позначень

en: Legend Position
uk: Розташування панелі умовних позначень

[ctx: legend-position]
en: Auto
uk: Авто

[ctx: legend-position]
en: Upper Right
uk: Вгорі праворуч

[ctx: legend-position]
en: Upper Left
uk: Вгорі ліворуч

[ctx: legend-position]
en: Lower Left
uk: Знизу ліворуч

[ctx: legend-position]
en: Lower Right
uk: Знизу праворуч

[ctx: legend-position]
en: Center Left
uk: За центром ліворуч

[ctx: legend-position]
en: Center Right
uk: За центром праворуч

[ctx: legend-position]
en: Lower Center
uk: За центром внизу

[ctx: legend-position]
en: Upper Center
uk: За центром вгорі

[ctx: legend-position]
en: Center
uk: За центром

en: Hide Unselected Items
uk: Приховати непозначені елементи

en: Style
uk: Стиль

en: Manage
uk: Керування

en: Add New Data
uk: Додати нові дані

en: Open Application Menu
uk: Відкрити меню програми

en: No Data
uk: Немає даних

en: Add data from a file or manually as an equation
uk: Додати дані з файла або вручну як рівняння

en: Pan Mode. Click and drag to pan
uk: Режим панорамування. Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник для панорамування

en: Zoom Mode. Select an area on the figure to zoom in
uk: Режим масштабування. Позначте область на рисунку для збільшення

en: Select Mode. Click and drag to make a selection of data
uk: Режим вибору. Натисніть кнопку миші і перетягніть вказівник для позначення даних

en: New Project
uk: Новий проєкт

en: Save Project…
uk: Зберегти проєкт…

en: Save Project as…
uk: Зберегти проєкт як…

en: Open Project…
uk: Відкрити проєкт…

en: Close Project
uk: Закрити проєкт

en: Export Data…
uk: Експортувати дані…

en: Export Figure…
uk: Експортувати рисунок…

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Help
uk: Довідка

en: About Graphs
uk: Про «Графіки»

en: Add Data from File…
uk: Додати дані з файла…

en: Add Equation…
uk: Додати рівняння…

en: Generate Data…
uk: Створення даних…

en: Adjust
uk: Скоригувати

en: Combine all selected data
uk: Поєднати усі позначені дані

en: Combine
uk: Об'єднати

en: Cut selected data
uk: Вирізати позначені дані

en: Cut
uk: Вирізати

en: Shift all data vertically with respect to each other
uk: Зсунути усі дані вертикально щодо одне одного

en: Shift
uk: Зсунути

en: Normalize data
uk: Нормалізувати дані

en: Normalize
uk: Нормалізувати

en: Smoothen data
uk: Згладити дані

en: Smoothen
uk: Згладити

en: Center data
uk: Центрувати дані

en: Center
uk: За центром

en: Transform
uk: Перетворення

en: Get the derivative of the data
uk: Отримати похідну на основі даних

en: Derivative
uk: Похідна

en: Get the indefinite integral of the data
uk: Отримати первісну на основі даних

en: Integral
uk: Інтеграл

en: Get the Fast Fourier Transform of the data
uk: Отримати швидке перетворення Фур'є на основі даних

en: FFT
uk: ШПФ

en: Get the Inverse Fast Fourier Transform of the data
uk: Отримати обернене швидке перетворення Фур'є на основі даних

en: Inverse FFT
uk: Обернене ШПФ

en: Perform custom transformations on the data
uk: Виконати нетипове перетворення даних

en: Custom Transformation
uk: Нетипове перетворення

en: Modify
uk: Змінити

en: Translate X
uk: Пересунути X

en: Translate Y
uk: Пересунути Y

en: Multiply X
uk: Помножити x

en: Multiply Y
uk: Помножити y

en: At Maximum Y Value
uk: У максимальному значенні y

en: At Middle X Value
uk: У середньому значенні x

en: Savitzky–Golay Filter
uk: Фільтр Савіцького-Голея

en: Moving Average
uk: Рухоме середнє

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Add New Style
uk: Додати новий стиль

en: Add
uk: Додати

en: Template
uk: Шаблон

en: Change Color
uk: Змінити колір

en: Style Name
uk: Назва стилю

en: Font
uk: Шрифт

en: Title Size
uk: Розмір заголовка

en: Title size in relation to text size
uk: Розмір заголовка відносно розміру тексту

en: Label Size
uk: Розмір мітки

en: Label size in relation to text size
uk: Розмір мітки відносно розміру тексту

en: Lines
uk: Лінії

en: Line width
uk: Товщина лінії

en: Axes
uk: Вісі

en: Axis Width
uk: Товщина вісі

en: Draw Frame
uk: Рамка креслення

en: Ticks
uk: Позначки

en: Tick Directions
uk: Напрямки поділок

en: Inwards
uk: Всередину

en: Outwards
uk: Назовні

en: Minor Ticks
uk: Допоміжні позначки

en: Major Tick Width
uk: Товщина основних поділок

en: Minor Tick Width
uk: Товщина додаткових поділок

en: Major Tick Length
uk: Довжина основних поділок

en: Minor Tick Length
uk: Довжина додаткових поділок

en: Show Tick Labels on all Axes
uk: Показувати мітки поділок на усіх вісях

en: Ticks on Bottom Axis
uk: Поділки на нижній вісі

en: Ticks on Left Axis
uk: Поділки на лівій вісі

en: Ticks on Right Axis
uk: Поділки на правій вісі

en: Ticks on Top Axis
uk: Поділки на верхній вісі

en: Grid
uk: Ґратка

en: Show Grid
uk: Показати ґратку

en: Grid Width
uk: Товщина ґратки

en: Grid Opacity
uk: Непрозорість ґратки

en: Padding
uk: Фаска

en: Padding for different parts of the figure
uk: Інтервал між різними частинами рисунка

en: Value Padding
uk: Інтервал значень

en: Padding between axes and values
uk: Інтервал між осями і значеннями

en: Label Padding
uk: Інтервал міток

en: Padding between axes and labels
uk: Інтервал між осями і мітками

en: Title Padding
uk: Інтервал заголовка

en: Padding between axes and the title
uk: Інтервал між осями та заголовком

en: Colors
uk: Кольори

en: Label text might be hard to read
uk: Текст мітки може бути складним для читання

en: Poor Contrast
uk: Погана контрастність

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Tick Color
uk: Колір поділок

en: Axis Color
uk: Колір осей

en: Grid Color
uk: Колір сітки

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Outline Color
uk: Колір контуру

en: Line Colors
uk: Кольори ліній

en: Add Color
uk: Додати колір

en: Error Bar Colors
uk: Кольори позначок похибок

en: Edit
uk: Змінити

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Open Help
uk: Відкрити довідку

[ctx: shortcut window]
en: Close Application
uk: Закрити вікно програми

[ctx: shortcut window]
en: Close Application Window
uk: Закрити вікно програми

[ctx: shortcut window]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: shortcut window]
en: Save Style
uk: Зберегти стиль

[ctx: shortcut window]
en: Save Style As
uk: Зберегти стиль як

[ctx: shortcut window]
en: Open Style
uk: Відкрити стиль

en: Graphs Style Editor
uk: Редактор стилю графіка

en: Import File…
uk: Імпортувати файл…

en: Create Style…
uk: Створити стиль…

en: Open File…
uk: Відкрити файл…

en: Open Preview
uk: Попередньо переглянути

en: Canvas Failed to Load
uk: Не вдалося завантажити полотно

en: Open Style…
uk: Відкрити стиль…

en: Save Style…
uk: Зберегти стиль…

en: Save Style as…
uk: Зберегти стиль як…

en: Close Style…
uk: Закрити стиль…

en: Add Equation
uk: Додати рівняння

en: Enter a mathematical expression
uk: Введіть математичний вираз

en: Name (optional)
uk: Назва (необов’язково):

en: Curve Fitting
uk: Апроксимація кривих

en: Open Curve Fitting Menu
uk: Відкрити меню апроксимації кривих

[ctx: regression-type]
en: Linear
uk: Лінійна

[ctx: regression-type]
en: Quadratic
uk: Квадратична

[ctx: regression-type]
en: Exponential
uk: Показникова

[ctx: regression-type]
en: Power Law
uk: Степенева

[ctx: regression-type]
en: Logarithmic
uk: Логарифмічна

[ctx: regression-type]
en: Sigmoid Logistic
uk: Логістична сигмоїда

[ctx: regression-type]
en: Gaussian
uk: Гаусова

[ctx: regression-type]
en: Custom
uk: Нетипова

en: Add Fit to Data
uk: Додати апроксимацію даних

en: Toggle Sidebar
uk: Увімкнути або вимкнути бічну панель

en: Optimization Method
uk: Метод оптимізації

[ctx: optimization]
note: Translators: see https://help.gnome.org/graphs/curve_fitting.html#algorithms
en: Levenberg-Marquardt
uk: Левенберга-Марквардта

[ctx: optimization]
note: Translators: see https://help.gnome.org/graphs/curve_fitting.html#algorithms, NOTE: This is a reflective version of the Trust-region algorithm.
en: Trust Region Reflective
uk: Відбита довірча область

[ctx: optimization]
note: Translators: see https://help.gnome.org/graphs/curve_fitting.html#algorithms
en: Dogbox
uk: Конура

en: Confidence Bounds
uk: Межі довіри

[ctx: confidence]
en: None
uk: Немає

[ctx: confidence]
en: 1σ: 68% Confidence
uk: 1σ: довірчий інтервал 68%C

[ctx: confidence]
en: 2σ: 95% Confidence
uk: 2σ: довірчий інтервал 95%C

[ctx: confidence]
en: 3σ: 99.7% Confidence
uk: 3σ: довірчий інтервал 99.7%C

en: Show Residuals
uk: Показувати лишки

en: Export Figure
uk: Експортувати рисунок

en: Export
uk: Експортувати

en: Export Settings
uk: Параметри експортування

en: File Format
uk: Формат файлів

[ctx: file-format]
en: Encapsulated PostScript
uk: Інкапсульований PostScript

en: Transparent Background
uk: Прозоре тло

en: Export Size
uk: Розмір експортування

en: Width (pixels)
uk: Ширина (у пікселях)

en: Height (pixels)
uk: Висота (у пікселях)

en: Use Same Size as App
uk: Розмір, як у програмі

en: Initial Guess
uk: Початкове значення

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Maximum
uk: Максимум

en: Generate Data
uk: Створення даних

en: Generate
uk: Створити

en: Pick Color
uk: Виберіть колір

en: Move Item
uk: Пересунути елемент

en: Remove Item
uk: Вилучити запис

en: Smoothen Settings
uk: Параметри згладжування

en: Span percentage
uk: Частка діапазону

en: What percentage of the data span to use for the filter window
uk: Частка діапазону даних, якою слід скористатися для вікна фільтрування

en: Polynomial degree
uk: Степінь полінома

en: Box points
uk: Точки рамки

en: Amount of points to use when calculating a moving average
uk: Кількість точок, які слід використати при обчисленні рухомого середнього

en: Open
uk: Відкрити

en: Open With…
uk: Відкрити за допомогою…

en: Delete…
uk: Вилучити…

en: Transform Data
uk: Перетворити дані

en: <b>Available variables</b>
    General:
     counts - number of data points
    
    X-Axis:
     x_min, x_max - minimum and maximum values,
     x_mean, x_median - average and median,
     x_std, x_sum — standard deviation and sum
    
    Y-Axis:
     y_min, y_max - minimum and maximum,
     y_mean, y_median — average and median,
     y_std, y_sum - standard deviation and sum
    
    Trigonometric functions use radians by default.
    Append d to use degrees, e.g. sind(x) or cosd(x).
uk: <b>Доступні змінні</b>
    Загальна:
     counts — кількість точок даних
    
    Вісь X:
     x_min, x_max – мінімальне і максимальне значення,
     x_mean, x_median – середнє і медіана,
     x_std, x_sum – стандартне відхилення і сума
    
    Вісь Y:
     y_min, y_max – мінімальне і максимальне значення,
     y_mean, y_median – середнє і медіана,
     y_std, y_sum – стандартне відхилення і сума
    
    Для тригонометричних функцій типово буде використано радіани.
    Додайте d, щоб використати градуси. Приклади: sind(x) і cosd(x).

en: Discard Unselected Data
uk: Відкинути непозначені дані

en: Drop Here to Import
uk: Скиньте сюди для імпортування

en: Show Sidebar
uk: Показати бічну панель

en: Undo
uk: Скасувати

en: Redo
uk: Повторити

en: Optimize View Limits
uk: Оптимізувати межі перегляду

en: Next View
uk: Наступний перегляд

en: Previous View
uk: Попередній перегляд

[ctx: shortcut window]
en: Open Figure Settings
uk: Відкрити параметри рисунка

[ctx: shortcut window]
en: Mode Switching
uk: Перемикання режимів

[ctx: shortcut window]
en: Pan Mode
uk: Режим панорамування

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Mode
uk: Режим масштабування

[ctx: shortcut window]
en: Select Mode
uk: Режим виділення

[ctx: shortcut window]
en: New Data
uk: Нові дані

[ctx: shortcut window]
en: Add Data from File
uk: Додати дані з файла

[ctx: shortcut window]
en: Add Data from Equation
uk: Додати дані з рівняння

[ctx: shortcut window]
en: Generate Data
uk: Створення даних

[ctx: shortcut window]
en: New Project
uk: Новий проєкт

[ctx: shortcut window]
en: Open Project
uk: Відкрити проєкт

[ctx: shortcut window]
en: Delete Selected Data
uk: Вилучити позначені дані

[ctx: shortcut window]
en: Save and Export
uk: Збереження та експортування

[ctx: shortcut window]
en: Export Data
uk: Експортувати дані

[ctx: shortcut window]
en: Export Figure
uk: Експортувати рисунок

[ctx: shortcut window]
en: Save Project
uk: Зберегти проєкт

[ctx: shortcut window]
en: Save Project As
uk: Збереження проєкту із новою назвою

[ctx: shortcut window]
en: View
uk: Перегляд

[ctx: shortcut window]
en: Previous View
uk: Попередній перегляд

[ctx: shortcut window]
en: Next View
uk: Наступний перегляд

[ctx: shortcut window]
en: Optimize limits
uk: Оптимізувати межі

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
uk: Збільшити

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
uk: Зменшити

[ctx: shortcut window]
en: Select None
uk: Зняти позначення

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Sidebar
uk: Увімкнути або вимкнути бічну панель

[ctx: shortcut window]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: shortcut window]
en: Select All
uk: Позначити все

[ctx: shortcut window]
en: Undo Action
uk: Скасувати дію

[ctx: shortcut window]
en: Redo Action
uk: Повторити дію

[ctx: import-mode]
en: Columns
uk: Стовпчики

en: Custom delimiter cannot be empty
uk: Нетиповий роздільник не може бути порожнім

en: Index error in %s, cannot access index %d on line %d, only %d columns were found
uk: Помилка індексу у %s, не вдалося отримати доступ до індексу %d у рядку %d, знайдено лише %d стовпчиків

en: Cannot import from file, bad value on line %d
uk: Не вдалося імпортувати дані з файла, помилкове значення у рядку %d

en: Item %d
uk: Елемент %d

[ctx: import-mode]
en: Project
uk: Проєкт

[ctx: file-filter]
en: Graphs Project File
uk: файл проєкту «Графіків»

[ctx: import-mode]
en: Spreadsheet
uk: Електронна таблиця

[ctx: file-filter]
en: Spreadsheet
uk: Електронна таблиця

en: No numeric data found in column.
uk: У стовпчику не знайдено числових даних.

en: Columns do not have the same length.
uk: Довжина стовпчиків є різною.

[ctx: import-mode]
en: Database
uk: База даних

[ctx: file-filter]
en: SQLite Database
uk: База даних SQLite

en: Could not import data from table "%s", no numeric columns were found
uk: Не вдалося імпортувати дані з таблиці «%s», не знайдено стовпчиків із числовими даними

en: No data found in table column
uk: Не знайдено даних у стовпчику таблиці

[ctx: file-filter]
en: PANalytical XRDML
uk: XRDML PANalytical

en: Intensity (cps)
uk: Інтенсивність (cps)

[ctx: file-filter]
en: Leybold xry
uk: xry Leybold

en: Import failed
uk: Імпортування зазнало невдачі

[ctx: file-filter]
en: Supported files
uk: підтримувані файли

[ctx: file-filter]
note: columns
en: ASCII files
uk: файли ASCII

note: Remove direction prefix if only one is present
en: X Axis Minimum
uk: Мінімум на вісі x

en: Y Axis Minimum
uk: Мінімум на вісі y

en: X Axis Maximum
uk: Максимум на вісі x

en: Y Axis Maximum
uk: Максимум на вісі y

note: Remove direction prefix if only one is present
en: X Axis Scale
uk: Шкала вісі X

en: X Axis Label
uk: Мітка вісі x

en: Y Axis Scale
uk: Шкала вісі y

en: Y Axis Label
uk: Мітка вісі y

en: Defaults Updated
uk: Оновлено типові значення

en: Example Item
uk: Приклад запису

en: X Label
uk: Мітка X

en: Y Label
uk: Мітка Y

en: Color %d
uk: Колір %d

note: Translators: Window title that will be formatted with the stylename.
en: Graphs Style Editor — %s
uk: Редактор стилю графіка – %s

en: Are you sure you want to delete %s?
uk: Ви справді хочете вилучити %s?

en: The Graphs Developers
uk: Розробники «Графіків»

en: Deleted %s
uk: Вилучено %s

en: New window
uk: Нове вікно

en: [FILE…]
uk: [ФАЙЛ…]

en: Residuals
uk: Лишки

en: Please enter valid 
    numeric parameters.
uk: Будь ласка, введіть коректні 
    числові параметри.

en: Constraint error: ensure 
    Lower < Initial < Upper.
uk: Помилка обмеження: переконайтеся, що 
    Нижня < Початкова < Верхня.

en: Matrix error: Data is 
    insufficient for this model.
uk: Помилка у матриці: недостатньо 
    даних для цієї моделі.

en: Fit failed: Max iterations 
    reached without converging.
uk: Помилка апроксимації: перевищено максимальну 
    кількість ітерацій без досягнення збіжності.

en: Domain error: Equation not 
    valid for this data range.
uk: Помилка у домені: рівняння є некоректним 
    для цього діапазону даних.

en: Invalid equation: Check 
    syntax and variables.
uk: Некоректне рівняння: перевірте 
    синтаксис і змінні.

en: Confidence band error: 
    Covariance matrix is unstable.
uk: Похибка довірчої смуги: 
    Коваріаційна матриця нестабільна.

en: Parameters
uk: Параметри

en: Statistics
uk: Статистика

en: RMSE
uk: КСКП

en: Fitting Parameters for %s
uk: Параметри апроксимації для %s

en: Could not parse style {stylename}, loading system preferred style
uk: Не вдалося обробити стиль {stylename}, завантажуємо пріоритетний стиль системи

en: Style {stylename} does not exist, loading system preferred style
uk: Стилю {stylename} не існує. Завантажуємо пріоритетний системний стиль

en: Failed to load project
uk: Не вдалося завантажити проєкт

[ctx: filename]
en: Exported Figure
uk: Експортований рисунок

en: Exported Figure
uk: Експортований рисунок

en: No data to export
uk: Немає даних для експортування

[ctx: file-filter]
en: Text Files
uk: текстові файли

en: Could not load {font}
uk: Не вдалося завантажити {font}

en: Dataset
uk: Набір даних

en: Generated Dataset
uk: Створений набір даних

en: Label
uk: Мітка

en: Fill
uk: Заповнення

[ctx: file-filter]
en: Matplotlib Style File
uk: файл стилю Matplotlib

en: Unable to perform transformation, make sure the syntax is correct
uk: Не вдалося виконати перетворення. Переконайтеся, що правильно вказано синтаксичну конструкцію

en: No data found in highlighted area
uk: У підсвіченій області даних не знайдено

en: Some items lack error bars; they will be discarded
uk: Для деяких записів немає позначок похибок; ці записи буде відкинуто

en: Combined Data
uk: Поєднані дані

en: The operation on {name} did not result in a plottable equation
uk: Дія над {name} не призвела до створення придатного до побудови рівняння

en: Operation not supported for equations.
uk: Підтримки дії у рівняннях не передбачено.

en: No data found within the highlighted area
uk: У підсвіченій області даних не знайдено

en: Operation not supported for data items
uk: Підтримки дії над записами даних не передбачено

en: {name}: Error performing the operation
uk: {name}: помилка під час виконання дії

en: Data that was outside of the highlighted area has been discarded
uk: Дані поза підсвіченою областю було відкинуто

en: Project file is missing data
uk: У файлі проєкту не вистачає даних

en: Project is from a newer incompatible version of Graphs
uk: Проєкт походить з нової несумісної версії «Графіків»

en: Failed to do legacy migration
uk: Не вдалося перенести дані зі старої версії

en: Failed to parse project file
uk: Не вдалося обробити файл проєкту

en: Failed to migrate project
uk: Не вдалося перенести проєкт

en: Failed to validate project
uk: Не вдалося перевірити проєкт

en: Saved Project
uk: Збережений проєкт

en: Project
uk: Проєкт

en: Exported Data
uk: Експортовані дані

en: Missing colon in file {file}, line {line}
uk: Пропущено двокрапку у файлі {file}, рядок {line}

en: Non-style related parameter {param} in file {file}
uk: Непов'язаний із стилем параметр {param} у файлі {file}

en: Ignoring parameter {param} in file {file}
uk: Ігноруємо параметр {param} у файлі {file}

en: Duplicate key in file {file}, on line {line}
uk: Дублювання ключа у файлі {file}, рядок {line}

en: Bad value in file {file} on line {line}, custom parameter {key} is not supported
uk: Помилкове значення у файлі {file}, рядок {line}, підтримки нетипового параметра {key} не передбачено

en: Bad value in file {file} on line {line}
uk: Помилкове значення у файлі {file}, рядок {line}

en: Could not parse {filename}
uk: Не вдалося обробити {filename}

en: File {file}, does not contain name tag
uk: У файлі {file} не міститься теґу name

en: System
uk: Система

en: All Files
uk: усі файли

en: Document Portal
uk: Портал документів

en: Graphs (Development)
uk: Графіки (Розробка)

en: Untitled Project
uk: Проєкт без назви

en: Draft
uk: Чернетка

note: Translators: Window title that will be formatted with the project name.
en: Graphs — %s
uk: Графіки — %s

en: Open Location
uk: Відкрити адресу
