Graphs main - en to he translation catalogue (391 entries)

en: Graphs
he: תרשימים

en: Plot and manipulate data
he: שרטוט וניהול של נתונים

en: For any feedback, questions or general issues, please file an issue on the GitLab page.
he: למשוב, שאלות או בעיות כלליות, נא להגיש תקלה בעמוד ה־GitLab שלנו.

en: Plot and manipulate any data
he: שרטוט וניהול של נתונים מכל סוג

en: Full support for light and dark mode
he: תמיכה מלאה במצבים בהיר וכהה

en: Generate data from an equation
he: ייצור נתונים ממשוואה

en: Manage plot stylesheets
he: ניהול גיליונות סגנון של שרטוטים

en: Manipulate imported data
he: ניהול הנתונים שיובאו

en: New Window
he: חלון חדש

en: Style Editor
he: עורך סגנונות

en: Delete Style?
he: למחוק סגנון?

en: Cancel
he: ביטול

en: Delete
he: למחוק

en: Reset to Defaults?
he: לאפס לברירות מחדל?

en: Are you sure you want to reset the import settings?
he: לאפס את הגדרות הייבוא?

en: Reset
he: לאפס

en: Save Changes?
he: לשמור את השינויים?

en: Current project contains unsaved changes, changes that are not saved will be permanently lost.
he: במיזם הנוכחי יש שינויים שלא נשמרו, שינויים שלא נשמרו יאבדו לחלוטין.

en: Discard
he: התעלמות

en: Save
he: שמירה

en: Current style contains unsaved changes, changes that are not saved will be permanently lost.
he: בסגנון הנוכחי יש שינויים שלא נשמרו, שינויים שלא נשמרו יאבדו לחלוטין.

en: Add Equation
he: הוספת משוואה

en: Add
he: הוספה

en: Enter a mathematical expression
he: נא למלא ביטוי מתמטי

en: Name (optional)
he: שם (רשות)

en: Add New Style
he: הוספת סגנון חדש

en: Template
he: תבנית

en: Name
he: שם

en: Curve Fitting
he: התאמת עיקול

en: Open Curve Fitting Menu
he: פתיחת תפריט התאמת עיקול

en: Equation
he: משוואה

[ctx: regression-type]
en: Linear
he: קווית

[ctx: regression-type]
en: Exponential
he: מעריכית

[ctx: regression-type]
en: Power Law
he: בחזקה

[ctx: regression-type]
en: Logarithmic
he: לוגריתמית

[ctx: regression-type]
en: Gaussian
he: גאוסית

[ctx: regression-type]
en: Custom
he: מותאמת אישית

en: Add Fit to Data
he: הוספת התאמה לנתונים

en: Toggle Sidebar
he: החלפת הצגת סרגל צד

en: Canvas Failed to Load
he: טעינת מתחם הציור נכשלה

en: Optimization Method
he: שיטת מיטוב

[ctx: optimization]
note: Translators: see https://world.pages.gitlab.gnome.org/Graphs/help/C/curve_fitting.html#algorithms
en: Levenberg-Marquardt
he: לבנברג-מרקורדט

en: Confidence Bounds
he: תחומי ודאות

[ctx: confidence]
en: None
he: ללא

[ctx: confidence]
en: 1σ: 68% Confidence
he: 1σ: 68% ודאות

[ctx: confidence]
en: 2σ: 95% Confidence
he: 2σ: 95% ודאות

[ctx: confidence]
en: 3σ: 99.7% Confidence
he: 3σ: 99.7% ודאות

en: Name and Position
he: שם ומקום

en: X-Axis Position
he: מקום ציר X

en: Bottom
he: למטה

en: Top
he: למעלה

en: Y-Axis Position
he: מקום ציר Y

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Line and Markers
he: קווים וסמנים

en: Linestyle
he: סגנון קו

[ctx: linestyle]
en: None
he: ללא

[ctx: linestyle]
en: Solid
he: אחיד

[ctx: linestyle]
en: Dotted
he: מנוקד

[ctx: linestyle]
en: Dashed
he: מקווקוו

[ctx: linestyle]
en: Dashdot
he: קו נקודה

en: Linewidth
he: עובי קו

en: Markers
he: סמנים

[ctx: markerstyle]
en: None
he: ללא

[ctx: markerstyle]
en: Point
he: נקודה

[ctx: markerstyle]
en: Pixel
he: פיקסל

[ctx: markerstyle]
en: Circle
he: עיגול

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Down
he: משולש כלפי מטה

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Up
he: משולש כלפי מעלה

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Left
he: משולש פונה שמאלה

[ctx: markerstyle]
en: Triangle Right
he: משולש פונה ימינה

[ctx: markerstyle]
en: Octagon
he: מתומן

[ctx: markerstyle]
en: Square
he: ריבוע

[ctx: markerstyle]
en: Pentagon
he: מחומש

[ctx: markerstyle]
en: Star
he: כוכב

[ctx: markerstyle]
en: Hexagon 1
he: משושה 1

[ctx: markerstyle]
en: Hexagon 2
he: משושה 2

[ctx: markerstyle]
en: Plus
he: פלוס

[ctx: markerstyle]
note: Translators: Diamond as in Cards Symbol
en: Diamond
he: יהלום

[ctx: markerstyle]
note: Translators: Diamond as in Cards Symbol
en: Thin Diamond
he: יהלום דק

[ctx: markerstyle]
en: Vertical Line
he: קו אנכי

[ctx: markerstyle]
en: Horizontal Line
he: קו אופקי

[ctx: markerstyle]
en: Filled Plus
he: פלוס מלא

[ctx: markerstyle]
en: Filled X
he: X מלא

en: Marker Size
he: גודל סמן

en: Simplify
he: פישוט

en: Line
he: קו

en: X Start
he: התחלה ב־X

en: X Stop
he: עצירה ב־X

en: Steps
he: צעדים

en: Scale
he: קנה מידה

[ctx: scale]
en: Linear
he: קווי

[ctx: scale]
en: Logarithmic (Base 10)
he: לוגריתמי (בסיס 10)

[ctx: scale]
en: Logarithmic (Base 2)
he: לוגריתמי (בסיס 2)

[ctx: scale]
en: Radians
he: רדיאנים

[ctx: scale]
en: Square Root
he: שורש ריבועי

[ctx: scale]
en: Inverse
he: הפוך

en: Export
he: ייצוא

en: File Format
he: סוג קובץ

[ctx: file-format]
en: Encapsulated PostScript
he: PostScript מכומס

en: Resolution (dpi)
he: רזולוציה (dpi)

en: Transparent Background
he: רקע שקוף

en: Style
he: סגנון

en: Import Style…
he: ייבוא סגנון…

en: Create Style…
he: יצירת סגנון…

en: Labels
he: תוויות

en: Title
he: כותרת

en: Bottom X Axis Label
he: תווית ציר X התחתון

en: Top X Axis Label
he: תווית ציר X העליון

en: Left Y Axis Label
he: תווית ציר Y השמאלי

en: Right Y Axis Label
he: תווית ציר Y הימני

en: Axis Limits
he: מגבלות צירים

en: Bottom X Axis Minimum
he: הערך המזערי של ציר X תחתון

en: Bottom X Axis Maximum
he: הערך המרבי של ציר X תחתון

en: Top X Axis Minimum
he: הערך המזערי של ציר X עליון

en: Top X Axis Maximum
he: הערך המרבי של ציר X עליון

en: Left Y Axis Minimum
he: הערך המזערי של ציר Y שמאלי

en: Left Y Axis Maximum
he: הערך המרבי של ציר Y שמאלי

en: Right Y Axis Minimum
he: הערך המזערי של ציר Y ימני

en: Right Y Axis Maximum
he: הערך המרבי של ציר Y ימני

en: Scaling
he: קנה מידה

en: Bottom X Axis Scale
he: קנה מידה של ציר X תחתון

en: Top X Axis Scale
he: קנה מידה של ציר X עליון

en: Left Y Axis Scale
he: קנה מידה של ציר Y שמאלי

en: Right Y Axis Scale
he: קנה מידה של ציר Y ימני

en: Appearance
he: מראה

en: Show Legend
he: הצגת מקרא

en: Legend Position
he: מקום מקרא

[ctx: legend-position]
en: Auto
he: אוטומטי

[ctx: legend-position]
en: Upper Right
he: למעלה מימין

[ctx: legend-position]
en: Upper Left
he: למעלה משמאל

[ctx: legend-position]
en: Lower Left
he: למטה משמאל

[ctx: legend-position]
en: Lower Right
he: למטה מימין

[ctx: legend-position]
en: Center Left
he: במרכז משמאל

[ctx: legend-position]
en: Center Right
he: במרכז מימין

[ctx: legend-position]
en: Lower Center
he: במרכז למטה

[ctx: legend-position]
en: Upper Center
he: במרכז למעלה

[ctx: legend-position]
en: Center
he: מרכז

en: Hide Unselected Items
he: הסתרת פריטים שלא נבחרו

en: Set as Default
he: הגדרה כברירת מחדל

en: Initial Guess
he: ניחוש ראשוני

en: Minimum
he: מזערי

en: Maximum
he: מרבי

en: Generate Data
he: יצירת נתונים

en: Generate
he: יצירה

en: Import Parameters
he: משתני הייבוא

en: Reset to Defaults…
he: איפוס לברירות מחדל…

en: Import
he: ייבוא

en: Delimiter
he: מפריד

en: Character sequence used to split values
he: רצף תווים שמשמש לפיצול ערכים

[ctx: delimiter]
en: Whitespace
he: רווח

[ctx: delimiter]
en: Tab
he: טאב

[ctx: delimiter]
en: Colon (:)
he: נקודתיים (:)

[ctx: delimiter]
en: Semicolon (;)
he: נקודה פסיק (;)

[ctx: delimiter]
en: Decimal comma (,)
he: פסיק עשרוני (,)

[ctx: delimiter]
en: Decimal point (.)
he: נקודה עשרונית (.)

[ctx: delimiter]
en: Custom
he: התאמה אישית

en: Custom Delimiter
he: מפריד מותאם אישית

en: Decimal Separator
he: מפריד עשרוני

[ctx: separator]
en: Decimal comma (,)
he: פסיק עשרוני (,)

[ctx: separator]
en: Decimal point (.)
he: נקודה עשרונית (.)

en: Column X
he: עמודה X

en: X-data column index
he: מפתח עמודת הנתונים X

en: Column Y
he: עמודה Y

en: Y-data column index
he: מפתח עמודת הנתונים Y

en: Skip Rows
he: דילוג על שורות

en: Ignored row indices
he: מפתחות שורות שנתעלמו

en: Pick Color
he: בחירת צבע

en: Move Item
he: העברת פריט

en: Remove Item
he: הסרת פריט

en: Adjust
he: כוונון

en: Combine all selected data
he: שילוב כל הנתונים הנבחרים

en: Combine
he: שילוב

en: Cut selected data
he: גזירת הנתונים הנבחרים

en: Cut
he: גזירה

en: Shift all data vertically with respect to each other
he: הזחת כל הנתונים אנכית ביחס לעצמם

en: Shift
he: הזחה

en: Smoothen data
he: החלקת הנתונים

en: Smoothen
he: החלקה

en: Center data
he: מירכוז נתונים

en: Center
he: מרכז

en: Transform
he: התמרה

en: Get the derivative of the data
he: קבלת נגזרת של הנתונים

en: Derivative
he: נגזרת

en: Get the indefinite integral of the data
he: מציאת האינטגרל הלא מסוים של הנתונים

en: Integral
he: אינטגרל

en: Perform custom transformations on the data
he: ביצוע התמרה מותאמת אישית על הנתונים

en: Custom Transformation
he: התמרה מותאמת אישית

en: Modify
he: שינוי

en: Translate X
he: המרה ב־X

en: Translate Y
he: המרה ב־Y

en: Multiply X
he: הכפלה ב־X

en: Multiply Y
he: הכפלה ב־Y

en: At Maximum Y Value
he: בערך ה־Y המרבי

en: At Middle X Value
he: בערך ה־Y האמצעי

en: Savitzky–Golay Filter
he: מסנן סביצקי-גוליי

en: Moving Average
he: ממוצע נע

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Smoothen Settings
he: הגדרות החלקה

en: Span percentage
he: אחוז התפרסות

en: What percentage of the data span to use for the filter window
he: מה אחוז התפרסות הנתונים לשימוש בחלון הסינון

en: Polynomial degree
he: דרגה פולינומית

en: Box points
he: נקודות תיבה

en: Amount of points to use when calculating a moving average
he: כמות הנקודות לשימוש בעת חישוב ממוצע נע

en: Edit
he: עריכה

en: Remove
he: הסרה

en: Style Name
he: שם הסגנון

en: Font
he: גופן

en: Title Size
he: גודל הכותרת

en: Title size in relation to text size
he: גודל הכותרת ביחס לגודל הטקסט

en: Label Size
he: גודל התווית

en: Label size in relation to text size
he: גודל התווית ביחד לגודל הטקסט

en: Lines
he: קווים

en: Axes
he: צירים

en: Axis Width
he: עובי ציר

en: Draw Frame
he: ציור מסגרת

en: Ticks
he: שנתות

en: Tick Directions
he: כיווני שנתות

en: Inwards
he: פנימה

en: Outwards
he: החוצה

en: Minor Ticks
he: שנתות משניות

en: Major Tick Width
he: רוחב שנתות עיקריות

en: Minor Tick Width
he: רוחב שנתות משניות

en: Major Tick Length
he: אורך שנתות עיקריות

en: Minor Tick Length
he: אורך שנתות משניות

en: Ticks on Bottom Axis
he: שנתות בציר התחתון

en: Ticks on Left Axis
he: שנתות בציר השמאלי

en: Ticks on Right Axis
he: שנתות בציר הימני

en: Ticks on Top Axis
he: שנתות בציר העליון

en: Grid
he: רשת

en: Show Grid
he: הצגת רשת

en: Grid Width
he: עובי רשת

en: Grid Opacity
he: אטימות רשת

en: Padding
he: ריפוד

en: Value Padding
he: ריפוד ערכים

en: Padding between axes and values
he: ריפוד בין הצירים והערכים

en: Label Padding
he: ריפוד תוויות

en: Padding between axes and labels
he: ריפוד בין הצירים והתוויות

en: Title Padding
he: ריפוד כותרת

en: Padding between axes and the title
he: דיפור בין הצירים והכותרת

en: Colors
he: צבעים

en: Label text might be hard to read
he: הטקסט בתוויות יכול להיות בלתי קריא

en: Poor Contrast
he: ניגודיות גרועה

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Change Color
he: החלפת צבע

en: Tick Color
he: צבע שנתות

en: Axis Color
he: צבע ציר

en: Grid Color
he: צבע רשת

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Outline Color
he: צבע מתאר

en: Line Colors
he: צבעי הקווים

en: Add Color
he: הוספת צבע

[ctx: shortcut window]
en: General
he: כללי

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
he: הצגת קיצורי מקלדת

[ctx: shortcut window]
en: Open Help
he: פתיחת עזרה

[ctx: shortcut window]
en: Close Application
he: סגירת היישום

[ctx: shortcut window]
en: Close Application Window
he: סגירת חלון היישום

[ctx: shortcut window]
en: Save
he: שמירה

[ctx: shortcut window]
en: Save Style
he: שמירת סגנון

[ctx: shortcut window]
en: Save Style As
he: שמירת סגנון בשם

[ctx: shortcut window]
en: Open Style
he: פתיחת סגנון

en: Graphs Style Editor
he: עורך סגנון תרשימים

en: Open Application Menu
he: פתיחת תפריט היישום

en: Open a Style
he: פתיחת סגנון

en: Open…
he: פתיחה…

en: Open Preview
he: פתיחת תצוגה מקדימה

en: Open Style…
he: פתיחת סגנון…

en: Save Style…
he: שמירת סגנון…

en: Save Style as…
he: שמירת סגנון בשם…

en: Keyboard Shortcuts
he: צירופי מקשים

en: Help
he: עזרה

en: About Graphs
he: על תרשימים

en: Open
he: פתיחה

en: Open With…
he: פתיחה עם…

en: Delete…
he: מחיקה…

en: Transform Data
he: התמרת נתונים

en: More info
he: פרטים נוספים

en: Discard Unselected Data
he: התעלמות מנתונים שלא נבחרו

en: Drop Here to Import
he: יש לגרור לכאן כדי לייבא

en: Add New Data
he: הוספת נתונים חדשים

en: No Data
he: אין נתונים

en: Add data from a file or manually as an equation
he: הוספת נתונים מקובץ או ידנית כמשוואה

en: Select Mode. Click and drag to make a selection of data
he: מצב בחירה. יש ללחוץ ולגרור כדי לבחור חלק בנתונים

en: Show Sidebar
he: הצגת סרגל צד

en: Undo
he: ביטול

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: View Menu
he: הצגת תפריט

en: Next View
he: התצוגה הבאה

en: Previous View
he: התצוגה הקודמת

en: New Project
he: מיזם חדש

en: Save Project…
he: שמירת המיזם…

en: Save Project as…
he: שמירת המיזם בשם…

en: Open Project…
he: פתיחת מיזם…

en: Export Data…
he: ייצוא נתונים…

en: Add Data from File…
he: הוספת נתונים מקובץ…

en: Add Equation…
he: הוספת משוואה…

en: Generate Data…
he: יצירת נתונים…

en: Optimize Limits
he: מיטוב גבולות

[ctx: shortcut window]
en: Mode Switching
he: החלפת מצב

[ctx: shortcut window]
en: Pan Mode
he: מצב שיוט

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Mode
he: מצב תקריב

[ctx: shortcut window]
en: Select Mode
he: מצב בחירה

[ctx: shortcut window]
en: New Data
he: נתונים חדשים

[ctx: shortcut window]
en: Add Data from File
he: הוספת נתונים מקובץ

[ctx: shortcut window]
en: Add Data from Equation
he: הוספת נתונים ממשוואה

[ctx: shortcut window]
en: Generate Data
he: יצירת נתונים

[ctx: shortcut window]
en: New Project
he: מיזם חדש

[ctx: shortcut window]
en: Open Project
he: פתיחת מיזם

[ctx: shortcut window]
en: Delete Selected Data
he: מחיקת הנתונים הנבחרים

[ctx: shortcut window]
en: Save and Export
he: שמירה וייצוא

[ctx: shortcut window]
en: Export Data
he: ייצוא נתונים

[ctx: shortcut window]
en: Save Project
he: שמירת המיזם

[ctx: shortcut window]
en: Save Project As
he: שמירת המיזם בשם

[ctx: shortcut window]
en: View
he: תצוגה

[ctx: shortcut window]
en: Previous View
he: תצוגה קודמת

[ctx: shortcut window]
en: Next View
he: התצוגה הבאה

[ctx: shortcut window]
en: Optimize limits
he: מיטוב גבולות

[ctx: shortcut window]
en: Zoom in
he: התקרבות

[ctx: shortcut window]
en: Zoom out
he: התרחקות

[ctx: shortcut window]
en: Select None
he: ביטול הבחירה

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Sidebar
he: החלפת הצגת סרגל צד

[ctx: shortcut window]
en: Actions
he: פעולות

[ctx: shortcut window]
en: Select All
he: לבחור הכול

[ctx: shortcut window]
en: Undo Action
he: ביטול הפעולה

[ctx: shortcut window]
en: Redo Action
he: ביצוע הפעולה מחדש

en: Deleted %s
he: ‫%s נמחק

[ctx: file-filter]
en: Supported files
he: קבצים נתמכים

[ctx: file-filter]
en: ASCII files
he: קובצי ASCII

en: Could not load {font}
he: לא ניתן לטעון את {font}

en: Results:
he: תוצאות:

en: Sum of R²: {R2}
he: סכום של R²‏: {R2}

en: Could not parse {stylename}, loading system preferred style
he: לא ניתן לפענח את {stylename}, סגנון המערכת המועדף נטען

en: Plot style {stylename} does not exist loading system preferred
he: סגנון השרטוט {stylename} לא קיים, נטען המועדף של המערכת

en: Failed to load project
he: טעינת המיזם נכשלה

en: No data to export
he: אין נתונים לייצוא

[ctx: file-filter]
en: Text Files
he: קובצי טקסט

en: X Axis Minimum
he: נק׳ מזערית ציר X

en: Y Axis Minimum
he: נק׳ מזערית ציר Y

en: X Axis Maximum
he: נק׳ מרבית ציר X

en: Y Axis Maximum
he: נק׳ מרבית ציר Y

en: X Axis Scale
he: קנה מידה ציר X

en: X Axis Label
he: תווית ציר X

en: Y Axis Scale
he: קנה מידה ציר Y

en: Defaults Updated
he: ברירות המחדל עודכנו

en: Are you sure you want to delete %s?
he: למחוק את %s?

en: Dataset
he: סדרת נתונים

en: Generated Dataset
he: סדרת נתונים שנוצרה

en: Label
he: תווית

en: Fill
he: מילוי

[ctx: file-filter]
en: Matplotlib Style File
he: קובץ סגנון Matplotlib

en: Unable to perform transformation, make sure the syntax is correct
he: לא ניתן לבצע התמרה, חשוב לוודא שהתחביר נכון

en: No data found within the highlighted area
he: לא נמצאו נתונים באזור המודגש

en: Combined Data
he: נתונים משולבים

en: Operation not supported for equations.
he: הפעולה לא נתמכת למשוואות.

en: Operation not supported for data items
he: הפעולה לא נתמכת לפריטי נתונים

en: {name}: Error performing the operation
he: {name}: שגיאה בביצוע הפעולה

en: Data that was outside of the highlighted area has been discarded
he: הנתונים שהיו מחוץ לאזור המודגש נזרקו

en: Invalid .xry format
he: תבנית ‎.xry שגויה

en: R (1/s)
he: R (1 לשנייה)

en: Import failed, column index out of range
he: הייבוא נכשל, מפתח העמודה מחוץ לתחום

en: Unable to import from file
he: לא ניתן לייבא מקובץ

en: Project file is missing data
he: לקובץ המיזם חסרים נתונים

en: Project is from a newer incompatible version of Graphs
he: המיזם הוא מגרסה חדשה יותר של תרשימים שאינה נתמכת

en: Failed to do legacy migration
he: ביצוע הסבה מגרסה ישנה נכשל

en: Failed to parse project file
he: פענוח קובץ המיזם נכשל

en: Failed to migrate project
he: הסבת המיזם נכשלה

en: Failed to validate project
he: אימות המיזם נכשל

[ctx: file-filter]
en: Graphs Project File
he: קובץ מיזם של Graphs

en: Saved Project
he: מיזם שמור

en: Project
he: מיזם

en: Color {number}
he: צבע {number}

en: Example Item
he: פריט לדוגמה

en: X Label
he: תווית X

en: Y Label
he: תווית Y

note: Translators: Window title that will be formatted with the stylename.
en: Graphs Style Editor — %s
he: עורך סגנון תרשימים — %s

en: Missing colon in file {file}, line {line}
he: חסרות נקודתיים בקובץ {file}, בשורה {line}

en: Non-style related parameter {param} in file {file}
he: משתנה {param} שלא קשור לסגנון בקובץ {file}

en: Ignoring parameter {param} in file {file}
he: המשתנה {param} בקובץ {file} נפסח

en: Duplicate key in file {file}, on line {line}
he: מפתח כפול בקובץ {file}, בשורה {line}

en: Bad value in file {file} on line {line}
he: ערך שגוי בקובץ {file} בשורה {line}

en: Could not parse {filename}
he: לא ניתן לפענח את {filename}

en: File {file}, does not contain name tag
he: הקובץ {file}, אינו מכיל תגית שם

en: System
he: מערכת

en: Document Portal
he: שער המסמכים

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Graphs (Development)
he: ‫Graphs (פיתוח)

en: Untitled Project
he: מיזם ללא שם

en: Draft
he: טיוטה

note: Translators: Window title that will be formatted with the project name.
en: Graphs — %s
he: תרשימים — %s

en: Open Location
he: פתיחת מקום

[ctx: scale]
en: Inverse Root
he: שורש הופכי
