Griffith 0.10-beta1 - en to bg translation catalogue (365 entries)

en: You have no movies in your database
bg: Нямате филми в базата от данни

en: You have seen all films in your collection!
bg: Видяхте всички филми във Вашата колекция!

en: subtitles
bg: субтитри

en: %s movie(s) in collection. %s movie(s) are shown by the filter. %s movie(s) loaned. You haven't seen %s movie(s)
bg: %s филм(а) в колекцията. %s филм(а) по филтъра. %s заети филма. Не сте гледали %s филм(а)

en: Main Authors
bg: Основни автори

en: Programmers
bg: Програмисти

en: See TRANSLATORS file
bg: Вижте файлът с ПРЕВОДАЧИТЕ

en: This program is released under the GNU
bg: Програмата е издадена под GNU

en: Add a new movie
bg: Добавяне на нов филм

en: Edit movie
bg: Редактиране на филм

en: Movie information has been updated
bg: Информацията за филма беше обновена

en: No results
bg: Без резултати

en: You should fill the original title
    or the movie title.
bg: Трябва да попълните оригинално заглавие
    или заглавието на филма

en: Url:
bg: URL:

en: Language:
bg: Език:

en: Movie with that title already exists, are you sure you want to add?
bg: Филм със същото заглавие вече съществува, сигурен(а) ли сте, че искате да бъде добавен?

en: is equal to
bg: е равно на

en: is not equal to
bg: не е равно на

en: starts with
bg: започва с

en: doesn't start with
bg: не започва с

en: contains
bg: съдържа

en: doesn't contain
bg: не съдържа

en: like
bg: като

en: not like
bg: не е като

en: ignore
bg: игнориране

en: with
bg: с

en: without
bg: без

en: require
bg: изисква

en: in
bg: в

en: not in
bg: извън

en: loaned to
bg: заета от

en: loan history
bg: история на заемане

en: Name is empty
bg: Името е празно

en: Cannot save search conditions
bg: Условията за търсене не може да се запазят

en: Search conditions saved
bg: Условията за търсене са запазени

en: Save Griffith backup
bg: Запазва Griffith резервно копие

en: File exists. Do you want to overwrite it?
bg: Файлът съществува. Искате ли да го презапишете?

en: Error creating backup
bg: Грешка при създаване на резервно копие

en: Backup has been created
bg: Резервното копие бе създадено

en: Restore Griffith backup
bg: Възтановява Griffith резервно копие

en: Can't read backup file
bg: Не може да се прочете файла на резервното копие

en: Backup restored
bg: Резервното копие възтановено

en: Select image
bg: Избор на плакат

en: Cover generated by Griffith v
bg: Плакатът е генериран от Griffith в

en: Released Under the GNU/GPL License
bg: Издадено под ГНУ Общ публичен лиценз

en: Original Title
bg: Оригинално заглавие

en: Title
bg: Заглавие

en: Director
bg: Режисьор

en: Running Time
bg: Времетраене

en:  min
bg:  мин

en: Country
bg: Държава

en: Genre
bg: Жанр

en: Upgrading database...
bg: Обновяване на базата от данни...

en: Brazilian Portuguese
bg: Португалски

en: Bulgarian
bg: Български

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: English
bg: Английски

en: Estonian
bg: Естонски

en: French
bg: Френски

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Italian
bg: Италиански

en: Japanese
bg: японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Norwegian Bokmal
bg: норвежки (букмол)

en: Occitan
bg: Окситански

en: Pashto
bg: Пущунски

en: Polish
bg: Полски

en: Portuguese
bg: Португалски

en: Russian
bg: Руски

en: Simplified Chinese
bg: Опростен китайски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Spanish
bg: Испански

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Favourite
bg: Любими

en: Buy me
bg: Купи ме

en: Griffith will now convert your database to the new format. This can take several minutes if you have a large database.
bg: Griffith ще конвертира базата Ви от данни в нов формат. Това може да отнеме няколко минути, ако имате голяма база от данни.

en: Your database is most probably in SQLite2 format, please convert it to SQLite3
bg: Базата Ви от данни е най-вероятно във формат SQLite2t, моля, конвертирайте я в SQLite3

en: You can't delete movie while it is loaned.
bg: Не можете да изтриете филм, докато е зает.

en: Image is not valid.
bg: Изображението не е валидно.

en: Image has been updated
bg: Плакатът е обновен

en: Are you sure you want to delete this poster?
bg: Наистина ли искате да изтриете този плакат?

en: No movie found
bg: Не е намерен филм

en: Connection timed out
bg: Връзката се разпадна (Connection timed out)

en: Error sending e-mail: %s
bg: Грешка при изпращане на e-mail: %s

en: login failure
bg: легитимацията е неуспешна

en: Movie loan reminder
bg: Подсещач за заети филми

en: Mail could not be sent. Please check e-mail preferences.
bg: Писмото не може да бъде изпратено. Моля, проверете настройките се за е-поща.

en: This person has no e-mail address defined.
bg: Няма дефинирана електронна поща за този човек.

en: Images
bg: Плакати

en: All files
bg: Всички файлове

en: No.
bg: Номер

en: Image
bg: Плакат

en: Seen it
bg: Гледан

en: Year
bg: Година

en: Runtime
bg: Продължителност

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Loan Date
bg: Дата на заемане

en: Return Date
bg: Дата на връщане

en: Loaned To
bg: Зает от

en: Language
bg: Език

en: dubbing
bg: дублиране

en: commentary
bg: коментар

en: Type
bg: Тип

en: Codec
bg: Кодек

en: Channels
bg: Канали

en: Subtitle format
bg: Формат на субтитри

en: Name
bg: Име

en: E-mail
bg: Електронна поща

en: Last added
bg: Последно добавени

en: Barcode
bg: Баркод

en: Cast
bg: С участието на

en: Cameraman
bg: Оператор

en: Classification
bg: Класификация

en: Collection
bg: Колекция

en: Color
bg: Цвят

en: Condition
bg: Състояние

en: Layers
bg: Слоеве

en: Loaned
bg: Зает

en: Discs
bg: Дискове

en: Notes
bg: Бележки

en: Number
bg: Номер

en: Official site
bg: Официален уебсайт

en: Plot
bg: Сюжет

en: Poster
bg: Плакат

en: Aspect ratio
bg: Пропорции

en: Region
bg: Регион

en: Screenplay
bg: Сценарист

en: Site
bg: Сайт

en: Studio
bg: Студио

en: Tags
bg: Етикети

en: Trailer
bg: Сцени от филма

en: Video codec
bg: Видео кодек

en: Volume
bg: Сила на звука

en: N/A
bg: Няма

en: Damaged
bg: Повредено

en: Poor
bg: Лошо

en: Fair
bg: Задоволително

en: Good
bg: Добро

en: Excellent
bg: Отлично

en: Black and White
bg: Черно-бял

en: Mixed
bg: Миксирано

en: Single Side, Single Layer
bg: Едностранен, еднослоен

en: Single Side, Dual Layer
bg: Едностранен, двуслоен

en: Dual Side, Dual Layer
bg: Двустранен, двуслоен

en: Region 0 (No Region Coding)
bg: Регион 0 (Без регионална кодировка)

en: Region 1 (United States of America, Canada)
bg: Регион 1 (САЩ, Канада)

en: Region 2 (Europe, Egypt, Arabia, Japan and South Africa)
bg: Регион 2 (Европа, Египет, Арабия, Япония и Южна Африка)

en: Region 3 (Korea, Thailand, Vietnam, Borneo and Indonesia)
bg: Регион 3 (Корея, Тайланд, Виетнам, Борнео и Индонезия)

en: Region 4 (Australia and New Zealand, Mexico and South America)
bg: Регион 4 (Австралия и Нова Зеландия, Мексико и Южна Америка)

en: Region 5 (India, Africa, Russia and former USSR countries)
bg: Регион 5(Индия, Африка, Русия и други бивши СССР репиблики)

en: Region 6 (Popular Republic of China)
bg: Регион 6(Народна Република Китай)

en: Region 7 (Reserved for Unspecified Special Use)
bg: Регион 7 (Запазен за неуточнена специална употреба)

en: Region 8 (Airlines/Cruise Ships)
bg: Регион 8(Въздушни линии/пътуващи кораби)

en: Dictionary not available. Spellcheck will be disabled.
bg: Речникът не е достъпен. Проверката на правописа ще бъде изключена.

en: No person is defined yet.
bg: Все още не е дефиниран човек.

en: Movie loaned
bg: Филмът е даден

en: This movie has been loaned to %s on %s
bg: Този филм е зает от %s на %s

en: Movie not loaned
bg: Филмът не е даден

en: Fetching data
bg: Извличане на информация

en: Wait a moment
bg: Изчакайте за момент

en: Connection error
bg: Грешка при свързване

en: Fetching poster
bg: Извличане на плакат

en: Searching
bg: Търсене

en: Cancel
bg: Отказ

en: You should fill the person name
bg: Трябва да попълнете името на човека

en: Record updated
bg: Архивът е обновен

en: This person has data in the loan history. This data will be erased if you continue.
bg: Тази личност има данни в историята на заемите. Тези данни ще бъдат истрити, ако продължите.

en: %s
    Are you sure you want to delete this person?
bg: %s
    Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази личност?

en: Griffith is a film collection manager.
bg: Griffith е програма за управление на филмови колекции.

en: Filter activated. Showing only not seen movies.
bg: Филтърът активиран. Показват се само гледани филми.

en: Filter activated. Showing only loaned movies.
bg: Филтърът активиран. Показват се само дадени филми.

en:  as
bg:  като

en: International
bg: Международен

en: <b>Audio</b>
bg: <b>Звук</b>

en: Audio
bg: Звук

en: %s file has been created.
bg: Файлът %s е създаден.

en: Export a %s document
bg: Изнасяне като документ с разширение %s

en: Full CSV list export plugin
bg: Модул за пълен CSV ескпорт

en: Griffith's movies list
bg: Списък с филми от Griffith

en: Media
bg: Медия

en: previous
bg: предишен

en: next
bg: следващ

en: Can't create %s!
bg: Не може да се създаде %s!

en: Directory %s already exists.
    Do you want to overwrite it?
bg: Директорията %s вече съществува.
    Искате ли да я презапишете?

en: Can't remove %s!
bg: Не може да се премахне %s!

en: Can't copy %s!
bg: Не може да се копира %s!

en: Can't open %s!
bg: %s не може да се отвори!

en: Document generated by Griffith v
bg: Документа е генериран от Griffith v

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Document has been generated.
bg: Документът е генериран.

en: My Movies List
bg: Списък с моите филми

en: iPod is not connected.
bg: IPod не е свързан.

en: PDF export plugin
bg: Модул за експорт на PDF

en: Export a PDF
bg: Експорт на PDF

en: List of films
bg: Списък с филми

en: Total Movies: %s
bg: Общо филми: %s

en: PDF has been created.
bg: Беше създаден PDF

en: Page %d
bg: Страница %d

en: The format of the file is not supported.
bg: Форматът на файла не се поддържа.

en: Can't open the file %s
bg: Файлът %s не може да бъде отворен

en: %s file has been imported. %s movies added.
bg: Файлът %s е внесен. %s филма са добавени.

en: <b>Example</b>
bg: <b>Пример</b>

en: <b>Export</b>
bg: Експорт

en: <b>Header</b>
bg: <b>Заглавна част</b>

en: <b>Sort by</b>
bg: <b>Сортира по</b>

en: <b>Split into</b>
bg: <b>Разделя на<b>

en: <b>Style</b>
bg: <b>Стил</b>

en: <b>Template</b>
bg: <b>Шаблон</b>

en: Author
bg: Автор

en: Black and white
bg: Черно и бяло

en: Data
bg: Данни

en: Description
bg: Описание

en: Destination
bg: Дестинация

en: Export
bg: Експорт

en: Export data
bg: Експортиране на данни

en: Format
bg: Форматиране

en: Maximal height
bg: Максимална височина

en: Maximal width
bg: Максимална ширина

en: Posters
bg: Плакати

en: Reverse
bg: Обръщане

en: Template
bg: Шаблон

en: Version
bg: Версия

en: entries per page
bg: Елементи съгласно страница

en: files
bg: файлове

en: 0 means no limits
bg: 0 означава без ограничения

en: <b>Audio channels</b>
bg: <b>Звукови канали</b>

en: <b>Audio codecs</b>
bg: <b>Звукови кодеци</b>

en: <b>Collection</b>
bg: <b>Колекция</b>

en: <b>Collections</b>
bg: <b>Колекции</b>

en: <b>Defaults</b>
bg: <b>По подразбиране</b>

en: <b>E-mail reminder</b>
bg: <b>Подсетително писмо</b>

en: <b>Languages</b>
bg: <b>Езици</b>

en: <b>Limits</b>
bg: <b>Лимити</b>

en: <b>Loan History</b>
bg: <b>История на заемания</b>

en: <b>Loans</b>
bg: <b>Заемания</b>

en: <b>Media</b>
bg: <b>Носител</b>

en: <b>Search for:</b>
bg: <b>Търсене:</b>

en: <b>Search results</b>
bg: <b>Резултати от търсенето</b>

en: <b>Select database to use</b>
bg: <b>Изберете база от данни, която да се използва</b>

en: <b>Show only the following columns</b>
bg: <b>Показва само текущите колони</b>

en: <b>Subtitle formats</b>
bg: <b>Формат на субтитри</b>

en: <b>Subtitles</b>
bg: <b>Субтитри</b>

en: <b>Tags</b>
bg: <b>Етикети</b>

en: <b>Use spell checking on the following fields:</b>
bg: <b>Използва проверка на правописа в текущите полета:</b>

en: <b>Video codecs</b>
bg: <b>Видео кодеци</b>

en: Add
bg: Добавяне

en: Add a new person
bg: Добавяне на нова личност

en: Add movie
bg: Добавя филм

en: Add movie and close
bg: Добавяне и затваряне

en: Adds new movie
bg: Добавяне на нов филм

en: All Movies
bg: Всички филми

en: By Collection
bg: По колекция

en: Choose Image
bg: Избира плакат

en: Clear filter
bg: Изчистване на филтъра

en: Clone
bg: Дублиране

en: Create backup
bg: Създаване на резервни копия

en: Database
bg: База от данни

en: Details
bg: Детайли

en: Dictionaries
bg: Речници

en: E-mail reminder
bg: Напомнително писмо

en: E_xport
bg: Е_кспорт

en: Edit a person
bg: Редактира личност

en: Edit movie details
bg: Редактиране на филм

en: Extensions
bg: Разширения

en: Favorite Movie Plugin
bg: Предпочитан модул за филми

en: Fill empty fields only
bg: Попълване само на празните полета

en: Filter
bg: Филтър

en: Font for reports
bg: Шрифт за докладите

en: Forum
bg: Форум

en: Found Results
bg: Резултати

en: Get from web
bg: Взима от интернет

en: Get movie data from:
bg: Изтегляне на информация за филма от:

en: Homepage
bg: Интернет страница

en: Host
bg: Носител

en: I_mport
bg: И_мпортиране

en: Include Front Image
bg: Включва плакат

en: Include movie number
bg: Включва номер на филм

en: Languages
bg: Езици

en: Limit search results to
bg: Ограничаване на резултатите от търсенето до

en: Load poster from disk
bg: Зареждане на плаката от диск

en: Loan
bg: Заемане

en: Loan Management
bg: Управление на заеманията

en: Loan movie
bg: Заемане на филм

en: Loan to
bg: Зает на

en: Loaned Movies
bg: Заети филми

en: Loans
bg: Заемания

en: Main list
bg: Главен списък

en: Manage People
bg: Управление на личности

en: Meter
    Stars
bg: Измервач
    Звезди

en: Movie details
bg: Детайли за филм

en: Movie information
bg: Информация за филм

en: Needs authentication
bg: Изисква удостоверяване

en: New database
bg: Нова база данни

en: Not Seen Movies
bg: Невиждани филми

en: Original title
bg: Оригинално заглавие

en: Other
bg: Други

en: Password
bg: Парола

en: People
bg: Хора

en: Phone
bg: Телефон

en: Please wait a moment...
bg: Моля изчакайте момент

en: Plugins
bg: Модули

en: Port
bg: Порт

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Print Cover
bg: Принтира плакат

en: Print cover
bg: Принтира плакат

en: Rating image
bg: Рейтинг на плакатите

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove poster
bg: Премахване на плакат

en: Remove selected movie
bg: Премахване на избрания филм

en: Rename
bg: Преименуване

en: Report bug
bg: Докладване за грешка

en: Resolution
bg: Разделителна способност

en: Restore from backup
bg: Възстановяване от архив

en: Return
bg: Възвръщане

en: SMTP port
bg: SMTP порт

en: SMTP server
bg: SMTP сървър

en: Saved filters
bg: Записани филтри

en: Searching on the web
bg: Търсене в интернет

en: Select database
bg: Избор на база данни

en: Sender E-mail address
bg: Адрес на подателя

en: Simple
bg: Опростена

en: Size
bg: Размер

en: Spell check the following language
bg: Проверка на правописа на следния език

en: Standard
    Slim
    Double Slim
bg: Стандартно
    Тънко
    Двойно тънко

en: Suggest an unseen movie
bg: Препоръчване на невиждан филм

en: Technical information
bg: Техническа информация

en: This movie is part of...
bg: Филмът е част от...

en: Toolbar
bg: Лента с инструменти

en: Use Spellchecker
bg: Използва проверка на правописа

en: Username
bg: Потребителско име

en: Watch the trailer
bg: Гледане на сцени от филма

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _File
bg: _Файл

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Loans
bg: _Заемания

en: _Tools
bg: _Инструменти

en: _View
bg: _Преглед

en: add entered name to collections list
bg: добавяне на въведеното име към списъка с колекциите

en: click here if movie was returned
bg: щракнете тук ако филмът е върнат

en: loaned only
bg: само дадени

en: minutes
bg: минути

en: movies
bg: филми

en: none
bg: нищо

en: not loaned only
bg: само не дадени

en: remove selected collection
bg: премахване на избраната колекция

en: seen only
bg: само видяни

en: tags
bg: етикети

en: unseen only
bg: само не видяни

en: Delimiter
bg: Разделител

en: Encoding
bg: Кодиране

en: Fields
bg: Полета

en: From Row
bg: От ред

en: ascii (English)
    big5 (Traditional Chinese)
    big5hkscs (Traditional Chinese)
    cp037 (English)
    cp424 (Hebrew)
    cp437 (English)
    cp500 (Western Europe)
    cp737 (Greek)
    cp775 (Baltic languages)
    cp850 (Western Europe)
    cp852 (Central and Eastern Europe)
    cp855 (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    cp856 (Hebrew)
    cp857 (Turkish)
    cp860 (Portuguese)
    cp861 (Icelandic)
    cp862 (Hebrew)
    cp863 (Canadian)
    cp864 (Arabic)
    cp865 (Danish, Norwegian)
    cp866 (Russian)
    cp869 (Greek)
    cp874 (Thai)
    cp875 (Greek)
    cp932 (Japanese)
    cp949 (Korean)
    cp950 (Traditional Chinese)
    cp1006 (Urdu)
    cp1026 (Turkish)
    cp1140 (Western Europe)
    cp1250 (Central and Eastern Europe)
    cp1251 (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    cp1252 (Western Europe)
    cp1253 (Greek)
    cp1254 (Turkish)
    cp1255 (Hebrew)
    cp1256 (Arabic)
    cp1257 (Baltic languages)
    cp1258 (Vietnamese)
    euc_jp (Japanese)
    euc_jis_2004 (Japanese)
    euc_jisx0213 (Japanese)
    euc_kr (Korean)
    gb2312 (Simplified Chinese)
    gbk (Unified Chinese)
    gb18030 (Unified Chinese)
    hz (Simplified Chinese)
    iso2022_jp (Japanese)
    iso2022_jp_1 (Japanese)
    iso2022_jp_2 (Japanese, Korean, Simplified Chinese, Western Europe, Greek)
    iso2022_jp_2004 (Japanese)
    iso2022_jp_3 (Japanese)
    iso2022_jp_ext (Japanese)
    iso2022_kr (Korean)
    latin_1 (West Europe)
    iso8859_2 (Central and Eastern Europe)
    iso8859_3 (Esperanto, Maltese)
    iso8859_4 (Baltic languagues)
    iso8859_5 (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    iso8859_6 (Arabic)
    iso8859_7 (Greek)
    iso8859_8 (Hebrew)
    iso8859_9 (Turkish)
    iso8859_10 (Nordic languages)
    iso8859_13 (Baltic languages)
    iso8859_14 (Celtic languages)
    iso8859_15 (Western Europe)
    johab (Korean)
    koi8_r (Russian)
    koi8_u (Ukrainian)
    mac_cyrillic (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    mac_greek (Greek)
    mac_iceland (Icelandic)
    mac_latin2 (Central and Eastern Europe)
    mac_roman (Western Europe)
    mac_turkish (Turkish)
    ptcp154 (Kazakh)
    shift_jis (Japanese)
    shift_jis_2004 (Japanese)
    shift_jisx0213 (Japanese)
    utf_16 (all languages)
    utf_16_be (all languages (BMP only))
    utf_16_le (all languages (BMP only))
    utf_7 (all languages)
    utf_8 (all languages)
bg: ASCII (английски) 
    Big5 (традиционен китайски) 
    big5hkscs (традиционен китайски) 
    cp037 (английски) 
    cp424 (иврит) 
    cp437 (английски) 
    cp500 (Западна Европа) 
    cp737 (на гръцки) 
    cp775 (балтийските езици) 
    cp850 (Западна Европа) 
    cp852 (Централна и Източна Европа) 
    cp855 (български, белоруски, македонски, руски, сръбски) 
    cp856 (иврит) 
    cp857 (турски) 
    cp860 (португалски) 
    cp861 (исландски) 
    cp862 (иврит) 
    cp863 (Канада) 
    cp864 (на арабски) 
    cp865 (датски, норвежки) 
    cp866 (руски) 
    cp869 (гръцки) 
    cp874 (Thai) 
    cp875 (гръцки) 
    cp932 (японски) 
    cp949 (Корея) 
    cp950 (традиционен китайски) 
    cp1006 (урду) 
    cp1026 (турски) 
    cp1140 (Западна Европа) 
    cp1250 (Централна и Източна Европа) 
    cp1251 (български, белоруски, македонски и руски, сръбски) 
    cp1252 (Западна Европа) 
    cp1253 (гръцки) 
    cp1254 (турски) 
    cp1255 (иврит) 
    cp1256 (арабски) 
    cp1257 (балтийските езици) 
    cp1258 (Виетнам) 
    euc_jp (японски) 
    euc_jis_2004 (японски) 
    euc_jisx0213 (японски) 
    euc_kr (Корея) 
    GB2312 (опростен китайски) 
    GBK (Unified китайски) 
    gb18030 (Unified китайски) 
    Hz (опростен китайски) 
    iso2022_jp (на японски) 
    iso2022_jp_1 (на японски) 
    iso2022_jp_2 (японски, корейски, опростен китайски, Западна Европа, гръцки) 
    iso2022_jp_2004 (на японски) 
    iso2022_jp_3 (на японски) 
    iso2022_jp_ext (на японски) 
    iso2022_kr (Корея) 
    latin_1 (Западна Европа) 
    iso8859_2 (Централна и Източна Европа) 
    iso8859_3 (есперанто, малтийски) 
    iso8859_4 (балтийски езици) 
    iso8859_5 (български, белоруски, македонски, руски, сръбски) 
    iso8859_6 (арабски) 
    iso8859_7 (гръцки) 
    iso8859_8 (иврит) 
    iso8859_9 (турски) 
    iso8859_10 (скандинавските езици) 
    iso8859_13 (балтийските езици) 
    iso8859_14 (келтски езици) 
    iso8859_15 (Западна Европа) 
    johab (Корея) 
    koi8_r (руски) 
    koi8_u (Украйна) 
    mac_cyrillic (български, белоруски, македонски, руски, сръбски) 
    mac_greek (гръцки) 
    mac_iceland (исландски) 
    mac_latin2 (Централна и Източна Европа) 
    mac_roman (Западна Европа) 
    mac_turkish (турски) 
    ptcp154 (Казахстан) 
    Shift_JIS (японски) 
    shift_jis_2004 (японски) 
    shift_jisx0213 (японски) 
    utf_16 (всички езици) 
    utf_16_be (всички езици (само BMP)) 
    utf_16_le (всички езици (само BMP)) 
    utf_7 (всички езици) 
    utf_8 (всички езици)

en: <b>Import only fields selected below</b>
bg: <b>Импортиране на само избраните по-долу полета</b>

en: <b>Importing...</b>
bg: <b>Импортиране...</b>

en: Plugin
bg: Приставка

en: Source
bg: Източник
