Griffith 0.10-beta1 - en to et translation catalogue (53 entries)

en: You have no movies in your database
et: Sinu andmebaasis puuduvad filmid

en: You have seen all films in your collection!
et: Sa nägid kõiki filme oma kollektsioonis!

en: subtitles
et: subtiitrid

en: Are you sure you want to create a new database?
    You will lose ALL your current data!
et: Soovid sa kindlasti luua uue andmebaasi?
    Sa kaotad KÕIK praegused andmed!

en: Last chance!
    Do you confirm that you want
    to lose your current data?
et: Viimane võimalus!
    Kas kinnitad et soovid kaotada
    kõik oma praegused andmed?

en: Main Authors
et: Peamised autorid

en: Programmers
et: Programmeerijad

en: Contributors
et: Kaasautorid:

en: Logo, icon and general artwork
et: Logo, ikoon ja üldine kunstitöö

en: This program is released under the GNU
et: See programm on välja antud GNU litsentsi alusel

en: Add a new movie
et: Lisa uus film

en: Edit movie
et: Redigeeri fimi

en: Movie information has been updated
et: Filmi infot on uuendatud

en: No results
et: Tulemused puuduvad

en: Url:
et: Link:

en: Language:
et: Keel:

en: Movie with that title already exists, are you sure you want to add?
et: Sellise pealkirjaga film on juba olemas, kas soovid seda kindlasti lisada?

en: File exists. Do you want to overwrite it?
et: Fail on olemas. Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: Error creating backup
et: Viga tagavarakoopia loomisel

en: Backup has been created
et: Tagavarakoopia on loodud

en: Can't read backup file
et: Tagavarakoopia faili lugemine ei õnnestu

en: Backup restored
et: Tagavarakoopia taastatud

en: Select image
et: Vali pilt

en: Released Under the GNU/GPL License
et: Välja antud GNU/GPL alusel

en: Original Title
et: Originaal pealkiri

en: Title
et: Pealkiri

en: Director
et: Režissöör

en: Running Time
et: Kestvus

en: Country
et: Riik

en: Genre
et: Stiil

en: Brazilian Portuguese
et: Brasiilia portugali

en: Bulgarian
et: Bulgaaria

en: Catalan
et: Katalaani

en: Czech
et: Tšehhi

en: Danish
et: Taani

en: Dutch
et: Hollandi

en: English
et: Inglise

en: French
et: Prantsuse

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka

en: Italian
et: Itaalia

en: Japanese
et: Jaapani

en: Norwegian Bokmal
et: Norra Bokmal

en: Polish
et: Poola

en: Portuguese
et: Portugali

en: Russian
et: Vene

en: Simplified Chinese
et: Lihtsustatud Hiina

en: Spanish
et: Hispaania

en: Swedish
et: Rootsi

en: Turkish
et: Türgi

en: Favourite
et: Lemmikud

en: Are you sure you want to delete?
et: Soovid sa kindlasti kustutada seda filmi?

en: Select all
et: Vali pilt
