Griffith 0.10-beta1 - en to fa translation catalogue (195 entries)

en: You have no movies in your database
fa: شما هیچ فیلمی در پایگاه داده‌‌تان ندارید.

en: You have seen all films in your collection!
fa: شما همه‌ی فیلم‌های مجموعه‌ی خود را تماشا کرده‌اید!

en: subtitles
fa: زیرنویس

en: This item is in use.
    Operation aborted!
fa: این مورد در حال استفاده است.
    عمل بی‌نتیجه ماند!

en: Are you sure you want to restore? Your current movie collection will be replaced. You can't undo this operation.
fa: آیا از برگرداندن اطلاعات اطمینان دارید ؟
    اطلاعات فیلمهای فعلی شما با اطلاعات قبلی جایگزین خواهد شد.
    این عملیات قابل برگشت نمی باشند.

en: Are you sure you want to merge? Your current movie collection will be merged with a backup. You can't undo this operation.
fa: آیا از برگرداندن اطلاعات اطمینان دارید ؟
    اطلاعات فیلمهای فعلی شما با اطلاعات قبلی جایگزین خواهد شد.
    این عملیات قابل برگشت نمی باشند.

en: Are you sure you want to create a new database?
    You will lose ALL your current data!
fa: آیا از ایجاد یک پایگاه داده جدید اطمینان دارید ؟
    شما کلیه اطلاعات فعلی خود را از دست خواهید داد!

en: Last chance!
    Do you confirm that you want
    to lose your current data?
fa: آخرین شانس!
    آیا شما تایید می‌کنید که مایلید
    داده‌ی اخیرتان را از دست بدهید؟

en: Main Authors
fa: نویسندگان اصلی

en: Programmers
fa: برنامه‌نویس‌ها

en: Contributors
fa: یاری‌رسانان:

en: See TRANSLATORS file
fa: پرونده‌ی مترجم‌ها را ببینید

en: This program is released under the GNU
fa: این برنامه تحت مجوز گنو عرضه شده است

en: Add a new movie
fa: اضافه کردن فیلم جدید

en: Edit movie
fa: ویرایش فیلم

en: Movie information has been updated
fa: اطلاعات فیلم به‌روز رسانی شده است

en: No results
fa: بدون نتیجه

en: You should fill the original title
    or the movie title.
fa: شما باید عنوان اصلی
    یا عنوان فیلم را وارد کنید.

en: Language:
fa: زبان:

en: Movie with that title already exists, are you sure you want to add?
fa: فیلمی با این عنوان از قبل وجود دارد. آیا از اضافه کردن اطمینان دارید ؟

en: is equal to
fa: برابر است با

en: is not equal to
fa: برابر نیست با

en: starts with
fa: آغاز شده باشد با

en: doesn't start with
fa: آغاز نشده باشد با

en: contains
fa: شامل :

en: doesn't contain
fa: شامل نشود

en: like
fa: شبیه

en: not like
fa: شبیه نباشد

en: ignore
fa: صرف نظر

en: with
fa: با

en: without
fa: بدون

en: require
fa: ضروری

en: in
fa: در

en: loan history
fa: تاریخچه امانات

en: Name is empty
fa: نام خالی است

en: Error creating backup
fa: خطا در تهیه پشتیبان

en: Backup has been created
fa: پشتیبان تهیه شد

en: Restoring database...
fa: بازیابی پاگاه داده ...

en: Can't read backup file
fa: امکان خواندن پرونده پشتیبان وجود ندارد

en: Backup restored
fa: پشتیبان بازیابی شد

en: Select image
fa: انتخواب تصویر

en: Title
fa: عنوان

en: Director
fa: کارگردان

en: Running Time
fa: زمان نمایش

en:  min
fa:  دقیقه

en: Country
fa: کشور

en: Genre
fa: نوع

en: Upgrading database...
fa: به روز رسانی پایگاه داده ...

en: Brazilian Portuguese
fa: پرتغالی برزیلی

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Catalan
fa: کاتالونیایی

en: Czech
fa: چکی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: English
fa: انگلیسی‌

en: Estonian
fa: استونیایی

en: French
fa: فرانسوی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Hungarian
fa: مجاری

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی‌

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Occitan
fa: اُکیتان

en: Pashto
fa: پشتو

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Russian
fa: روسی

en: Simplified Chinese
fa: چینی ساده

en: Slovak
fa: اسلوواکی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Favourite
fa: محبوب

en: Griffith will now convert your database to the new format. This can take several minutes if you have a large database.
fa: اکنون Griffth پایگاه داده شما را به قالب جدید تبدیل می کند.در صورت بزرگ بودن پایگاه داده شما، این کار دقایقی به طول می انجامد.

en: Are you sure you want to delete?
fa: آیا از حذف این فیلم اطمینان دارید؟

en: You can't delete movie while it is loaned.
fa: شما نمی توانید فیلمی را که امانت داده شده حذف کنید.

en: Image is not valid.
fa: تصوی معتبر نیست.

en: Image has been updated
fa: تصویر به روز رسانی شد.

en: Are you sure you want to delete this poster?
fa: آیا از حذف این پوستر اطمینان دارید ؟

en: No movie found
fa: فیلمی پیدا نشد.

en: E-mail sent successfully
fa: پست الکترونیکی با موفقیت ارسال شد.

en: Movie loan reminder
fa: یادآور فیلمهای امانی

en: Images
fa: تصاویر

en: backups
fa: پشتیبان

en: All files
fa: تمام فایلها

en: No.
fa: شماره

en: Image
fa: تصویر

en: Seen it
fa: دیده شده

en: Year
fa: سال

en: Runtime
fa: مدت

en: Rating
fa: درجه بندی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Updated
fa: به روز شده

en: Loan Date
fa: تاریخ امانت

en: Return Date
fa: تاریخ بازگشت

en: Loaned To
fa: امانت به

en: Language
fa: زبان

en: Type
fa: نوع

en: Codec
fa: قالب

en: Subtitle format
fa: قالب زیر نویس

en: Name
fa: نام

en: E-mail
fa: پست الکترونیک

en: Last added
fa: آخرین موارد اضافه شده

en: Barcode
fa: بارکد

en: Cast
fa: هنرپیشه

en: Cameraman
fa: فیلم بردار

en: Collection
fa: مجموعه

en: Color
fa: رنگی

en: Loaned
fa: امانت داده شده

en: Discs
fa: دیسک

en: Medium
fa: متوسط

en: Notes
fa: یادداشت

en: Number
fa: شماره

en: Official site
fa: سایت رسمی

en: Poster
fa: پوستر

en: Region
fa: ملیت

en: Screenplay
fa: سناریو

en: Site
fa: سایت

en: Studio
fa: استدیو

en: Tags
fa: علامتها

en: Trailer
fa: پیش نمایش

en: Video codec
fa: قالب تصویری

en: Volume
fa: حجم/تعداد

en: N/A
fa: هیچ

en: Damaged
fa: خراب

en: Poor
fa: ضعیف

en: Fair
fa: معمولی

en: Good
fa: خوب

en: Excellent
fa: عالی

en: Black and White
fa: سیاه و سفید

en: Mixed
fa: ترکیبی

en: Single Side, Single Layer
fa: یک طرفه ، یک لایه

en: Single Side, Dual Layer
fa: یک طرفه ، دو لایه

en: Dual Side, Single Layer
fa: دو طرفه ، یک لایه

en: Dual Side, Dual Layer
fa: دو طرفه ، دو لایه

en: Region 0 (No Region Coding)
fa: منطقه 0 (بدون کد منطقه ای)

en: Region 1 (United States of America, Canada)
fa: منطقه 1 (ایالات متحده امریکا ، کانادا)

en: Region 2 (Europe, Egypt, Arabia, Japan and South Africa)
fa: منطقه 2 (اروپا، مصر، کشورهای عربی، ژاپن و آفریقای جنوبی)

en: Region 3 (Korea, Thailand, Vietnam, Borneo and Indonesia)
fa: منطقه 3 (کره، تایلند، ویتنام، برنئو و اندونزی)

en: Region 4 (Australia and New Zealand, Mexico and South America)
fa: منطقه 4 (استرالیا و نیوزیلند، مکزیک و آمریکای جنوبی)

en: Region 5 (India, Africa, Russia and former USSR countries)
fa: منطقه 5 (هندوستان، آفریقا ، روسیه و کشورهای جدا شده از شوروی)

en: Region 6 (Popular Republic of China)
fa: منطقه 6 (جمهوری خلق چین)

en: Region 7 (Reserved for Unspecified Special Use)
fa: منطقه 7 (ذخیره شده برای استفاده های ویژه)

en: Region 8 (Airlines/Cruise Ships)
fa: منطقه 8 (خطوط هوایی و کشتی های تفریحی)

en: No person is defined yet.
fa: تاکنون شخصی تعریف نشده

en: Do you want to loan the whole collection?
fa: آیا مایلید کل مجموعه را امانت بدهید ؟

en: Collection contains loaned movie.
    Loan aborted!
fa: مجموعه شامل فیلمهای امانت داده شده است.
    امانات لغو گردید!

en: Movie loaned
fa: فیلم امانت داده شده

en: This movie has been loaned to %s on %s
fa: این فیلم در تاریخ %s به %s امانت داده شده

en: Movie not loaned
fa: فیلم امانت داده نشده

en: Fetching data
fa: دریافت اطلاعات

en: Wait a moment
fa: کمی صبر کنید

en: Connection error
fa: خطا در ارتباط

en: Fetching poster
fa: دریافت پوستر

en: Searching
fa: جستجو

en: Cancel
fa: لغو

en: You should fill the person name
fa: شما باید نام شخص را کامل کنید

en: Record updated
fa: اطلاعات به روز شد

en: This person has loaned films from you. Return them first.
fa: این شخص از شما فیلم امانت گرفته است. ابتدا آنرا برگردانید.

en: This person has data in the loan history. This data will be erased if you continue.
fa: این شخص در سوابق امانات دارای اطلاعات است. درصورت ادامه این اطلاعات حذف می شود.

en: %s
    Are you sure you want to delete this person?
fa: %s
    آیا شما از حذف این شخص اطمینان دارید ؟

en: Name cannot be empty
fa: نام خالی است

en: E-mail address is not valid
fa: تصوی معتبر نیست.

en: Width
fa: با

en: Select all
fa: انتخواب تصویر

en: Standard
    Slim
    Double Slim
fa: استاندارد
    باریک
    باریک مضاعف

en: Suggest an unseen movie
fa: پیشنهاد یک فیلم دیده نشده

en: Technical information
fa: اطلاعات فنی

en: This movie is part of...
fa: این فیلم قسمتی است از ...

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Type in the original film title, select source and choose <i>Get from web</i>. Griffith will try to fetch all the related information from the Web.
fa: عنوان اصلی فیلم را وارد کنید ، منبع را انتخاب کنید و گزینه <i>دریافت از وب</i> را انتخاب کنید. Griffith تلاش می کند اطلاعات مرتبط را از وب دریافت کند.

en: Username
fa: نام کاربر

en: Visit movie web site
fa: وب سایت فیلم را مشاهده کنید

en: Visit the official web site
fa: سایت رسمی را مشاهده کنید

en: Watch the trailer
fa: تماشای پیش نمایش

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _File
fa: _پرونده

en: _Help
fa: _راهنما

en: _Loans
fa: _امانات

en: _Tools
fa: _ابزار

en: _View
fa: _نمایش

en: add entered name to collections list
fa: اضافه کردن نام وارد شده را به فهرست مجموعه

en: click here if movie was returned
fa: اگر فیلم برگشته است اینجا را کلیک کنید

en: collection details
fa: جزئیات مجموعه

en: loaned only
fa: فقط امانت داده شده

en: loans movie or volume
fa: وام دادن فیلم یا قسمت

en: minutes
fa: دقیقه

en: movies
fa: فیلم

en: none
fa: هیچ

en: not loaned only
fa: فقط امانت داده نشده

en: remove selected collection
fa: حذف مجموعه انتخاب شده

en: Import window
fa: پنجره ورودی

en: Source
fa: منبع
