Griffith 0.10-beta1 - en to lv translation catalogue (126 entries)

en: You have no movies in your database
lv: Jums nav neviena filma datubazē

en: Programmers
lv: Programmētēji

en: Add a new movie
lv: Pievienot jaunu filmu

en: Edit movie
lv: Reģiget filmu

en: No results
lv: Nav rezultātu

en: Language:
lv: Valoda:

en: File exists. Do you want to overwrite it?
lv: Datne eksistē. Vai vēlaties parrakstīt to?

en: Original Title
lv: Originalais nosaukums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Director
lv: Direktors

en: Country
lv: Valsts

en: Genre
lv: Žanrs

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: English
lv: Angļu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: French
lv: Franču

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Norwegian Bokmal
lv: Norvēģu (Bukmalu)

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Images
lv: Attēli

en: All files
lv: Visi faili

en: Image
lv: Attēls

en: Year
lv: Gads

en: Rating
lv: Novērtējums

en: Language
lv: Valoda

en: Type
lv: Tips

en: Channels
lv: Kanāli

en: Name
lv: Vārds

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Classification
lv: Klasifikācija

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Color
lv: Krāsa

en: Layers
lv: Slāņi

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Number
lv: Numurs

en: Plot
lv: Sižets

en: Region
lv: Reģions

en: Studio
lv: Studija

en: Tags
lv: Tagi

en: Volume
lv: Skaļums

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: Damaged
lv: Bojats

en: Poor
lv: Vāji

en: Fair
lv: Pietiekami

en: Good
lv: Labi

en: Excellent
lv: Teicami

en: Black and White
lv: Melns un balts

en: Mixed
lv: Miksēts

en: Wait a moment
lv: Mirkliti uzgaidiet

en: Searching
lv: Notiek meklēšana

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Media
lv: Datu nesējs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: List of films
lv: Filmu saraksts

en: <b>Header</b>
lv: <b>Augšraksts</b>

en: <b>Style</b>
lv: <b>Stils</b>

en: Author
lv: Autors

en: Black and white
lv: Melns un balts

en: Data
lv: Dati

en: Description
lv: Apraksts

en: Export
lv: Eksportēt

en: Format
lv: Formāts

en: Template
lv: Veidne

en: Version
lv: Versija

en: files
lv: faili

en: <b>Collection</b>
lv: <b>Kolekcija</b>

en: <b>Defaults</b>
lv: <b> Noklusētie</b>

en: <b>Languages</b>
lv: <b>Valodas</b>

en: <b>Media</b>
lv: <b>Datu nesējs</b>

en: <b>Search results</b>
lv: <b>Meklēšanas rezultāti</b>

en: <b>Subtitles</b>
lv: <b>Titri</b>

en: Add
lv: Pievienot

en: Add movie
lv: Pievienot filmu

en: Add movie and close
lv: Pievienot filmu un aizvert

en: Adds new movie
lv: Pievienot jaunu filmu

en: All Movies
lv: Visas filmas

en: Choose Image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Database
lv: Datu bāze

en: Details
lv: Detaļas

en: Dictionaries
lv: Vārdnīcas

en: E_xport
lv: E_ksportēt

en: Homepage
lv: Mājas lapa

en: Host
lv: Resursdators

en: Languages
lv: Valodas

en: Other
lv: Cits

en: Password
lv: Parole

en: People
lv: Cilvēki

en: Phone
lv: Telefons

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Port
lv: Ports

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Remove
lv: Noņemt

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: SMTP port
lv: SMTP ports

en: SMTP server
lv: SMTP serveris

en: Size
lv: Izmērs

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _File
lv: _Fails

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _View
lv: _Skats

en: minutes
lv: minūtes

en: tags
lv: tagi

en: Delimiter
lv: Atdalītājs

en: Encoding
lv: Kodējums

en: Fields
lv: Lauki

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Source
lv: Avots
