Griffith 0.10-beta1 - en to nl translation catalogue (408 entries)

en: You have no movies in your database
nl: Uw database is leeg

en: You have seen all films in your collection!
nl: U heeft alle films al gezien!

en: subtitles
nl: ondertitels

en: This item is in use.
    Operation aborted!
nl: Dit object is in gebruik.
    Bewerking afgebroken!

en: Are you sure you want to restore? Your current movie collection will be replaced. You can't undo this operation.
nl: Weet u zeker dat u terug wil gaan naar een backup?
    Uw huidige filmdatabase zal worden overschreven.
    U kunt deze wijziging niet ongedaan maken.

en: Are you sure you want to merge? Your current movie collection will be merged with a backup. You can't undo this operation.
nl: Weet u zeker dat u uw database wilt aanvullen met een backup?
    Uw huidige filmdatabase zal met een backup worden aangevuld.
    U kunt deze wijziging niet ongedaan maken.

en: %s movie(s) in collection. %s movie(s) are shown by the filter. %s movie(s) loaned. You haven't seen %s movie(s)
nl: %s film(s) in de collectie. %s film(s) zijn zichtbaar met de huidige filter. %s film(s) uitgeleend. %s films(s) nog niet bekeken.

en: Are you sure you want to create a new database?
    You will lose ALL your current data!
nl: Weet u zeker dat u een nieuwe database wilt maken?
    Hierbij zal uw huidige database verloren gaan!

en: Last chance!
    Do you confirm that you want
    to lose your current data?
nl: Laatste Kans!
    Weet u zeker dat u
    al uw data wil verliezen?

en: This is development version of Griffith.
    Upgrade path from dev. versions may not be provided.
    Please make sure you have a backup!
    
    Do you want to proceed?
nl: Dit is de ontwikkelversie van Griffith.
    Upgrade pad van ontwikkelversies wordt misschien niet gegeven.
    Wees er zeker van dat u een backup heeft.
    
    Weet u zeker dat u verder wil gaan?

en: Main Authors
nl: Geschreven door

en: Programmers
nl: Programmeurs

en: Contributors
nl: Met dank aan:

en: Logo, icon and general artwork
nl: Logo, icoontje en grafische vormgeving

en: See TRANSLATORS file
nl: Bekijk hiervoor het TRANSLATORS bestand

en: This program is released under the GNU
nl: Dit programma valt onder de GNU

en: Add a new movie
nl: Film toevoegen

en: Edit movie
nl: Film bewerken

en: Movie information has been updated
nl: Film informatie is bijgewerkt

en: No results
nl: Geen resultaten

en: You should fill the original title
    or the movie title.
nl: U moet een titel invullen.

en: Language:
nl: Taal:

en: Movie with that title already exists, are you sure you want to add?
nl: Er bestaat al een film met deze titel, wilt u deze film toch toevoegen?

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: starts with
nl: begint met

en: doesn't start with
nl: begint niet met

en: contains
nl: bevat

en: doesn't contain
nl: bevat niet

en: like
nl: zoals

en: not like
nl: niet zoals

en: ignore
nl: negeer

en: with
nl: met

en: without
nl: zonder

en: require
nl: vereist

en: not in
nl: niet in

en: loaned to
nl: geleend aan

en: loan history
nl: salaris geschiedenis

en: Name is empty
nl: Naam is leeg

en: Cannot save search conditions
nl: Kan zoekcriteria niet opslaan

en: Search conditions saved
nl: Zoekcriteria opgeslagen

en: Cannot delete search conditions
nl: Kan zoekcriteria niet verwijderen

en: Search conditions deleted
nl: Zoekcriteria verwijderd

en: Save Griffith backup
nl: Maak een Griffith backup

en: File exists. Do you want to overwrite it?
nl: Het bestand bestaat al. Wilt u dit bestand overschrijven?

en: Error creating backup
nl: Fout bij het maken van de backup

en: Backup has been created
nl: Er is een backup gemaakt

en: Restoring database...
nl: Database herstellen...

en: Restore Griffith backup
nl: Herstel een Griffith backup

en: Can't read backup file
nl: Kan backup bestand niet lezen

en: Backup restored
nl: Backup hersteld

en: Select image
nl: Selecteer afbeelding

en: Cover generated by Griffith v
nl: Cover gemaakt door Griffith v

en: Released Under the GNU/GPL License
nl: Vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie

en: Original Title
nl: Originele Titel

en: Title
nl: Titel

en: Director
nl: Regisseur

en: Running Time
nl: Speelduur

en: Country
nl: Land

en: Upgrading database...
nl: Database bijwerken...

en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans Portugees

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: English
nl: Engels

en: Estonian
nl: Estland

en: French
nl: Frans

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Italian
nl: Italiaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Norwegian Bokmal
nl: Noors Bokmål

en: Occitan
nl: Occitaans

en: Pashto
nl: Pasjtoe

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Russian
nl: Russisch

en: Simplified Chinese
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Spanish
nl: Spaans

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Favourite
nl: Favoriet

en: Buy me
nl: Koop mij

en: Griffith will now convert your database to the new format. This can take several minutes if you have a large database.
nl: Griffith zal nu uw database omzetten naar het nieuwe formaat. Dit kan enkele minuten duren als u een grote database heeft.

en: Old DB conversion: please install pysqlite legacy (v1.0)
nl: Oude database conversie: installeer eerst pysqlite legacy (v1.0) a.u.b.

en: Your database is most probably in SQLite2 format, please convert it to SQLite3
nl: Uw database heeft waarschijnlijk het SQLite2 formaat, converteer het naar SQLite3

en: Are you sure you want to delete?
nl: Weet u zeker dat u deze film wilt verwijderen?

en: You can't delete movie while it is loaned.
nl: U kunt geen uitgeleende films verwijderen.

en: Image is not valid.
nl: Afbeelding is niet geldig.

en: Image has been updated
nl: Afbeelding is bijgewerkt

en: Are you sure you want to delete this poster?
nl: Weet u zeker dat u deze filmposter wilt verwijderen?

en: No movie found
nl: Film niet gevonden

en: Connection timed out
nl: Verbinding verbroken door tijdslimiet

en: Error sending e-mail: %s
nl: Fout bij het versturen van e-mail: %s

en: login failure
nl: er is een fout opgetreden bij het inloggen

en: E-mail sent successfully
nl: E-mail succesvol verzonden

en: Movie loan reminder
nl: Uitleen herinnering

en: Hi, %s!
    
    Just to remind you that I'm really needing the following movie I have loaned to you recently:
    
    %s (%s)
    
    Loaned on %s
nl: Hallo, %s!
    
    Even een herinnering, de film die ik je recent uitgeleend heb wil ik graag weer terug:
    
    %s (%s)
    
    Uitgeleend op %s

en: Mail could not be sent. Please check e-mail preferences.
nl: De e-mail kon niet verzonden worden.  Kijk uw e-mail opties na.

en: This person has no e-mail address defined.
nl: Voor deze persoon is geen e-mail adres ingesteld.

en: Images
nl: Afbeelingen

en: All files
nl: Alle bestanden

en: No.
nl: Nr.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Seen it
nl: Gezien

en: Year
nl: Jaar

en: Runtime
nl: Speelduur

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Loan Date
nl: Uitleen Datum

en: Return Date
nl: Teruggebracht op

en: Loaned To
nl: Uitgeleend aan

en: Language
nl: Taal

en: dubbing
nl: Voiceover

en: commentary
nl: commentaar

en: Channels
nl: Kanalen

en: Subtitle format
nl: Ondertitelings formaat

en: Enable this extension
nl: Schakel deze extensie in

en: Name
nl: Naam

en: Any
nl: Elke

en: Last added
nl: Laatst toegevoegd

en: Barcode
nl: Streepjescode

en: Cast
nl: Acteurs

en: Classification
nl: Kijkwijzer

en: Collection
nl: Collectie

en: Color
nl: Kleur

en: Condition
nl: Staat

en: Loaned
nl: Uitgeleend

en: Discs
nl: Schijfjes

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Number
nl: Nummer

en: Official site
nl: Officiële site

en: Poster
nl: Afzender

en: Aspect ratio
nl: Verhouding

en: Region
nl: Regio

en: Screenplay
nl: Script

en: Damaged
nl: Beschadigd

en: Poor
nl: Slecht

en: Fair
nl: Redelijk

en: Good
nl: Goed

en: Excellent
nl: Perfect

en: Black and White
nl: Zwart-wit

en: Mixed
nl: Gemengd

en: Single Side, Single Layer
nl: Enkele zijde, Single Layer

en: Single Side, Dual Layer
nl: Enkele zijde, Dual Layer

en: Dual Side, Single Layer
nl: Dubbele zijde, Single Layer

en: Dual Side, Dual Layer
nl: Dubbele zijde, Dual Layer

en: Region 0 (No Region Coding)
nl: Regio 0 (Geen regiocode)

en: Region 1 (United States of America, Canada)
nl: Regio 1 (VS, Canada)

en: Region 2 (Europe, Egypt, Arabia, Japan and South Africa)
nl: Regio 2 (Europe, Egypt, Arabia, Japan and South Africa)

en: Region 3 (Korea, Thailand, Vietnam, Borneo and Indonesia)
nl: Regio 3 (Korea, Thailand, Vietnam, Borneo en Indonesië)

en: Region 4 (Australia and New Zealand, Mexico and South America)
nl: Regio 4 (Australia and New Zealand, Mexico and South America)

en: Region 5 (India, Africa, Russia and former USSR countries)
nl: Regio 5 (India, Africa, Rusland en voormalige USSR landen)

en: Region 6 (Popular Republic of China)
nl: Regio 6 (Republiek van China)

en: Region 7 (Reserved for Unspecified Special Use)
nl: Regio 7 (Gereserveerd voor speciaal gebruik)

en: Region 8 (Airlines/Cruise Ships)
nl: Regio 8 (Vliegtuigen/Cruiseschepen)

en: Dictionary not available. Spellcheck will be disabled.
nl: Woordenboek niet beschikbaar. De spellingscontrole wordt uitgeschakeld.

en: No person is defined yet.
nl: Nog geen personen toegevoegd.

en: Do you want to loan the whole collection?
nl: Wilt u alle films uitlenen?

en: Collection contains loaned movie.
    Loan aborted!
nl: Collectie bevat uitgeleende film.
    Lening afgeboken.

en: Movie loaned
nl: Deze film is uitgeleend

en: This movie has been loaned to %s on %s
nl: Deze film is uitgeleend aan %s sinds %s

en: Movie not loaned
nl: Deze film is niet uitgeleend

en: Fetching data
nl: Binnenhalen gegevens

en: Wait a moment
nl: Even geduld a.u.b.

en: Connection error
nl: Verbindingsfout

en: Fetching poster
nl: Poster aan het binnenhalen

en: Searching
nl: Bezig met Zoeken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: You should fill the person name
nl: U dient een naam op te geven

en: This person has loaned films from you. Return them first.
nl: Deze persoon heeft films van u geleend. Zorg er eerst voor dat deze films terug zijn.

en: This person has data in the loan history. This data will be erased if you continue.
nl: Deze persoon heeft een leengeschiedenis. Als u doorgaat zal deze data worden gewist.

en: %s
    Are you sure you want to delete this person?
nl: %s
    Weet u zeker dat u deze persoon wilt verwijderen?

en: Cannot connect to database.
    Falling back to SQLite.
nl: Kan geen verbinding maken met de database.
    Er wordt teruggevallen op SQLite.

en: Please check debug output for more informations.
nl: Controleer de debug uitvoer voor meer informatie.

en: This database requires newer version of Griffith.
nl: De database heeft een nieuwere versie van Griffith nodig.

en: Griffith is a film collection manager.
nl: Griffith is een filmcollectie beheerder.

en: Filter activated. Showing only not seen movies.
nl: Filter is geactiveerd. Alleen ongeziene films worden getoond.

en: Filter activated. Showing only loaned movies.
nl: Filter is geactiveerd. Alleen uitgeleende films worden getoond.

en: Filter activated. Showing only movies from volume: %s
nl: Filter is geactiveerd. Toont alleen films met het volume: %s

en: Filter activated. Showing only movies from collection: %s
nl: Filter is geactiveerd. Toont alleen films uit de collectie: %s

en: Define here the PDF reader you want to use within Griffith. Popular choices are xpdf, gpdf, evince or kpdf. Make sure you have this program installed and working first.
nl: Geef hier aan welke PDF reader u wilt gaan gebruiken in Griffith. Populaire keuzes zijn: xpdf, gpdf, evince of kpdf. Zorg er eerst voor dat dit programma isgeïnstalleerd.

en: Here you can define the desired language to use while spell checking some fields. Use you locale setting. For example, to use european portuguese spell checking enter 'pt'
nl: Hier kunt u instellen welke taal u wilt gebruiken voor de spellingscontrole. Om bijvoorbeeld Europees-Portugees te gebruiken voor de spellingscontrole voert u 'pt' in.

en: Use this entry to define the SMTP server you want to use to send e-mails. On *nix systems, 'localhost' should work. Alternatively, you can use your Internet Service Provider's SMTP server address.
nl: Gebruik dit veld om in te stellen welke SMTP server gebruikt moet worden voor het versturen van e-mails. Op *nix systemen is dit vaak 'localhost'.Anders kunt u gebruik maken van het SMTP adres van uw Internet Provider.

en: This is the from e-mail address that should be used to all outgoing e-mail. You want to include your own e-mail address here probably.
nl: Stel hier in welk e-mail adres u wilt gebruiken voor uitgaande e-mail. Waarschijnlijk wilt u hier uw eigen adres invullen.

en: Here you can define the smtp server port to use. If you want to use your gmail account service to send e-mails, try to enter '587' here. Default (and the most common one) is '25'
nl: Hier kan u de smtp server poort die u gebruikt invullen. Wilt u gmail gebruiken om uw e-mails te verzenden, zul hier dan '587' in.  De standaard (en de meest gebruikte) waarde is '25'

en: If you need TLS support, please check this checkbox. This is needed, for example, when using gmail service to send your reminder e-mails.
nl: Indien u TLS-ondersteuning nodig heeft, kunt u deze vinkruimte aanvinken. Dit is nodig voor als u bijvoorbeeld gebruik maakt van de Gmail-service om uw herinnerings-e-mails te sturen.

en: Name cannot be empty
nl: Naam kan niet leeg zijn

en: E-mail address is not valid
nl: E-mailadres is niet geldig

en:  as
nl:  als

en: International
nl: Internationaal

en: Please configure your Amazon Access Key ID and Secret Key correctly in the preferences dialog.
nl: Configureer je Amazon Access Key ID en Secret Key in het voorkeuren venster.

en: Audio
nl: Geluid

en:  como
nl:  op

en: %s file has been created.
nl: %s Bestand is opgeslagen.

en: Export a %s document
nl: Exporteer een %s document

en: Full Ant Movie Catalog database xml export plugin
nl: Volledige Ant Film Catalogus database xml exporteer extensie

en: Full CSV list export plugin
nl: Exporteer naar CSV-bestand plugin.

en: Full DVD Profiler XML Export V2 plugin
nl: Volledige DVD profiler XML Exporteer V2 extensie

en: Full DVD Profiler XML Export V3 plugin
nl: Volledige DVD Profiler XML Exporteer V3 extensie

en: Full GCstar database export plugin
nl: Volledige GCstar database exporteer extensie

en: Plugin exports data using templates
nl: Plugin maakt gebruik van templates om data te exporteren.

en: Griffith's movies list
nl: Griffith's filmlijst

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: previous
nl: vorige

en: next
nl: volgende

en: Can't create %s!
nl: Kan %s niet maken!

en: Directory %s already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Directory %s bestaat al.
    Wilt u het overschrijven?

en: Can't remove %s!
nl: Kan %s niet verwijderen!

en: Can't copy %s!
nl: Kan %s niet kopiëren!

en: Can't open %s!
nl: Kan %s niet openen!

en: Document generated by Griffith v
nl: Document gemaakt door Griffith v

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Document has been generated.
nl: Document is gemaakt.

en: iPod Notes export plugin
nl: iPod Notes uitvoermodule

en: My Movies List
nl: Mijn Films lijst

en: List successfully exported to iPod.
nl: De lijst is succesvol naar de iPod gekopieerd.

en: iPod is not connected.
nl: iPod is niet aangesloten

en: The list was successfully exported. Now you should move it to the 'Notes' folder on your iPod.
nl: Lijst was succesvol geëxporteerd. We raden aan ze te verplaatsen naar de 'Notes' map op uw iPod.

en: Export a PDF
nl: Exporteer naar PDF

en: List of films
nl: Filmlijst

en: Total Movies: %s
nl: Totaal aantal Films: %s

en: PDF has been created.
nl: PDF is gemaakt.

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Full XML list export plugin
nl: Exporteer naar XML plugin

en: The format of the file is not supported.
nl: Het formaat van dit bestand wordt niet ondersteund

en: Full CSV list import plugin
nl: Importeer CSV-bestand plugin

en: Please assign at least one field first!
nl: U dient tenminste een veld toe te wijzen!

en: Can't open the file %s
nl: Kan %s niet openen

en: %s file has been imported. %s movies added.
nl: %s is geïmporteerd. %s films toegevoegd.

en: <b>Example</b>
nl: <b>Voorbeeld</b>

en: <b>Export</b>
nl: <b>Exporteer</b>

en: <b>Header</b>
nl: <b>Titel</b>

en: <b>Sort by</b>
nl: <b>Sorteer op</b>

en: <b>Split into</b>
nl: <b>Splits in</b>

en: <b>Style</b>
nl: <b>Stijl</b>

en: Author
nl: Auteur

en: Black and white
nl: Zwart-wit

en: Choose style file
nl: Kies een stijl bestand

en: Convert images
nl: Converteer afbeeldingen

en: Description
nl: Omschrijving

en: Destination
nl: Bestemming

en: Export
nl: Exporteer

en: Export data
nl: Exporteer data

en: Format
nl: Formaat

en: Maximal height
nl: Maximale hoogte

en: Maximal width
nl: Maximale breedte

en: Posters
nl: Filmposters

en: Reverse
nl: Tegengesteld

en: Use custom file
nl: Gebruik aangepast bestand

en: Version
nl: Versie

en: entries per page
nl: films per pagina

en: files
nl: bestanden

en: 0 means no limits
nl: 0 is ongelimiteerd

en: <b>Audio channels</b>
nl: <b>Audio kanalen</b>

en: <b>Collection</b>
nl: <b>Collectie</b>

en: <b>Collections</b>
nl: <b>Verzamelingen</b>

en: <b>Defaults</b>
nl: <b>Standaard instellingen</b>

en: <b>E-mail reminder</b>
nl: <b>Herinnering per e-mail</b>

en: <b>Languages</b>
nl: <b>Talen</b>

en: <b>Limits</b>
nl: <b>Beperkingen</b>

en: <b>Loan History</b>
nl: <b>Uitleen geschiedenis</b>

en: <b>Loans</b>
nl: <b>Leningen</b>

en: <b>Search for:</b>
nl: <b>Zoeken naar:</b>

en: <b>Search results</b>
nl: <b>Zoekresultaten</b>

en: <b>Select database to use</b>
nl: <b>Selecteer welke database u wilt gebruiken</b>

en: <b>Show only the following columns</b>
nl: <b>Laat alleen de volgende kolommen zien</b>

en: <b>Subtitle formats</b>
nl: <b>Ondertitelings formaten</b>

en: <b>Subtitles</b>
nl: <b>Ondertiteling</b>

en: <b>Use spell checking on the following fields:</b>
nl: <b>Gebruik de spellingscontrole voor de volgende velden:</b>

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add a new person
nl: Persoon toevoegen

en: Add movie
nl: Film toevoegen

en: Add movie and close
nl: Film toevoegen en sluiten

en: Adds new movie
nl: Film toevoegen

en: All Movies
nl: Alle Films

en: Base font size
nl: Basis lettergrootte

en: By Collection
nl: Collectie:

en: Choose Image
nl: Kies afbeelding

en: Clear filter
nl: Wis filter

en: Clone
nl: Kloon

en: Create backup
nl: Backup maken

en: Delete a person
nl: Verwijder persoon

en: Dictionaries
nl: Woordenboeken

en: E-mail reminder
nl: E-mail herinnering

en: E_xport
nl: E_xporteer

en: Edit a person
nl: Persoon wijzigen

en: Edit movie details
nl: Filmgegevens bewerken

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

en: Extensions toolbar
nl: Uitbreidingen toolbar

en: Favorite Movie Plugin
nl: Favoriete Films Plugin

en: Fill empty fields only
nl: Alleen lege velden invullen

en: Filter movies
nl: Filter films

en: Font for reports
nl: Lettertype

en: Found Results
nl: Gevonden resultaten

en: Get from web
nl: Download van internet

en: Get movie data from:
nl: Download informatie van:

en: I_mport
nl: I_mporteer

en: Include Front Image
nl: Inclusief afbeelding

en: Include movie number
nl: Inclusief filmnummer

en: Languages
nl: Talen

en: Limit search results to
nl: Beperk zoekresultaten tot

en: Load poster from disk
nl: Laad poster vanaf hardeschijf

en: Loan
nl: Uitlenen

en: Loan Management
nl: Uitleen beheer

en: Loan movie
nl: Film uitlenen

en: Loan to
nl: Uitlenen aan

en: Loaned Movies
nl: Uitgeleende Films

en: Loans
nl: Uitgeleende Films

en: Main list
nl: Filmlijst

en: Manage People
nl: Personen beheren

en: Meter
    Stars
nl: Meter
    Sterren

en: Movie details
nl: Film details

en: Movie information
nl: Film informatie

en: Needs authentication
nl: Authenticatie vereist

en: New database
nl: Nieuwe database

en: Not Seen Movies
nl: Ongeziene Films

en: Open search window
nl: Open zoekscherm

en: Original title
nl: Originele titel

en: Other
nl: Anders

en: Password
nl: Wachtwoord

en: People
nl: Personen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Please wait a moment...
nl: Even geduld a.u.b....

en: Port
nl: Poort

en: Poster image
nl: Filmposter

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Rating image
nl: Rating afbeelding

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove poster
nl: Verwijder filmposter

en: Remove selected movie
nl: Verwijder geselecteerde film

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Report bug
nl: Bug rapporteren

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Restore from backup
nl: Back-up terugzetten

en: Return
nl: Terugbrengen

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: Saved filters
nl: Opgeslagen filters

en: Searching on the web
nl: Zoeken op internet

en: Select all
nl: Selecteer afbeelding

en: Select database
nl: Selecteer database

en: Select first movie
nl: Selecteer eerste film

en: Select last movie
nl: Selecteer laatste film

en: Select next movie
nl: Selecteer volgende film

en: Select previous movie
nl: Selecteer vorige film

en: Sender E-mail address
nl: E-mail adres

en: Show other movies in this collection
nl: Toon andere films in deze collectie

en: Show other movies in this volume
nl: Toon andere films van dit volume

en: Simple
nl: Simpel

en: Size
nl: Formaat

en: Spell check the following language
nl: Taal voor spellingscontrole

en: Standard
    Slim
    Double Slim
nl: Standaard
    Dun
    Extra dun

en: Suggest an unseen movie
nl: Toon een ongeziene film

en: Technical information
nl: Technische informatie

en: This movie is part of...
nl: Deze film is een deel van...

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Type in the original film title, select source and choose <i>Get from web</i>. Griffith will try to fetch all the related information from the Web.
nl: Voer de originele filmtitel in, selecteer een bron en klik op <i>'Download van</i> <i>internet</i>'. Griffith haalt vervolgens de benodigde gegevens van het internet.

en: Use Spellchecker
nl: Gebruik spellingscontrole

en: Use TLS?
nl: Gebruik TLS?

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Visit movie web site
nl: Ga naar filmsite

en: Visit the official web site
nl: Ga naar de officiële website

en: Watch the trailer
nl: Bekijk trailer

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _File
nl: Bestand

en: _Loans
nl: Uit_lenen

en: _Tools
nl: Ex_tra

en: _View
nl: Beeld

en: add entered name to collections list
nl: toevoegen

en: add entered name to volumes list
nl: toevoegen

en: classification
nl: kijkwijzer

en: click here if movie was returned
nl: Klik hier als deze film is teruggebracht

en: collection details
nl: collectie details

en: loaned only
nl: alleen uitgeleende films

en: loans movie or volume
nl: leent film of volume

en: minutes
nl: minuten

en: movies
nl: films

en: none
nl: geen

en: not loaned only
nl: alleen niet uitgeleende films

en: remove selected collection
nl: verwijder geselecteerde collectie

en: remove selected volume
nl: verwijder geselecteerd volume

en: seen only
nl: alleen films die ik gezien heb

en: unseen only
nl: alleen films die ik niet gezien heb

en: <b>Some Hints</b>:
    
    On the next step you can assign your csv fields with the one in Griffith.
    One CSV-field can be assigned to multiple griffith-fields, i.e. if you have only one title.
    Your cast-list should be comma-seperated to break it apart in multiple lines.
nl: <b>Enkele Tips</b>:
    
    Bij de volgende stap kunt u CSV-velden toewijzen aan de velden in Griffith.
    Eén CSV-veld kan aan meerdere velden in Griffith toegewezen worden. Om de acteurslijst te verdelen in meerdere regels moeten acteurs in uw CSV-bestand
    gescheiden zijn door komma’s.

en: Assigned Fields (CSV > Griffith)
nl: Toegewezen velden (CSV > Griffith)

en: CSV Fields
nl: CSV-Velden

en: CSV Import
nl: CSV Importeren

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Encoding
nl: Codering

en: Fields
nl: Velden

en: File-Options
nl: Bestandsopties

en: From Row
nl: Vanaf rij

en: Griffith Fields
nl: Griffith Velden

en: If your file has no column headers then you should import from row 0.
nl: Als uw bestand geen kolommen heeft moet u beginnen vanaf rij 0.

en: Line terminator
nl: Lineterminator

en: Quotechar
nl: Aanhalingsteken

en: ascii (English)
    big5 (Traditional Chinese)
    big5hkscs (Traditional Chinese)
    cp037 (English)
    cp424 (Hebrew)
    cp437 (English)
    cp500 (Western Europe)
    cp737 (Greek)
    cp775 (Baltic languages)
    cp850 (Western Europe)
    cp852 (Central and Eastern Europe)
    cp855 (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    cp856 (Hebrew)
    cp857 (Turkish)
    cp860 (Portuguese)
    cp861 (Icelandic)
    cp862 (Hebrew)
    cp863 (Canadian)
    cp864 (Arabic)
    cp865 (Danish, Norwegian)
    cp866 (Russian)
    cp869 (Greek)
    cp874 (Thai)
    cp875 (Greek)
    cp932 (Japanese)
    cp949 (Korean)
    cp950 (Traditional Chinese)
    cp1006 (Urdu)
    cp1026 (Turkish)
    cp1140 (Western Europe)
    cp1250 (Central and Eastern Europe)
    cp1251 (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    cp1252 (Western Europe)
    cp1253 (Greek)
    cp1254 (Turkish)
    cp1255 (Hebrew)
    cp1256 (Arabic)
    cp1257 (Baltic languages)
    cp1258 (Vietnamese)
    euc_jp (Japanese)
    euc_jis_2004 (Japanese)
    euc_jisx0213 (Japanese)
    euc_kr (Korean)
    gb2312 (Simplified Chinese)
    gbk (Unified Chinese)
    gb18030 (Unified Chinese)
    hz (Simplified Chinese)
    iso2022_jp (Japanese)
    iso2022_jp_1 (Japanese)
    iso2022_jp_2 (Japanese, Korean, Simplified Chinese, Western Europe, Greek)
    iso2022_jp_2004 (Japanese)
    iso2022_jp_3 (Japanese)
    iso2022_jp_ext (Japanese)
    iso2022_kr (Korean)
    latin_1 (West Europe)
    iso8859_2 (Central and Eastern Europe)
    iso8859_3 (Esperanto, Maltese)
    iso8859_4 (Baltic languagues)
    iso8859_5 (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    iso8859_6 (Arabic)
    iso8859_7 (Greek)
    iso8859_8 (Hebrew)
    iso8859_9 (Turkish)
    iso8859_10 (Nordic languages)
    iso8859_13 (Baltic languages)
    iso8859_14 (Celtic languages)
    iso8859_15 (Western Europe)
    johab (Korean)
    koi8_r (Russian)
    koi8_u (Ukrainian)
    mac_cyrillic (Bulgarian, Byelorussian, Macedonian, Russian, Serbian)
    mac_greek (Greek)
    mac_iceland (Icelandic)
    mac_latin2 (Central and Eastern Europe)
    mac_roman (Western Europe)
    mac_turkish (Turkish)
    ptcp154 (Kazakh)
    shift_jis (Japanese)
    shift_jis_2004 (Japanese)
    shift_jisx0213 (Japanese)
    utf_16 (all languages)
    utf_16_be (all languages (BMP only))
    utf_16_le (all languages (BMP only))
    utf_7 (all languages)
    utf_8 (all languages)
nl: ascii (Engels)
    big5 (Traditioneel Chinees)
    big5hkscs (Traditioneel Chinees)
    cp037 (Engels)
    cp424 (Hebreeuws)
    cp437 (Engels)
    cp500 (West-Europees)
    cp737 (Grieks)
    cp775 (Baltische talen)
    cp850 (West-Europees)
    cp852 (Centraal en Oost-Europees)
    cp855 (Bulgaraars, Byelorussian, Macedonisch, Russisch, Servisch)
    cp856 (Hebreeuws)
    cp857 (Turks)
    cp860 (Portugees)
    cp861 (Ijslands)
    cp862 (Hebreeuws)
    cp863 (Canadees)
    cp864 (Arabisch)
    cp865 (Deens, Norweegs)
    cp866 (Russisch)
    cp869 (Grieks)
    cp874 (Thais)
    cp875 (Grieks)
    cp932 (Japans)
    cp949 (Koreaans)
    cp950 (Traditioneel Chinees)
    cp1006 (Urdu)
    cp1026 (Turks)
    cp1140 (West-Europees)
    cp1250 (Centraal en Oost-Europees)
    cp1251 (Bulgaraars, Byelorussian, Macedonisch, Russisch, Servisch)
    cp1252 (West-Europees)
    cp1253 (Grieks)
    cp1254 (Turks)
    cp1255 (Hebreeuws)
    cp1256 (Arabisch)
    cp1257 (Baltische talen)
    cp1258 (Vietnamees)
    euc_jp (Japans)
    euc_jis_2004 (Japans)
    euc_jisx0213 (Japans)
    euc_kr (Koreaans)
    gb2312 (Versimpeld Chinees)
    gbk (Unified Chinese)
    gb18030 (Unified Chinese)
    hz (Versimpeld Chinees)
    iso2022_jp (Japans)
    iso2022_jp_1 (Japans)
    iso2022_jp_2 (Japans, Koreaans, Versimpeld Chinees, West-Europees, Grieks)
    iso2022_jp_2004 (Japans)
    iso2022_jp_3 (Japans)
    iso2022_jp_ext (Japans)
    iso2022_kr (Koreaans)
    latin_1 (West-Europees)
    iso8859_2 (Centraal en Oost-Europees)
    iso8859_3 (Esperanto, Maltees)
    iso8859_4 (Baltische talen)
    iso8859_5 (Bulgaraars, Byelorussian, Macedonisch, Russisch, Servisch)
    iso8859_6 (Arabisch)
    iso8859_7 (Grieks)
    iso8859_8 (Hebreeuws)
    iso8859_9 (Turks)
    iso8859_10 (Nordische talen)
    iso8859_13 (Baltische languages)
    iso8859_14 (Keltische talen)
    iso8859_15 (West-Europees)
    johab (Koreaans)
    koi8_r (Russisch)
    koi8_u (Ukrainees)
    mac_cyrillic (Bulgaraars, Byelorussian, Macedonisch, Russisch, Servisch)
    mac_greek (Grieks)
    mac_iceland (Ijslands)
    mac_latin2 (Centraal en Oost-Europees)
    mac_roman (West-Europees)
    mac_turkish (Turks)
    ptcp154 (Kazachstaans)
    shift_jis (Japans)
    shift_jis_2004 (Japans)
    shift_jisx0213 (Japans)
    utf_16 (alle talen)
    utf_16_be (alle talen (Alleen in BMP))
    utf_16_le (alle talen (Alleen in BMP))
    utf_7 (alle talen)
    utf_8 (alle talen)

en: <b>Import only fields selected below</b>
nl: <b>Importeer alleen de hieronder geselecteerde velden</b>

en: <b>Importing...</b>
nl: <b>Importeren...</b>

en: Import window
nl: Importeer venster

en: Source
nl: Bron
