grilo-plugins master - en to as translation catalogue (130 entries)

en: Apple Movie Trailers
as: Apple চলচিত্ৰ ট্ৰেইলাৰসমূহ

en: A plugin for browsing Apple Movie Trailers
as: Apple চলচিত্ৰ ট্ৰেইলাৰসমূহ ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা প্লাগিন

en: Failed to parse response
as: প্ৰতিক্ৰিয়া বিশ্লেষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Empty response
as: ৰিক্ত প্ৰতিক্ৰিয়া

en: Failed to connect: %s
as: সংযোগ কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: A source for browsing and searching Blip.tv videos
as: Blip.tv ভিডিঅ'সমূহ ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

en: Bookmarks
as: পত্ৰচিহ্নসমূহ

en: A source for organizing media bookmarks
as: মাধ্যম পত্ৰচিহ্নসমূহ সংঘঠিত কৰিবলে এটা উৎস

en: Failed to get bookmark metadata
as: পত্ৰচিহ্ন মেটাডাটা প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to find bookmarks: %s
as: পত্ৰচিহ্নসমূহ সন্ধান কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to remove: %s
as: আতৰাবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to store: %s
as: সংৰক্ষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: No database connection
as: কোনো ডাটাবেইচ সংযোগ নাই

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
as: DLNA চাৰ্ভাৰ '%s' ক ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: Upload failed, target source destroyed
as: আপল'ড ব্যৰ্থ হল, লক্ষ্য উৎস ধ্বংস হৈছে

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
as: আপল'ড ব্যৰ্থ হল, '%s', %lu স্থানান্তৰ কৰা হৈছে, %lu বাইটৰ

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
as: বস্তুৰ বৈশিষ্ট্যসমূহ উদ্ধাৰ কৰিবলে ব্যৰ্থ (BrowseObjects ত্ৰুটি %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
as: আপল'ড ব্যৰ্থ হল, স্থানান্তৰ কৰিব লগিয়া মাধ্যম অবজেক্টত URL সন্ধানহীন

en: A source for browsing the DMAP server '%s'
as: DMAP চাৰ্ভাৰ '%s' ক ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: Albums
as: এলবামসমূহ

en: Artists
as: শিল্পীসকল

en: Invalid container identifier %s
as: অবৈধ বৈয়াম চিনাক্তক %s

en: Filesystem
as: ফাইলচিস্টেম

en: A source for browsing the filesystem
as: ফাইলচিস্টেম ব্ৰাউছ কৰাৰ বাবে এটা উৎস

en: File %s does not exist
as: ফাইল %s অস্তিত্ববান নহয়

en: Cannot get media from %s
as: %s ৰ পৰা মাধ্যম প্ৰাপ্ত কৰিব নোৱাৰি

en: A source for browsing and searching Flickr photos
as: Flickr ফ'টোসমূহ ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
as: %s's flickr ফ'টোসমূহ ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

en: A source for browsing Freebox TV channels
as: Freebox TV চেনেলসমূহ ব্ৰাউছ কৰাৰ বাবে এটা উৎস

en: Avatar provider from Gravatar
as: Gravatar দ্বাৰা প্ৰদান কৰা এটা অৱতাৰ

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
as: শিল্পী অথবা লেখক ফিল্ডসমূহৰ বাবে অৱতাৰ প্ৰাপ্ত কৰিবলে এটা প্লাগিন

en: A source for browsing and searching Jamendo music
as: Jamendo সংগীত ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

en: Albums of the week
as: সপ্তাহৰ এলবামসমূহ

en: Tracks of the week
as: সপ্তাহৰ ট্ৰেকসমূহ

en: New releases
as: নতুন উন্মোচনসমূহ

en: Top artists
as: উচ্চ শিল্পীসকল

en: Top albums
as: উচ্চ এলবামসমূহ

en: Top tracks
as: উচ্চ ট্ৰেকসমূহ

en: Feeds
as: ফিডসমূহ

en: Invalid identifier %s
as: অবৈধ চিনাক্তক %s

en: Invalid category identifier %s
as: অবৈধ বিভাগ চিনাক্তক %s

en: Failed to browse: %s is a track
as: ব্ৰাউছ কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s এটা ট্ৰেক হয়

en: Malformed query "%s"
as: ক্ষতিগ্ৰস্থ প্ৰশ্ন "%s"

en: Album art Provider from Last.FM
as: Last.FM ৰ পৰা এলবাম শিল্প প্ৰদানকাৰী

en: A plugin for getting album arts using Last.FM as backend
as: Last.FM ক বেকএণ্ড ৰূপে ব্যৱহাৰ কৰি শিল্পসমূহ প্ৰাপ্ত কৰিবলে এটা প্লাগিন

en: Local Metadata Provider
as: স্থানীয় মেটাডাটা প্ৰদানকাৰী

en: A source providing locally available metadata
as: স্থানীয়ভাৱে উপলব্ধ মেটাডাটা প্ৰদান কৰা এটা উৎস

en: Failed to resolve: %s
as: সমাধান কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
as: প্ৰদান কৰা কোনো কি সমাধান কৰিব নোৱাৰি

en: A GIO supported URL for images is required
as: ছবিসমূহৰ বাবে এটা GIO সমৰ্থিত URL ৰ প্ৰয়োজন

en: Genres
as: ধৰণ

en: A source for browsing music
as: সংগীত ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: Failed to get database from magnatune: %s
as: magnatune ৰ পৰা ডাটাবেইচ প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
as: magnatune ৰ পৰা ডাটাবেইচ সংৰক্ষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ - '%s'

en: Failed to get table from magnatune db: %s
as: magnatune db ৰ পৰা টেবুল প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Fail before returning media to user: %s
as: মাধ্যমক ব্যৱহাৰকাৰীলৈ উভতাই দিয়াৰ আগতে ব্যৰ্থ: %s

en: Metadata Store
as: মেটাডাটা সংৰক্ষণ

en: A plugin for storing extra metadata information
as: অতিৰিক্ত মেটাডাটা তথ্য সংৰক্ষণ কৰিবলে এটা প্লাগিন

en: Failed to update metadata: %s
as: মেটাডাটা আপডেইট কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: specified keys are not writable
as: ধাৰ্য্য কৰা কিসমূহ লিখিব নোৱাৰি

en: Failed to update metadata
as: মেটাডাটা আপডেইট কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: "source-id" not available
as: "source-id" উপলব্ধ নহয়

en: Failed to resolve
as: সমাধান কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to search: %s
as: সন্ধান কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Optical Media
as: অপ্টিকেল মাধ্যম

en: A source for browsing optical media
as: অপ্টিকেল মাধ্যম ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: Pocket
as: পকেট

en: A source for browsing Pocket videos
as: পকেট ভিডিঅ'সমূহ ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: A source for browsing podcasts
as: podcasts ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: Failed to get podcast streams: %s
as: podcast স্ট্ৰিমসমূহ প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to parse content
as: সমল বিশ্লেষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to parse podcast contents
as: podcast সমলসমূহ বিশ্লেষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to get podcast information
as: podcast তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to get podcasts list: %s
as: podcasts তালিকা প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
as: podcast স্ট্ৰিম মেটাডাটা প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Failed to get podcast metadata
as: podcast মেটাডাটা প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
as: বৈয়ামসমূহ সৃষ্টি কৰিব নোৱাৰি। কেৱল ফিডসমূহ গ্ৰহণ কৰা হয়

en: URL required
as: URL ৰ প্ৰয়োজন

en: Most Popular
as: সৰ্বাধিক জনপ্ৰিয়

en: Recent
as: শেহতীয়া

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
as: Rai.tv ভিডিঅ'সমূহ ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

en: All
as: সকলো

en: Black and White
as: কলা আৰু বগা

en: Cinema
as: চিনেমা

en: Comedians
as: বিদুষকসকল

en: Chronicle
as: উপাখ্যান

en: Culture
as: সংস্কৃতি

en: Economy
as: অৰ্থনীতি

en: Fiction
as: কল্পনা

en: Junior
as: কনিষ্ঠ

en: Investigations
as: অনুসন্ধান

en: Interviews
as: সাক্ষাৎকাৰ

en: Music
as: সংগীত

en: News
as: বাতৰি

en: Health
as: স্বাস্থ্য

en: Satire
as: ব্যঙ্গ

en: Society
as: সমাজ

en: Show
as: প্ৰদৰ্শন

en: Sport
as: খেল

en: History
as: ইতিহাস

en: Politics
as: ৰাজনীতি

en: Leisure
as: অৱসৰ

en: Travel
as: ভ্ৰমণ

en: Failed to browse: %s
as: ব্ৰাউছ কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
as: SHOUTcast ৰেডিঅ'চ ব্ৰাউছ কৰিবলে এটা উৎস

en: Cannot find media %s
as: মাধ্যম সন্ধান কৰিব নোৱাৰি %s

en: non-NULL search text is required
as: non-NULL সন্ধান লিখনিৰ প্ৰয়োজন

en: A source for fetching metadata of television shows
as: টেলিভিষণ প্ৰদৰ্শনসমূহৰ মেটাডাটা প্ৰাপ্ত কৰিবলে এটা উৎস

en: Remote data does not contain valid identifier
as: দৰৱৰ্তী তথ্যত বৈধ চিনাক্তক নাই

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
as: প্ৰশ্ন কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Failed to get media from uri: %s
as: uri ৰ পৰা মাধ্যম প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ: %s

en: Empty query
as: ৰিক্ত প্ৰশ্ন

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
as: ট্ৰেকাৰ ব্যৱহাৰ কৰি বহুমাধ্যম সমল সন্ধান কৰিবলে এটা প্লাগিন

en: Removable - %s
as: আতৰাব পৰা - %s

en: Local files
as: স্থানীয় ফাইলসমূহ

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
as: Vimeo ভিডিঅ'সমূহ ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

en: Standard feeds
as: প্ৰামাণিক ফিডসমূহ

en: Categories
as: বিভাগসমূহ

en: Top Rated
as: উচ্চ হাৰৰ

en: Top Favorites
as: উচ্চ পছন্দ

en: Most Viewed
as: সৰ্বাধিক দৰ্শিত

en: Most Recent
as: সৰ্বাধিক শেহতীয়া

en: Most Discussed
as: সৰ্বাধিক আলোচনা কৰা

en: Most Linked
as: সৰ্বাধিক সংযুক্ত

en: Most Responded
as: সৰ্বাধিক প্ৰতিক্ৰিয়া দিয়া

en: Recently Featured
as: শেহতীয়াভাৱে দেখুৱা

en: Watch On Mobile
as: মবাইলত চাওক

en: A source for browsing and searching YouTube videos
as: YouTube ভিডিঅ'সমূহ ব্ৰাউছ আৰু সন্ধান কৰিবলে এটা উৎস

en: Failed to get feed
as: ফিড প্ৰাপ্ত কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Invalid feed identifier %s
as: অবৈধ ফিড চিনাক্তক %s
