grilo-plugins master - en to be translation catalogue (119 entries)

en: Bookmarks
be: Закладкі

en: A source for organizing media bookmarks
be: Крыніца для арганізацыі закладак да мэдыякантэнту

en: Failed to get bookmark metadata
be: Не ўдалося атрымаць метаданыя закладкі

en: Failed to find bookmarks: %s
be: Не ўдалося знайсці закладкі: %s

en: Failed to remove: %s
be: Не ўдалося выдаліць: %s

en: Failed to store: %s
be: Не ўдалося захаваць: %s

en: No database connection
be: Няма злучэння з базай даных

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
be: Плагін для атрымання метаданых праз gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
be: Крыніца для агляду DLNA-сервера «%s»

en: Upload failed, target source destroyed
be: Збой запампоўвання, мэтавая крыніца знішчана

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
be: Збой запампоўвання, «%s», перададзена %lu з %lu байт

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
be: Не ўдалося атрымаць уласцівасці элемента (памылка BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
be: Збой запампоўвання, адсутнічае URL у мультымедыйным аб'екце для перадачы

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
be: Крыніца для агляду сервера DAAP «%s»

en: Albums
be: Альбомы

en: Artists
be: Выканаўцы

en: Invalid container identifier %s
be: Некарэктны ідэнтыфікатар кантэйнера %s

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
be: Крыніца для агляду сервера DPAP «%s»

en: Photos
be: Фатаграфіі

en: Filesystem
be: Файлавая сістэма

en: A source for browsing the filesystem
be: Крыніца для агляду файлавай сістэмы

en: File %s does not exist
be: Файл %s не існуе

en: Cannot get media from %s
be: Не ўдалося атрымаць мэдыякантэнт з %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
be: Крыніца для агляду і пошуку фатаграфій Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
be: Flickr карыстальніка %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
be: Крыніца для агляду і пошуку на flickr фатаграфій карыстальніка %s

en: A source for browsing Freebox TV channels
be: Крыніца для агляду каналаў Freebox TV

en: Freebox Radio
be: Радыё Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
be: Крыніца для агляду каналаў радыё Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
be: Пастаўшчык аватараў ад Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
be: Плагін атрымання аватараў па палях «Выканавец» і «Аўтар»

en: Local Metadata Provider
be: Пастаўшчык лакальных метаданых

en: A source providing locally available metadata
be: Крыніца, што дастаўляе лакальна даступныя метаданыя

en: Failed to resolve: %s
be: Не ўдалося вызначыць: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
be: Не атрымалася вызначыць адзін з указаных ключоў

en: A GIO supported URL for images is required
be: Для выяў патрабуецца URL з падтрымкай GIO

en: Genres
be: Жанры

en: A source for browsing music
be: Крыніца для агляду музыкі

en: Failed to get database from magnatune: %s
be: Не ўдалося атрымаць базу даных з magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
be: Не ўдалося захаваць базу даных з magnatune: «%s»

en: Failed to get table from magnatune db: %s
be: Не ўдалося атрымаць табліцу з базы даных magnatune: %s

en: Fail before returning media to user: %s
be: Адбылася памылка перад вяртаннем мэдыякантэнту карыстальніку: %s

en: Metadata Store
be: Сховішча метаданых

en: A plugin for storing extra metadata information
be: Плагін захоўвання дадатковай інфармацыі метаданых

en: Failed to update metadata: %s
be: Не ўдалося абнавіць метаданыя: %s

en: specified keys are not writable
be: указаныя ключы недаступны для запісу

en: Failed to update metadata
be: Не ўдалося абнавіць метаданыя

en: “source-id” not available
be: «source-id» недаступны

en: Failed to resolve
be: Не ўдалося вызначыць

en: Failed to search: %s
be: Не ўдалося знайсці: %s

en: OpenSubtitles Provider
be: Служба OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
be: Крыніца пастаўляе спіс субтытраў да відэа

en: Optical Media
be: Аптычны носьбіт

en: A source for browsing optical media
be: Крыніца для агляду аптычных носьбітаў

en: A source for browsing podcasts
be: Крыніца для агляду падкастаў

en: Failed to get podcast streams: %s
be: Не ўдалося атрымаць струмені падкасту: %s

en: Failed to parse content
be: Не ўдалося разабраць змесціва

en: Failed to parse podcast contents
be: Не ўдалося разабраць змесціва падкасту

en: Empty response
be: Пусты адказ

en: Failed to get podcast information
be: Не ўдалося атрымаць інфармацыю пра падкаст

en: Failed to get podcasts list: %s
be: Не ўдалося атрымаць спіс падкастаў: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
be: Не ўдалося атрымаць метаданыя струменя падкасту

en: Failed to get podcast metadata
be: Не ўдалося атрымаць метаданыя падкасту

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
be: Не ўдалося стварыць кантэйнеры. Дазволены толькі стужкі

en: URL required
be: Патрабуецца URL

en: Most Popular
be: Самае папулярнае

en: Recent
be: Апошнія

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
be: Крыніца для агляду і пошуку відэа Rai.tv

en: All
be: Усе

en: Black and White
be: Чорна-белае

en: Cinema
be: Кіно

en: Comedians
be: Камедыя

en: Chronicle
be: Хроніка

en: Culture
be: Культура

en: Economy
be: Эканоміка

en: Fiction
be: Мастацкае

en: Junior
be: Дзіцячае

en: Investigations
be: Даследаванні

en: Interviews
be: Інтэрв'ю

en: Music
be: Музыка

en: News
be: Навіны

en: Health
be: Здароўе

en: Satire
be: Гумар

en: Society
be: Грамадства

en: Show
be: Тэлеперадачы

en: Sport
be: Спорт

en: History
be: Гісторыя

en: Politics
be: Палітыка

en: Leisure
be: Вольны час

en: Travel
be: Падарожжы

en: Failed to browse: %s
be: Не ўдалося выканаць агляд: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
be: Крыніца для агляду радыёстанцый SHOUTcast

en: Failed to parse response
be: Не ўдалося разабраць адказ

en: Cannot find media %s
be: Не ўдалося знайсці мэдыякантэнт %s

en: Failed to connect: %s
be: Не ўдалося падлучыцца: %s

en: non-NULL search text is required
be: пошукавы запыт не павінен быць пустым

en: A source for fetching metadata of television shows
be: Крыніца для атрымання метаданых тэлеперадач

en: Remote data does not contain valid identifier
be: Даныя на аддаленай крыніцы не змяшчаюць прыдатнага ідэнтыфікатара

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
be: Не ўдалося запытаць: %s

en: Failed to get media from uri: %s
be: Не ўдалося атрымаць мультымедыя з uri: %s

en: Empty query
be: Пусты запыт

en: ID “%s” is not known in this source
be: ID «%s» невядомы ў гэтай крыніцы

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
be: Плагін для пошуку мультымедыйнага кантэнту праз Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
be: Плагін для пошуку мультымедыйнага кантэнту праз Tracker

en: Standard feeds
be: Стандартныя каналы

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Top Rated
be: Топ рэйтынгу

en: Top Favorites
be: Топ абраных

en: Most Viewed
be: Найбольш праглядаў

en: Most Recent
be: Апошняе

en: Most Discussed
be: Найбольш абмяркоўваюць

en: Most Linked
be: Найбольш спасылаюцца

en: Most Responded
be: Найбольш водгукаў

en: Recently Featured
be: Нядаўна паказанае

en: Watch On Mobile
be: Глядзець на мабільнай прыладзе

en: A source for browsing and searching YouTube videos
be: Крыніца для агляду і пошуку відэа YouTube

en: Failed to get feed
be: Не ўдалося атрымаць канал

en: Invalid feed identifier %s
be: Няправільны ідэнтыфікатар канала %s

en: Invalid category identifier %s
be: Няправільны ідэнтыфікатар катэгорыі %s
