grilo-plugins master - en to bg translation catalogue (120 entries)

en: Bookmarks
bg: Отметки

en: A source for organizing media bookmarks
bg: Източник за организиране на отметките за мултимедия

en: Failed to get bookmark metadata
bg: Данните за отметката не могат да бъдат открити

en: Failed to find bookmarks: %s
bg: Отметките липсват: %s

en: Failed to remove: %s
bg: Неуспешно изтриване: %s

en: Failed to store: %s
bg: Неуспешно запазване: %s

en: No database connection
bg: Няма връзка с базата от данни

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
bg: Приставка за получаване на данни през „gstreamer“

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
bg: Източник за работа със сървър за DLNA „%s“

en: Upload failed, target source destroyed
bg: Неуспешно качване, целевият източник е унищожен

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
bg: Неуспешно качване — „%s“, подадени са %lu от общо %lu байта

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
bg: Свойствата на обекта не са получени (грешка при разглеждане %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
bg: Неуспешно качване, липсва адрес на мултимедия за пренасяне

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
bg: Източник за разглеждане на сървър за DAAP „%s“

en: Albums
bg: Албуми

en: Artists
bg: Изпълнители

en: Invalid container identifier %s
bg: Неправилен идентификатор на контейнер „%s“

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
bg: Източник за разглеждане на сървър за DPAP „%s“

en: Photos
bg: Снимки

en: Filesystem
bg: Файлова система

en: A source for browsing the filesystem
bg: Източник за разглеждане на файлова система

en: File %s does not exist
bg: Файлът „%s“ не съществува

en: Cannot get media from %s
bg: Мултимедията от „%s“ не може да бъде получена

en: A source for browsing and searching Flickr photos
bg: Източник за разглеждане и търсене на снимки във Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
bg: Flickr на %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
bg: Източник за разглеждане и търсене в снимки на %s във Flickr

en: Freebox TV
bg: Телевизия от Freebox

en: A source for browsing Freebox TV channels
bg: Източник за разглеждане на телевизионни канали от Freebox

en: Freebox Radio
bg: Радио от Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
bg: Източник за разглеждане на радио канали от Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
bg: Източник на аватари от Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
bg: Приставка за аватари на изпълнители и автори

en: Local Metadata Provider
bg: Локален доставчик на метаданни

en: A source providing locally available metadata
bg: Източник на метаданни достъпни локално

en: Failed to resolve: %s
bg: „%s“ не може да се открие

en: Cannot resolve any of the given keys
bg: Никой от зададените ключове не може да бъде открит

en: A GIO supported URL for images is required
bg: Необходим е графичен адрес, който се поддържа от GIO

en: Genres
bg: Жанрове

en: A source for browsing music
bg: Източник за разглеждане на музика

en: Failed to get database from magnatune: %s
bg: Базата от данни на Magnatune не бе получена: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
bg: Базата от данни на Magnatune не бе запазена: %s

en: Failed to get table from magnatune db: %s
bg: Таблицата от базата от данни на Magnatune не бе открита: %s

en: Fail before returning media to user: %s
bg: Грешка преди предаването на мултимедията на потребителя: %s

en: Metadata Store
bg: Хранилище на метаданни

en: A plugin for storing extra metadata information
bg: Приставка за съхраняването на допълнителни метаданни

en: Failed to update metadata: %s
bg: Неуспешно обновяване на метаданните: %s

en: specified keys are not writable
bg: в указаните ключове не може да се пише

en: Failed to update metadata
bg: Неуспешно обновяване на метаданните

en: “source-id” not available
bg: „source-id“ липсва

en: Failed to resolve
bg: Не може да се открие

en: Failed to search: %s
bg: Неуспешно търсене: %s

en: OpenSubtitles Provider
bg: Източник на субтитри OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
bg: Източник за субтитри за филм

en: Optical Media
bg: Оптичен носител

en: A source for browsing optical media
bg: Източник за разглеждане на оптичен носител

en: A source for browsing podcasts
bg: Източник за разглеждане на подкасти

en: Failed to get podcast streams: %s
bg: Списъкът с потоците подкасти не може да бъде получен: %s

en: Failed to parse content
bg: Съдържанието не може да се анализира

en: Failed to parse podcast contents
bg: Съдържанието на подкаста не може да се анализира

en: Empty response
bg: Празен отговор

en: Failed to get podcast information
bg: Информацията за подкаста не може да бъде получена

en: Failed to get podcasts list: %s
bg: Списъкът с подкастите не може да бъде получен: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
bg: Метаданните за потока на подкаста не може да бъде получен

en: Failed to get podcast metadata
bg: Метаданните за подкаста не може да бъде получен

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
bg: Не може да се създават контейнери, приемат се само емисии

en: URL required
bg: Необходим е адрес

en: Most Popular
bg: Най-популярни

en: Recent
bg: Скорошни

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
bg: Източник за разглеждане и търсене на клипове от Rai.tv

en: All
bg: Всички

en: Black and White
bg: Черно-бели

en: Cinema
bg: Кино

en: Comedians
bg: Комедия

en: Chronicle
bg: Хроника

en: Culture
bg: Култура

en: Economy
bg: Икономика

en: Fiction
bg: Белетристика

en: Junior
bg: За младежи

en: Investigations
bg: Разследвания

en: Interviews
bg: Интервюта

en: Music
bg: Музика

en: News
bg: Новини

en: Health
bg: Здраве

en: Satire
bg: Сатира

en: Society
bg: Общество

en: Show
bg: Шоу

en: Sport
bg: Спорт

en: History
bg: История

en: Politics
bg: Политика

en: Leisure
bg: Свободно време

en: Travel
bg: Пътуване

en: Failed to browse: %s
bg: Неуспешно разглеждане на: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
bg: Източник за разглеждане на радио по SHOUTcast

en: Failed to parse response
bg: Отговорът не може да бъде анализиран

en: Cannot find media %s
bg: Медията не може да бъде открита: %s

en: Failed to connect: %s
bg: Неуспешно свързване: %s

en: non-NULL search text is required
bg: Не може да се търси липсващ низ (NULL)

en: A source for fetching metadata of television shows
bg: Източник за метаданни за телевизионни програми

en: Remote data does not contain valid identifier
bg: Отдалечени данни без правилен идентификатор

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
bg: Неуспешна заявка: %s

en: Failed to get media from uri: %s
bg: Неуспешно извличане на медията от адрес: %s

en: Empty query
bg: Празна заявка

en: ID “%s” is not known in this source
bg: Идентификаторът „%s“ липсва в този източник

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
bg: Приставка за търсене на мултимедийно съдържание в Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
bg: Приставка за търсене на мултимедийно съдържание в Tracker

en: Standard feeds
bg: Стандартни емисии

en: Categories
bg: Категории

en: Top Rated
bg: Най-висока оценка

en: Top Favorites
bg: Най-любими

en: Most Viewed
bg: Най-гледани

en: Most Recent
bg: Най-скорошни

en: Most Discussed
bg: Най-коментирани

en: Most Linked
bg: Най-свързвани

en: Most Responded
bg: С най-много отговори

en: Recently Featured
bg: Наскоро популяризирани

en: Watch On Mobile
bg: На мобилно устройство

en: A source for browsing and searching YouTube videos
bg: Източник за разглеждане и търсене на клипове в YouTube

en: Failed to get feed
bg: Емисията не може да бъде получена

en: Invalid feed identifier %s
bg: Неправилен идентификатор на емисия: „%s“

en: Invalid category identifier %s
bg: Неправилен идентификатор на категория: %s
