grilo-plugins master - en to ca translation catalogue (129 entries)

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: A source for organizing media bookmarks
ca: Una font per a organitzar les adreces d'interès de suports

en: Failed to get bookmark metadata
ca: No s'han pogut obtenir les metadades de l'adreça d'interès

en: Failed to find bookmarks: %s
ca: No s'han pogut trobar les d'adreces d'interès: %s

en: Failed to remove: %s
ca: No s'ha pogut suprimir: %s

en: Failed to store: %s
ca: No s'ha pogut emmagatzemar: %s

en: No database connection
ca: No hi ha cap connexió a la base de dades

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
ca: Un connector per a obtenir metadades utilitzant l'entorn de treball gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
ca: Una font per a navegar pel servidor DLNA «%s»

en: Upload failed, target source destroyed
ca: Ha fallat la pujada, s'ha destruït la font objectiu

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
ca: Ha fallat la pujada, «%s», s'han transferit %lu de %lu bytes

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
ca: No s'han pogut obtenir les propietats de l'element (error de BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
ca: Ha fallat la pujada, manca l'URL en l'objecte multimèdia que s'ha de transferir

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
ca: Una font per a navegar pel servidor DAAP «%s»

en: Albums
ca: Àlbums

en: Artists
ca: Artistes

en: Invalid container identifier %s
ca: L'identificador de contenidor %s no és vàlid

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
ca: Una font per a navegar pel servidor DPAP «%s»

en: Photos
ca: Fotografies

en: Filesystem
ca: Sistema de fitxers

en: A source for browsing the filesystem
ca: Una font per a navegar pel sistema de fitxers

en: File %s does not exist
ca: No existeix el fitxer «%s»

en: Cannot get media from %s
ca: No es poden obtenir els suports des de %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
ca: Una font per a navegar i cercar fotos del Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
ca: Flickr de %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
ca: Una font per a navegar i cercar fotos del Flickr de %s

en: A source for browsing Freebox TV channels
ca: Una font per a navegar pels canals de Freebox TV

en: Freebox Radio
ca: Freebox Ràdio

en: A source for browsing Freebox radio channels
ca: Una font per a navegar pels canals de Freebox Ràdio

en: Avatar provider from Gravatar
ca: Proveïdor d'avatars del Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
ca: Un proveïdor per a obtenir avatars pels camps d'artista i d'autor

en: A source for browsing and searching Jamendo music
ca: Una font per a navegar i cercar música del Jamendo

en: Albums of the week
ca: Àlbums de la setmana

en: Tracks of the week
ca: Peces de la setmana

en: New releases
ca: Nous llançaments

en: Top artists
ca: Els millors artistes

en: Top albums
ca: Els millors àlbums

en: Top tracks
ca: Les millors peces

en: Failed to parse response
ca: No s'ha pogut analitzar la resposta

en: Empty response
ca: La resposta és buida

en: Failed to connect: %s
ca: No s'ha pogut connectar: %s

en: Feeds
ca: Canals

en: Invalid identifier %s
ca: L'identificador %s no és vàlid

en: Invalid category identifier %s
ca: L'identificador de categoria %s no és vàlid

en: Failed to browse: %s is a track
ca: No s'ha pogut navegar: %s és una peça

en: Malformed query “%s”
ca: La consulta «%s» no està ben formada

en: Local Metadata Provider
ca: Proveïdor de metadades locals

en: A source providing locally available metadata
ca: Una font que proporciona les metadades locals disponibles

en: Failed to resolve: %s
ca: No s'ha pogut resoldre: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
ca: No s'ha pogut resoldre cap de les claus donades

en: A GIO supported URL for images is required
ca: Es requereix un URL d'imatges admès per la GIO

en: Genres
ca: Gèneres

en: A source for browsing music
ca: Una font per a navegar per la música

en: Failed to get database from magnatune: %s
ca: No s'ha pogut obtenir la base de dades del magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
ca: No s'ha pogut desar la base de dades del magnatune: «%s»

en: Failed to get table from magnatune db: %s
ca: No s'ha pogut obtenir la taula de la base de dades del magnatune: %s

en: Fail before returning media to user: %s
ca: S'ha produït un error abans de retornar cap suport a l'usuari: %s

en: Metadata Store
ca: Emmagatzematge de metadades

en: A plugin for storing extra metadata information
ca: Un connector per l'emmagatzematge de metadades d'informació extra

en: Failed to update metadata: %s
ca: No s'han pogut actualitzar les metadades: %s

en: specified keys are not writable
ca: no es pot escriure a les claus especificades

en: Failed to update metadata
ca: No s'han pogut actualitzar les metadades

en: “source-id” not available
ca: No està disponible el «source-id»

en: Failed to resolve
ca: No s'ha pogut resoldre

en: Failed to search: %s
ca: No s'ha pogut cercar: %s

en: OpenSubtitles Provider
ca: Proveïdor d'OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
ca: Una font que proporciona subtítols per vídeos

en: Optical Media
ca: Suport òptic

en: A source for browsing optical media
ca: Una font per a navegar per suports òptics

en: A source for browsing podcasts
ca: Una font per a navegar per podcasts

en: Failed to get podcast streams: %s
ca: No s'han pogut obtenir els fluxos del podcast: %s

en: Failed to parse content
ca: No s'ha pogut analitzar el contingut

en: Failed to parse podcast contents
ca: No s'ha pogut analitzar el contingut del podcast

en: Failed to get podcast information
ca: No s'ha pogut obtenir la informació del podcast

en: Failed to get podcasts list: %s
ca: No s'ha pogut obtenir la llista de podcasts: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
ca: No s'han pogut obtenir les metadades del flux del podcast

en: Failed to get podcast metadata
ca: No s'han pogut obtenir les metadades del podcast

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
ca: No es poden crear contenidors, només s'accepten canals

en: URL required
ca: Es requereix un URL

en: Most Popular
ca: Més populars

en: Recent
ca: Recents

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
ca: Una font per a navegar i cercar vídeos del Rai.tv

en: All
ca: Tots

en: Black and White
ca: En blanc i negre

en: Comedians
ca: Comèdia

en: Chronicle
ca: Cròniques

en: Culture
ca: Cultura

en: Economy
ca: Economia

en: Fiction
ca: Ficció

en: Junior
ca: Juvenil

en: Investigations
ca: Investigacions

en: Interviews
ca: Entrevistes

en: Music
ca: Música

en: News
ca: Notícies

en: Health
ca: Salut

en: Satire
ca: Sàtira

en: Society
ca: Societat

en: Show
ca: Xou

en: Sport
ca: Esport

en: History
ca: Història

en: Politics
ca: Política

en: Leisure
ca: Entreteniment

en: Travel
ca: Viatges

en: Failed to browse: %s
ca: No s'ha pogut navegar: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
ca: Una font per a navegar ràdios del SHOUTcast

en: Cannot find media %s
ca: No s'ha pogut obtenir el suport %s

en: non-NULL search text is required
ca: Hi ha d'haver text de cerca

en: A source for fetching metadata of television shows
ca: Una font per a obtenir metadades de xous televisius

en: Remote data does not contain valid identifier
ca: Les dades remotes no contenen un identificador vàlid

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
ca: No s'ha pogut consultar: %s

en: Failed to get media from uri: %s
ca: No s'ha pogut obtenir el medi de l'URI: %s

en: Empty query
ca: La consulta està buida

en: ID “%s” is not known in this source
ca: Es desconeix l'ID «%s» en aquesta font

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
ca: Un connector per a cercar continguts multimèdia mitjançant el Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
ca: Un connector per a cercar continguts multimèdia mitjançant el Tracker

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
ca: Una font per a navegar i cercar vídeos del Vimeo

en: Standard feeds
ca: Canals estàndard

en: Top Rated
ca: Els més valorats

en: Top Favorites
ca: Els més preferits

en: Most Viewed
ca: Més vists

en: Most Recent
ca: Més recents

en: Most Discussed
ca: Més comentats

en: Most Linked
ca: Més enllaçats

en: Most Responded
ca: Amb més respostes

en: Recently Featured
ca: Destacats recentment

en: Watch On Mobile
ca: Mostra en versió mòbil

en: A source for browsing and searching YouTube videos
ca: Una font per a navegar i cercar vídeos del YouTube

en: Failed to get feed
ca: No s'ha pogut obtenir el canal

en: Invalid feed identifier %s
ca: L'identificador de canal %s no és vàlid
